SPL võistlus ja tuning show @ antsla 12.07.08

Üritused mis võiksid klubilistele huvi pakkuda.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
blue deamon
liige
Postitusi: 1015
Liitunud: N Aug 10, 2006 10:28 pm
Asukoht: RAPLA
Kontakt:

PostitusPostitas blue deamon » P Juul 13, 2008 1:42 pm

Vipp kirjutas:
blue deamon kirjutas:paistis et mitsudel läks hästi ise olen ka rahul tuuningus 2 koht kuigi jah oleks ka võind paremini :D


Palju õnne.

Kes võitis ? Must / punane Probe ?


Nos-kibson JEPP :D rahva hääletus ja rahva kisa :lol: :lol:

Kasutaja avatar
blue deamon
liige
Postitusi: 1015
Liitunud: N Aug 10, 2006 10:28 pm
Asukoht: RAPLA
Kontakt:

PostitusPostitas blue deamon » P Juul 13, 2008 1:47 pm

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Xzero
liige
Postitusi: 294
Liitunud: P Juul 16, 2006 7:04 pm
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

PostitusPostitas Xzero » P Juul 13, 2008 2:38 pm

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Õnnitused Blue-le ka minu poolt :)
Ja muidu köik meie tehtud piltid üleval :
http://nagi.ee/photos/Gurko/sets/109352/
Galant R.I.P

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Zafari » P Juul 13, 2008 3:45 pm

Xzero kirjutas:141,5db oli parem saavutus. :D


suht pooliku seadistuse kohta ju väga kõva. kas said enne võistlust mõõta ka ikka või läksid lihtsalt katsetama?
palju õnne :D blue'le ka ;)
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

Kasutaja avatar
Xzero
liige
Postitusi: 294
Liitunud: P Juul 16, 2006 7:04 pm
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

PostitusPostitas Xzero » P Juul 13, 2008 4:13 pm

Aitäh.
Ei saanud enne mõõta :)
aga mul üks "väike" salarelv . Kui asi õnnestub siis tuleb parem tulemus :P
Galant R.I.P

LandLord
banned
Postitusi: 372
Liitunud: L Juun 12, 2004 8:55 pm
Asukoht: Läänes
Kontakt:

PostitusPostitas LandLord » P Juul 13, 2008 4:47 pm

no mis sul seal sees on siis kui see saladus pole?

Kasutaja avatar
blue deamon
liige
Postitusi: 1015
Liitunud: N Aug 10, 2006 10:28 pm
Asukoht: RAPLA
Kontakt:

PostitusPostitas blue deamon » P Juul 13, 2008 6:32 pm

Xzero kirjutas:Aitäh.
Ei saanud enne mõõta :)
aga mul üks "väike" salarelv . Kui asi õnnestub siis tuleb parem tulemus :P


see oli teada et sa võidad :D nii minu kagi aga olin aus ja ei jätta klubikaaslasi hätta :wink:

ära arva nüüd et uppisin sind lihtsalt mis on ehitatud autode kallal on tase ja loeb see mis ise ehitatud mitte lastud teha see on tuuningus ja nii tümpsupoolel need ajad on läbi mida lased paigaldada kuskil firmas nüüd hakkatakse hindama meeste käsitõõd :wink: siit ka saladus ja õpetus järglastele tee ise :wink:

ei taha solvata karme tuunigu autosi ega tümmimehi aga loeb käsitõõ :wink:

Kasutaja avatar
MK
liige
Postitusi: 119
Liitunud: L Mär 01, 2008 4:51 pm
Asukoht: Tartumaa

PostitusPostitas MK » P Juul 13, 2008 7:54 pm

blue deamon kirjutas:
Xzero kirjutas:Aitäh.
Ei saanud enne mõõta :)
aga mul üks "väike" salarelv . Kui asi õnnestub siis tuleb parem tulemus :P


see oli teada et sa võidad :D nii minu kagi aga olin aus ja ei jätta klubikaaslasi hätta :wink:

ära arva nüüd et uppisin sind lihtsalt mis on ehitatud autode kallal on tase ja loeb see mis ise ehitatud mitte lastud teha see on tuuningus ja nii tümpsupoolel need ajad on läbi mida lased paigaldada kuskil firmas nüüd hakkatakse hindama meeste käsitõõd :wink: siit ka saladus ja õpetus järglastele tee ise :wink:

ei taha solvata karme tuunigu autosi ega tümmimehi aga loeb käsitõõ :wink:

Njaa paigaldaja pole, aga autoaudios eelkõige teadmised, kogemused.

