klubi Mitsud ringrajal, kiirendused jne.

Üritused mis võiksid klubilistele huvi pakkuda.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
kolhoos
liige
Postitusi: 85
Liitunud: P Juun 10, 2007 8:57 am
Asukoht: Tartu
Kontakt:

klubi Mitsud ringrajal, kiirendused jne.

PostitusPostitas kolhoos » T Aug 14, 2007 8:13 pm

Saabi foorumis on alatasa kiirendus võistlused, nüüd tuleb ringraja sõit, keegi tubli mees võiks sarnaseid üritusi ka meie klubi mitsudele korraldama hakata... :P Neid üritusi saaks ilusasti siduda ka kokkutulekutega. :idea:
http://www.saabnet.ee/foorum/viewthread.php?tid=6045&page=1#pid71893
Elektritööd, signad, stereod - Tartus - http://www.oos.ee

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » T Aug 14, 2007 8:48 pm

Ma isiklikult olen juba päris pikka aega mõlgutanud mõtteid, et me võiks minna Rapla kardirajale (leian, et se natuke põnevam kui kiirendamine)
ma isegi Blue Deamoniga paar sõna oleme sellest rääkinud.
Et siis võiks minna rajal, ajada niisama asja kohast juttu, grilliks liha ja vorsti, kellel kaina autojuht kaasas ja rajale ei taha siis võib ka õlle libistada.... jne... jne...
Ainuke asi on selles, et seda ei ole mõtet mingile 5 autole korraldada aga kahjuks on meil komme just niipalju (+ - 2 autot) kokku tulla (ega ma ise olen ka patune).
kui rahval on huvi siis ma (koos oma meeskonnaga) võin teile sellise ürituse korraldada mis jääb ikka kauaks meelde.
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

Kasutaja avatar
kolhoos
liige
Postitusi: 85
Liitunud: P Juun 10, 2007 8:57 am
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas kolhoos » T Aug 14, 2007 8:58 pm

bullet kirjutas:Ma isiklikult olen juba päris pikka aega mõlgutanud mõtteid, et me võiks minna Rapla kardirajale (leian, et se natuke põnevam kui kiirendamine)
ma isegi Blue Deamoniga paar sõna oleme sellest rääkinud.
Et siis võiks minna rajal, ajada niisama asja kohast juttu, grilliks liha ja vorsti, kellel kaina autojuht kaasas ja rajale ei taha siis võib ka õlle libistada.... jne... jne...
Ainuke asi on selles, et seda ei ole mõtet mingile 5 autole korraldada aga kahjuks on meil komme just niipalju (+ - 2 autot) kokku tulla (ega ma ise olen ka patune).
kui rahval on huvi siis ma (koos oma meeskonnaga) võin teile sellise ürituse korraldada mis jääb ikka kauaks meelde.


Ma räägiks beasty-le kah augu pähe, siis oleks minu poolt juba 2 tulijat :twisted: Tuleks hakata rohkem klubi (klubivaimu) propageerima.
Elektritööd, signad, stereod - Tartus - http://www.oos.ee

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » T Aug 14, 2007 9:08 pm

Muidugi arvestada tuleb ka sellega, et se üritus läheb midagi maksma.... auto sisse pääsu maksud, söök, jook jne...
summa tuleks sellin normaalne (nagu alati oma klubi puhul midagi vahelt ei tehta) kuhu siis mahuksid kõik kulutused nii, et kõik saaks päev otsa sõita ja kõhud oleks täis ja naised õnnelikud :D

et siis üles kutse kõigile kallitele klubikaaslastele, kes on huvitatud säärastest üritusest... paluks teada anda siin topicus.
võin veel lubada, et minu poolt veel TÄIESTI TASUTA on võimalik näha ja käega katsuda igasuguseid vägevaid eksootikuid (autosid). saan selleks ürituseks nad kohale tassida.
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

usku
liige
Postitusi: 250
Liitunud: E Sept 19, 2005 12:10 am
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas usku » K Aug 15, 2007 7:43 am

bullet kirjutas:...et kõik saaks päev otsa sõita...


kujutad sa ette ka, mis see maksma läheb? :) uuri enne; 2 tunnine "track day" läks maksma 150 eek auto kohta ning tegelikult ma arvan, et ega seal rohkem sõita ei jaksagi füüsiliselt. ja pealegi, meil kellelgi (vist) ei ole siin sportmasinad, mis pärast päevast ringinühkimist veel elus oleksid.

bullet kirjutas:...naised õnnelikud...
:shock: räägi lähemalt :)

bullet kirjutas:võimalik näha ja käega katsuda igasuguseid vägevaid eksootikuid (autosid). saan selleks ürituseks nad kohale tassida.


võtad suure treileri ja mida sa siis näha tooksid, see osa tundub päris põnev!?

ei saanud mõningaid juppe bulleti postitusest kommentimata, kuid tegelikult mitsut ei oma ja kõvatan siin niisama!

aga kui kellelgi pole põhimõtteliselt midagi selle vastu kui üks FORD ka rajale tuleb, siis arvatavasti oleksin kah käpp