Kasutaja avatar
Xzero
liige
Postitusi: 294
Liitunud: P Juul 16, 2006 7:04 pm
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

PostitusPostitas Xzero » P Juul 13, 2008 7:57 pm

LandLord kirjutas:no mis sul seal sees on siis kui see saladus pole?


Vaata teemat: Liikmete autod :P
Galant R.I.P

Kasutaja avatar
taavik
klubi liige
Postitusi: 2023
Liitunud: K Mai 16, 2007 1:19 pm
Asukoht: Kesk-Eesti
Kontakt:

PostitusPostitas taavik » P Juul 13, 2008 8:02 pm

blue deamon kirjutas:see oli teada et sa võidad :D nii minu kagi aga olin aus ja ei jätta klubikaaslasi hätta :wink:

ära arva nüüd et uppisin sind lihtsalt mis on ehitatud autode kallal on tase ja loeb see mis ise ehitatud mitte lastud teha see on tuuningus ja nii tümpsupoolel need ajad on läbi mida lased paigaldada kuskil firmas nüüd hakkatakse hindama meeste käsitõõd :wink: siit ka saladus ja õpetus järglastele tee ise :wink:

ei taha solvata karme tuunigu autosi ega tümmimehi aga loeb käsitõõ :wink:


Vot sellest jutust ei saanud ma mitte midagi aru :?

LandLord
banned
Postitusi: 372
Liitunud: L Juun 12, 2004 8:55 pm
Asukoht: Läänes
Kontakt:

PostitusPostitas LandLord » P Juul 13, 2008 8:57 pm

krt ma alguses vaatasin,et jõle tuttav kast oli aga edasi siis hakkas asi tõsiseks minema. Kui aega saan teen ka bussi 4x15´aga eks näis kauaks seda bussi jälle on. Edu igaljuhul kui ma enda pumpspundi kokku ajan. :D Praegugi seisab teine teibiga koos kui keerata korralikult hetkel siis 3x12´jne. kodus kuulan siis on laadija ikka vahel muidu tapab aku ära. Ei leia seda õiget autot millest asja saaks aga ruumi peaks seal olema plaanid on sured. :D

Kasutaja avatar
blue deamon
liige
Postitusi: 1015
Liitunud: N Aug 10, 2006 10:28 pm
Asukoht: RAPLA
Kontakt:

PostitusPostitas blue deamon » P Juul 13, 2008 9:08 pm

taavik kirjutas:
blue deamon kirjutas:see oli teada et sa võidad :D nii minu kagi aga olin aus ja ei jätta klubikaaslasi hätta :wink:

ära arva nüüd et uppisin sind lihtsalt mis on ehitatud autode kallal on tase ja loeb see mis ise ehitatud mitte lastud teha see on tuuningus ja nii tümpsupoolel need ajad on läbi mida lased paigaldada kuskil firmas nüüd hakkatakse hindama meeste käsitõõd :wink: siit ka saladus ja õpetus järglastele tee ise :wink:

ei taha solvata karme tuunigu autosi ega tümmimehi aga loeb käsitõõ :wink:


Vot sellest jutust ei saanud ma mitte midagi aru :?


EGA TAVA MEES EI SAAGI ARU :D


Mitte paha pärast aga kui oled teises seltskonnas kus tuunitud autod ja tümmi mehed on äri teistmoodi ja foorumid ka teistsugused :wink:


ärge tekitage jälle probleemi sellest üritusest :evil:
Viimati muutis blue deamon, P Juul 13, 2008 9:22 pm, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
blue deamon
liige
Postitusi: 1015
Liitunud: N Aug 10, 2006 10:28 pm
Asukoht: RAPLA
Kontakt:

PostitusPostitas blue deamon » P Juul 13, 2008 9:11 pm

LandLord kirjutas:krt ma alguses vaatasin,et jõle tuttav kast oli aga edasi siis hakkas asi tõsiseks minema. Kui aega saan teen ka bussi 4x15´aga eks näis kauaks seda bussi jälle on. Edu igaljuhul kui ma enda pumpspundi kokku ajan. :D Praegugi seisab teine teibiga koos kui keerata korralikult hetkel siis 3x12´jne. kodus kuulan siis on laadija ikka vahel muidu tapab aku ära. Ei leia seda õiget autot millest asja saaks aga ruumi peaks seal olema plaanid on sured. :D


Land Lord suu bussil on botensjaali sinna annaks mahutada midagi juba :lol: :lol:

Kasutaja avatar
blue deamon
liige
Postitusi: 1015
Liitunud: N Aug 10, 2006 10:28 pm
Asukoht: RAPLA
Kontakt:

PostitusPostitas blue deamon » N Juul 17, 2008 8:53 pm

miskit pilte üritusest leiab ka siit: :wink:

http://www.tre.ee/?plk=2&gal=266

LandLord
banned
Postitusi: 372
Liitunud: L Juun 12, 2004 8:55 pm
Asukoht: Läänes
Kontakt:

PostitusPostitas LandLord » N Juul 17, 2008 9:24 pm

Ma ei tea kas asi on minus aga väga rõve ja mage üritus kas tõesti lihtsalt mõne liigse kõlariga lihtsalt võidetakse üritust. EIeiEI POLE võimalik mis tase eestis on suvalisest materjalist ja suvalises kohas kokku klopsitud tümm on sealt paista. Mul on kuuris ka asi konkreetsem kui seal paistab. Isegi lavatehnika jätab soovida ja sealne fiiling. Mingid kohalikus DJ on enda vanaema tagant kastid kohale lohjanud ja teevad mussi. Öak oksele ajab korraldus. Poisid oleks võinud vähemalt fotikale kooma vaba nägu teha... ja seal pole kanepiga tegemist kaugele näha. Ja seee pedebänd on ikka täht näpu peal mis pikalt välja ulatub. :D ..... Olen lihtsalt selline :wink: Huvitav kelle vanaema seal solgiämbrit tühjendab lavalt. Mehed kuhu te ennast segasite. :D

Kasutaja avatar
blue deamon
liige
Postitusi: 1015
Liitunud: N Aug 10, 2006 10:28 pm
Asukoht: RAPLA
Kontakt:

PostitusPostitas blue deamon » N Juul 17, 2008 10:22 pm

LandLord kirjutas:Ma ei tea kas asi on minus aga väga rõve ja mage üritus kas tõesti lihtsalt mõne liigse kõlariga lihtsalt võidetakse üritust. EIeiEI POLE võimalik mis tase eestis on suvalisest materjalist ja suvalises kohas kokku klopsitud tümm on sealt paista. Mul on kuuris ka asi konkreetsem kui seal paistab. Isegi lavatehnika jätab soovida ja sealne fiiling. Mingid kohalikus DJ on enda vanaema tagant kastid kohale lohjanud ja teevad mussi. Öak oksele ajab korraldus. Poisid oleks võinud vähemalt fotikale kooma vaba nägu teha... ja seal pole kanepiga tegemist kaugele näha. Ja seee pedebänd on ikka täht näpu peal mis pikalt välja ulatub. :D ..... Olen lihtsalt selline :wink: Huvitav kelle vanaema seal solgiämbrit tühjendab lavalt. Mehed kuhu te ennast segasite. :D


:lol: :lol: :lol: :lol: SINU MÕISTUS ON PIIRITU '
ja jutt on sull väga tõsine :lol:

OLIME ANTSLAS :D
Järgmine kord võtame su kaasa pidusse :D ehita vahepeal oma bussi ilus kast siis saavad kõik kuulda sinu tümmi :wink:

varsti näeme haapsalus :wink:

Kasutaja avatar
Xzero
liige
Postitusi: 294
Liitunud: P Juul 16, 2006 7:04 pm
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

PostitusPostitas Xzero » P Juul 20, 2008 9:02 am

To Landlord
1. ma tegin elus ültse esimest korda kasti,millega saaks SPL-ile minna. Esimest korda elus osalesin(kusjuures ei olnudgi võimalust, et varem proovida palju DB-sid tuleb). Enamus SPL kastid ongi sellised, et pole mõttet ilusaks tega välimust, kui iga uue võistlusekorral võetakse kast lahti ja muudetakse sagedust,suurus vms.
2. liigse kõlariga? 4*12"(või 2*15") ei ole liigne vaid on Street C klass. Sellist asja nagu liigse kõlariga pole olemas.
3. Eesti tase on ikka kõvasti kõrgem. Street C-s oleks normaalne tulemus juba sinna 150db kanti. Lihtsalt et kõik vandid kes seal olid osalesid niisama naljapärast, et niisama mõõta palju db-sid tuleb. Ainult üks vend oli,kellel oleks ka sinna 150 kanti tulnud,aga tal oli üks valjukas läbi. Seega võib juba arvata, mida teeb üks valjukas kastis, kui on mõeldud 2 valjukale see kast. Btw ta sai ühe 10" (250cm) valjukada 141db ja mina oma nelja 12" (30cm) 141,5db.
4. Lavapealt tulnud musa oli täitsa normaalne, rahvas mõllas nii kuidas jaksas ikka.minuarust pole vahet, et kas tiestot laseb mõni suvaline vant, või tema ise. pealegi nagu blue mainis, siis see oli ju ANTSLAS!!!! mida veel tahta.
Nii et lõpetuseks ja kokkuvõtteks sa arvasid esimeste sõnadega õieti...asi on sinus, mitte selles ürituses. :lol:

To blue
Tegelt ma arvan et ei ole mõttet landlordi kaasa võtta, kuna ma kardan et kui ta seal hakkab samamoodi oma arvamusi jagama nagu mingi eit, et õäk ja fui, siis nii mõnigi tõmbaks mööda larpi

ma ei tea kas asi on minus, aga ma näen seda asja niimoodi :wink:
Galant R.I.P

Kasutaja avatar
blue deamon
liige
Postitusi: 1015
Liitunud: N Aug 10, 2006 10:28 pm
Asukoht: RAPLA
Kontakt:

PostitusPostitas blue deamon » P Juul 20, 2008 9:35 am

augustisn tuleb uus üritus siis kohtume kindlasti sina oma tümmiga ja mina uuema välimusega ja mõned ilusad mitsud veel :wink:

kohtume Tallinnas SPL @TUNING :wink: KUUPÄEVA SA JUBA TEAD :lol:

Meie landlord ei tule kuhugi ta ongi selline mees et ajab liiga tõsist juttu :lol: :lol: aga kihvt tüüp :wink:

ära pane teda tähele :D ja peale selle kutsud teevad ikka auh -auhh :lol: :lol: :lol:

LandLord
banned
Postitusi: 372
Liitunud: L Juun 12, 2004 8:55 pm
Asukoht: Läänes
Kontakt:

PostitusPostitas LandLord » P Juul 20, 2008 11:02 am

eks ma olin vähe nokastanud kirjutamise ajal aga sul on prille vaja või tümps on su ajunatukest kõvasti kahandanud. Fui pole ma öelnud ja eit oled sa ise ja viga on sinus väga kõva. Kas tundsid ennast nii puudutatuna ,et käed hakkasid higistama ve. Minu meelest teksti ,et xzero-l jube või nii pole nagu olnud. Räägin üldist pilti see ,et sul vedas võiduga pole sinu teha pigem teiste tegemata jätmine. Loogiline ,et valjukate arv ei ole domineeriv vaid see kõlari mark vastavaks ürituseks. Profid kasutavad pappkone neid kummijunne võib kasutada rullnokkade ajude pehmendamisel. Ei tea db masinas midagi kuna seal on kõik kokku surutud. Tõsta enda kast kasvõi tuppa ei tule sealt 50db-gi välja. Olen elus neid kaste kokku klopsinud vist sadu üldiselt ka selliseid mis vere ninast välja võtavad ja auto aknaid eest lennutavad. Ma ei pea seda piisavaks võistuste jaoks. Pigem kehvas autos tümpsutamist. Aga mine sa tea millas tuleb kihk seda asja korraldada. Nii ,et jaga neid larpe vasakule või paremale ega mõistus sul ikka koju ei tule.

Kust saaks SPL võistluste reeglid?

Kasutaja avatar
blue deamon
liige
Postitusi: 1015
Liitunud: N Aug 10, 2006 10:28 pm
Asukoht: RAPLA
Kontakt:

PostitusPostitas blue deamon » P Juul 20, 2008 11:34 am



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 28 külalist