Kasutaja avatar
kolhoos
liige
Postitusi: 85
Liitunud: P Juun 10, 2007 8:57 am
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas kolhoos » K Aug 15, 2007 8:40 am

usku kirjutas:
ei saanud mõningaid juppe bulleti postitusest kommentimata, kuid tegelikult mitsut ei oma ja kõvatan siin niisama!

aga kui kellelgi pole põhimõtteliselt midagi selle vastu kui üks FORD ka rajale tuleb, siis arvatavasti oleksin kah käpp


Ma arvan et siin klubis poleks mõtet piirata osalemist üritusel Mitsu omamisega. Tähtis on ainult Mitsude fännamine.
Elektritööd, signad, stereod - Tartus - http://www.oos.ee

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » K Aug 15, 2007 10:49 am

muidu tavaliselt on päeva hind 100kr auto.... aga äkki suudan sponsori leida kes oleks nõus selle hinna kinni maksma ja kui ei olegi huvi meie ürituste toetada siis saab äkki Hr. Helmet Palmiga juttule hinna langetamise asjus sest nagu kõik teavad siis on se mees ka väga suur mitsubishi kummardaja ja sõidab ka ise EVOga.
Asju saab siis täpsemalt arutada ja välja karjuda kui on huvilisi.
saaks mingi 15-20 autot kokku siis tasuks mule seda asja intensiivselt ajama hakata... mingi 3 auto päras ei ole mõtet eriti :D

aga nii palju võin kindlalt öelda, et olen ise päris mittmeid kordi käinud seal sõitmas, ja väga tore on.
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » K Aug 15, 2007 10:57 am

usku kirjutas:
bullet kirjutas:...naised õnnelikud...
:shock: räägi lähemalt :)

bullet kirjutas:


noh mõttlesin seda, et kindlasti tulevad ka meeste naised kaasa.... neil söödame kõhud täis ja paneme kuhugi tekkipeale istuma... barbid kätte ja nii need naised õnnelikud on :D

ok räägime nüüd asjast ka korralikult.... kas siis on huvilisi siin klubis sellise ürituse jaoks..... ANTKE MÄRKU ENDAST.
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

Kasutaja avatar
blue deamon
liige
Postitusi: 1015
Liitunud: N Aug 10, 2006 10:28 pm
Asukoht: RAPLA
Kontakt:

PostitusPostitas blue deamon » K Aug 15, 2007 11:35 am

oleks käpp ajaks blue deamoni ka kurjaks :twisted: :lol: :lol: :lol:

nuclear2
liige
Postitusi: 389
Liitunud: K Apr 28, 2004 10:12 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas nuclear2 » K Aug 15, 2007 11:41 am

teeks ka kaasa.
silmad kardavad, käed teevad

jaan mmc
klubi liige
Postitusi: 1157
Liitunud: N Mai 05, 2005 3:56 pm
Asukoht: pärnu

PostitusPostitas jaan mmc » K Aug 15, 2007 4:26 pm

Igatahes huvi on, miks mitte.
Mitsubishide töökoda Pärnus 5178647

Kasutaja avatar
intu
liige
Postitusi: 598
Liitunud: N Mai 31, 2007 2:41 pm
Asukoht: viljandi

PostitusPostitas intu » K Aug 15, 2007 4:40 pm

oleks ka huviline saan varsti loda kätte siis saan ise omal jõul tulla ei pea juhti otsima.

Kasutaja avatar
Sigma
liige
Postitusi: 1047
Liitunud: T Dets 21, 2004 6:40 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Sigma » K Aug 15, 2007 8:40 pm

ma tuleks ka kohale :twisted:
Mitsubishi sigma 3.0 v6 24v 4ws 151kw (müüdud)
Mitsubishi Eclipse GTS 3g 3.0 v6 24v 160++kw ainuke M/T GTS Eestis (müüdud)
Mitsubishi Galant GTI RS 4wd, 4ws jne jne (müüdud)
Subaru Impreza
BMW 330CD manuaal 200kw

Kasutaja avatar
Pille
liige
Postitusi: 69
Liitunud: L Aug 06, 2005 8:26 am
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas Pille » N Aug 16, 2007 7:33 am

bullet kirjutas:neil söödame kõhud täis ja paneme kuhugi tekkipeale istuma... barbid kätte ja nii need naised õnnelikud on :D

:shock: :shock: :shock: Miks sa arvad, et Mitsu-naised ise rajale minna ei taha? Mina eelistan küll sõitmist :D
I have no desire for money. It’s stuff I want.

Kasutaja avatar
kolhoos
liige
Postitusi: 85
Liitunud: P Juun 10, 2007 8:57 am
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas kolhoos » N Aug 16, 2007 8:10 am

Pille kirjutas:
bullet kirjutas:neil söödame kõhud täis ja paneme kuhugi tekkipeale istuma... barbid kätte ja nii need naised õnnelikud on :D

:shock: :shock: :shock: Miks sa arvad, et Mitsu-naised ise rajale minna ei taha? Mina eelistan küll sõitmist :D


Õige - vaevalt et minu naine raja ääres passida tahab - ikka ringrajale minna on ta soov :)
Elektritööd, signad, stereod - Tartus - http://www.oos.ee

alar
huviline
Postitusi: 78
Liitunud: T Juun 06, 2006 4:18 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas alar » N Aug 16, 2007 9:52 am

Kui vähegi ajakava sobib, siis olen kohal.
Keegi ajamõõtmise peale ka on mõelnud? Seda saab ka tavalise stopperiga teha... Et saaks päeva lõpus mingi sümboolse pingerea ka paika panna.
Ohutuse poole pealt nii palju, et soovitavalt võtke kiivrid kaasa - igaks juhuks. Olen oma silmaga näinud kuidas üks mosse selle raja peal üle katuse pani.
Samas võib veel minna sõitma Tabasalu ja Käesalu radadele, seal peaks olema odavam, kuid aeglasem. Ja ega Rapla rada ka kiirusega ei priiska - enamus ajast on 2 käik sees - suht võrdne Tabasaluga.
Viimati muutis alar, N Aug 16, 2007 9:56 am, muudetud 1 kord kokku.
tel: 50 71 082

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » N Aug 16, 2007 9:55 am

Pille kirjutas:
bullet kirjutas:neil söödame kõhud täis ja paneme kuhugi tekkipeale istuma... barbid kätte ja nii need naised õnnelikud on :D

:shock: :shock: :shock: Miks sa arvad, et Mitsu-naised ise rajale minna ei taha? Mina eelistan küll sõitmist :D


ega se oli tegelikult üks lõõpimine :D
KÕIK naised on kahe käega rajale oodatud.... nii, et helistage sõbrannadele ja kutsuge kampa.
Ma pigem mõttlesin, selliseid naisi kes lihtsalt tulevad meestega kasa ja eriti vaimustuses sellisest asjast, ei ole.... et neoile peaks midagi välja mõttlema.... sest päev läbi tuimalt passida on vist natuke igav.
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » N Aug 16, 2007 10:09 am

alar kirjutas:Kui vähegi ajakava sobib, siis olen kohal.
Keegi ajamõõtmise peale ka on mõelnud? Seda saab ka tavalise stopperiga teha... Et saaks päeva lõpus mingi sümboolse pingerea ka paika panna.
Ohutuse poole pealt nii palju, et soovitavalt võtke kiivrid kaasa - igaks juhuks. Olen oma silmaga näinud kuidas üks mosse selle raja peal üle katuse pani.
Samas võib veel minna sõitma Tabasalu ja Käesalu radadele, seal peaks olema odavam, kuid aeglasem. Ja ega Rapla rada ka kiirusega ei priiska - enamus ajast on 2 käik sees - suht võrdne Tabasaluga.


Mis Rapla rada puudutab sis ma ei usu, et seal meil kiirused nii suureks lähevad, et oleks vajadus kiivri järele.... kuid kellel on siis muidugi võib kaasa võtta.
mis aja mõõtmist puudutab siis kindlasti on plaanis tha erinevad klassid autodele, erinevate vedudega jne.... kui ainult autosid niipalju kohale tuleb! momendil võib ju niisama ka selle pinge rea teha aga ma isiklikult ervan , et mingi 1,3 liitrisel colt-il ei ole eriti suurt sansi mingi Evo vastu.
Ma isiklikult olen kõigi nende asjade peale mõelnud aga preagusel momendil lihtsalt alles olen seal staadiumis kus vaatan kas üldse on piisavalt tulijaid, sest mingi 3-5 autole ei tasu asi vaeva ära.

kui saaks vähemalt mingi 15-20 autot kokku siis on juba ikka vägev

Mis hinda puudutab, siis ma omalt poolt teeksin kõik, et raja eest ei peaks üldse maksma ja kui peab, et siis äkki toetaks meid mingi temakohane sponsor näiteks... aga üldiselt ei usu, et tabasalus odavamalt saaks.
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Zafari » N Aug 16, 2007 10:20 am

milline see rada seal üldse on???? kui sõnasõnalt võtta kardirada siis minu arusaamise järgi on see mõlemalt poolt äärtest kummide vms'ga piiratud rada mille puhul väljasõit on suht valus ..... pole seal nagu enne käinud ja seetõttu ettekujutust ei oma :(

EDIT: minu naisel läksid ka silmad särama kui sellest üritusest kuulis :P nii et minu autoga oleks 2 sõitjat siis ;)
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

Kasutaja avatar
Pille
liige
Postitusi: 69
Liitunud: L Aug 06, 2005 8:26 am
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas Pille » N Aug 16, 2007 11:20 am

bullet kirjutas:aga üldiselt ei usu, et tabasalus odavamalt saaks.

Uus hinnakiri pildi kuulduste kohaselt päris soolane olema - ühele sõitjale 500 EEK/tund :( Ja raja pikendamine ka järgmise aasta töö, praegu ainult vana osa korrastatud.
I have no desire for money. It’s stuff I want.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist