klubi Mitsud ringrajal, kiirendused jne.

Üritused mis võiksid klubilistele huvi pakkuda.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
kolhoos
liige
Postitusi: 85
Liitunud: P Juun 10, 2007 8:57 am
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas kolhoos » N Aug 16, 2007 11:39 am

bullet kirjutas:
alar kirjutas:Kui vähegi ajakava sobib, siis olen kohal.
Keegi ajamõõtmise peale ka on mõelnud? Seda saab ka tavalise stopperiga teha... Et saaks päeva lõpus mingi sümboolse pingerea ka paika panna.
Ohutuse poole pealt nii palju, et soovitavalt võtke kiivrid kaasa - igaks juhuks. Olen oma silmaga näinud kuidas üks mosse selle raja peal üle katuse pani.
Samas võib veel minna sõitma Tabasalu ja Käesalu radadele, seal peaks olema odavam, kuid aeglasem. Ja ega Rapla rada ka kiirusega ei priiska - enamus ajast on 2 käik sees - suht võrdne Tabasaluga.


Mis Rapla rada puudutab sis ma ei usu, et seal meil kiirused nii suureks lähevad, et oleks vajadus kiivri järele.... kuid kellel on siis muidugi võib kaasa võtta.
mis aja mõõtmist puudutab siis kindlasti on plaanis tha erinevad klassid autodele, erinevate vedudega jne.... kui ainult autosid niipalju kohale tuleb! momendil võib ju niisama ka selle pinge rea teha aga ma isiklikult ervan , et mingi 1,3 liitrisel colt-il ei ole eriti suurt sansi mingi Evo vastu.
Ma isiklikult olen kõigi nende asjade peale mõelnud aga preagusel momendil lihtsalt alles olen seal staadiumis kus vaatan kas üldse on piisavalt tulijaid, sest mingi 3-5 autole ei tasu asi vaeva ära.

kui saaks vähemalt mingi 15-20 autot kokku siis on juba ikka vägev

Mis hinda puudutab, siis ma omalt poolt teeksin kõik, et raja eest ei peaks üldse maksma ja kui peab, et siis äkki toetaks meid mingi temakohane sponsor näiteks... aga üldiselt ei usu, et tabasalus odavamalt saaks.

Erilist võidu peale sõitu ja pingerida vist polegi vaja taga ajada, iga üks sõidab kuda oskab ja kiiresti kui tahab. Mina näiteks oma masinaga migit maksimum aega ei hakkagi püüdma, sest pärast ei jõua muidu remonti kinni maksa :)
Kui keegi tahab edetabelit teha tuleks ära jagada klassideks, näiteks: >1.6l, >2.0, ja mingi superklass
Elektritööd, signad, stereod - Tartus - http://www.oos.ee

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » N Aug 16, 2007 11:44 am

Pille kirjutas:
bullet kirjutas:aga üldiselt ei usu, et tabasalus odavamalt saaks.

Uus hinnakiri pildi kuulduste kohaselt päris soolane olema - ühele sõitjale 500 EEK/tund :( Ja raja pikendamine ka järgmise aasta töö, praegu ainult vana osa korrastatud.


ehk siis mõttetule ja haigelt kallis on see Tabasalu. :D
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

Kasutaja avatar
kolhoos
liige
Postitusi: 85
Liitunud: P Juun 10, 2007 8:57 am
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas kolhoos » N Aug 16, 2007 12:04 pm

Arvan et väikse raha võiks osalejatelt ikka küsida nii 100-200 eeki, mingi supivarjant peale sõitu oleks kah hea. 8)

Kui ürituse-kokkutuleku aeg paigas võiks seda kõvast promoma hakkata, näiteks www.clubmitsubishi.org esilehel (kus praegu mingi mõttetu reklaam) ja saata kõigile 1711 foorumi liikmetele e-postiga meeldetuletus-teadanne (ei tohiks olla tehniliselt keeruline) asja toimumisest. Siis pärast keegi ei saa ütelda -ei näinud ega kuulnud :)

Nii talitades peaks ikka korraliku rahvahulga kokku saama. Samas ei tohiks üritust piirata Mitsu omamisega, kõik oleks teretulnud - ka foorumiliikmete sõbrad tuttavad. :wink:

:idea: Keegi webmaster võiks teha spetsiaalse lehe kus saaks end üritusele ette registreerida, siis oleks koha näha palju rahvast tuleb.
Elektritööd, signad, stereod - Tartus - http://www.oos.ee

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » N Aug 16, 2007 12:22 pm

Natuke tutvustust siis rajast enesest:
Pilt
Pilt

et selline se rada siis täpselt on..... kui välja sõita siis 99% juhtudest midagi hullu ei juht.
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » N Aug 16, 2007 12:35 pm

mis söömist puudutab siis me võime ise mingit vorsti krillida või midagi sellist..... või ma saan ka Kaitseliidust sooja sõduri suppi tellida???
ise olen seda suppi 8 aastat söönud ja ei ütle ühtegi halba sõna :D
aga mõlemad varjandid nõuavad siiski mingit raha ( vorsti ja liha värk vist natuke rohkem kulukam)
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

Kasutaja avatar
kolhoos
liige
Postitusi: 85
Liitunud: P Juun 10, 2007 8:57 am
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas kolhoos » N Aug 16, 2007 4:02 pm

bullet kirjutas:mis söömist puudutab siis me võime ise mingit vorsti krillida või midagi sellist..... või ma saan ka Kaitseliidust sooja sõduri suppi tellida???
ise olen seda suppi 8 aastat söönud ja ei ütle ühtegi halba sõna :D
aga mõlemad varjandid nõuavad siiski mingit raha ( vorsti ja liha värk vist natuke rohkem kulukam)

Kui bulletil vähegi võimalust ja tahtmist on võiks ta hakata kokkutulekut-ringrajasõitu organiseerima, ma oleks 100% sellega nõus. Mingi eelarve peaks kah kindlasti tegema. Katseliidu supp maitseks kindlasti hästi, rada tundub äge olevat, nii et kõik tundub roosiline.
Elektritööd, signad, stereod - Tartus - http://www.oos.ee

Kasutaja avatar
Manki
liige
Postitusi: 136
Liitunud: R Apr 20, 2007 9:22 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Manki » N Aug 16, 2007 4:45 pm

Kui autu veel töötab selleks ajaks ja muid pakilisi plaane ei teki oleksin ka käpp

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » N Aug 16, 2007 6:54 pm

OK. Tore et inimeste huvi on. Hakkan vaikselt asju ajama.... kui mingid kuupäevad saan siis teatan kohe.
eelarvega läheb natuke aega.... vaatan mis inimesed räägivad, kes toetada tahab ja palju muudeks kulutusteks orjenteeruvalt läheb.

nii palju julgen spekuleerida, et arvatavasti tuleb üritus Septembri esimeses pooles.... siis jõuab kõik rahulikult korraldada ja mitte uisa päisa midagi kokku klopsida.
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

Kasutaja avatar
blue deamon
liige
Postitusi: 1015
Liitunud: N Aug 10, 2006 10:28 pm
Asukoht: RAPLA
Kontakt:

PostitusPostitas blue deamon » N Aug 16, 2007 9:58 pm

kõige pealt tuleb konsulteerida ürituse pea korraldajaga :lol:

rapla raja saaks 100 kr- auto sest omanik on ka mitsu omanik ja veel 2 tükki ja evod :lol: :lol: :lol: :lol:

Kasutaja avatar
blue deamon
liige
Postitusi: 1015
Liitunud: N Aug 10, 2006 10:28 pm
Asukoht: RAPLA
Kontakt:

PostitusPostitas blue deamon » N Aug 16, 2007 10:06 pm

bullet kirjutas:Natuke tutvustust siis rajast enesest:
Pilt
Pilt

et selline se rada siis täpselt on..... kui välja sõita siis 99% juhtudest midagi hullu ei juht.



ülemisel pildi raja omaniku evo ja minu hea sõber :lol: :lol:

Kasutaja avatar
Sigma
liige
Postitusi: 1047
Liitunud: T Dets 21, 2004 6:40 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Sigma » N Aug 16, 2007 10:12 pm

mind võib suht tulijaks lugeda

saaks natuke rohkem ka sõitmist õppida kui linnas mingi 60 ga mökutades


ringraja sõidud õpetavad kõige rohkem sest siis näeb kuidas auto käitub


klassid on suva sest mingi 1.3 colt võib mu 151 kw sigmale ka ära teha kui coldi sõitja oskab hästi sõita ja ma ei oska
Mitsubishi sigma 3.0 v6 24v 4ws 151kw (müüdud)
Mitsubishi Eclipse GTS 3g 3.0 v6 24v 160++kw ainuke M/T GTS Eestis (müüdud)
Mitsubishi Galant GTI RS 4wd, 4ws jne jne (müüdud)
Subaru Impreza
BMW 330CD manuaal 200kw

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » N Aug 16, 2007 10:25 pm

blue deamon kirjutas:kõige pealt tuleb konsulteerida ürituse pea korraldajaga :lol:


kesse peakorraldaja siis on ???
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Zafari » N Aug 16, 2007 10:28 pm

nüüd piltide järgi rajast ettekujutus olemas ja huvi ka :) et siis mina olen kohal ;)
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

Kasutaja avatar
blue deamon
liige
Postitusi: 1015
Liitunud: N Aug 10, 2006 10:28 pm
Asukoht: RAPLA
Kontakt:

PostitusPostitas blue deamon » N Aug 16, 2007 10:29 pm

õige tähelepanek isegi väiksema klassi auto võib suurema klassi autole ära teha :shock: selleks me sinna läheks et proovida esi algu kuidas auto käitub su kättes ja mida sa suudad ege kõik pole võidusõitjad :lol: :lol: :lol: et kohe tippu , tasa ja targu nagu alati ma samasugune võhik :lol: :lol: :lol: :lol: aga auto on tige :twisted:

Kasutaja avatar
blue deamon
liige
Postitusi: 1015
Liitunud: N Aug 10, 2006 10:28 pm
Asukoht: RAPLA
Kontakt:

PostitusPostitas blue deamon » N Aug 16, 2007 10:35 pm

bullet kirjutas:
blue deamon kirjutas:kõige pealt tuleb konsulteerida ürituse pea korraldajaga :lol:


kesse peakorraldaja siis

on ???



ehhe :lol: irw minuga :lol: kui soovi ajaks asja joonde räägiks raja omanikuga (helmetiga) millal rada vaba ja millal meie klubile sobib ( kui palju tulijaid on )sest mingi 5 autopärast pole mõtet loogis :?:
kardi raja omanikutga on kunagi mull sellest juttu ond ja ta oli nõus :wink:

nii et kui huvi teeks teema rapla rajapäev :?:

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » N Aug 16, 2007 10:44 pm

blue deamon kirjutas:
bullet kirjutas:
blue deamon kirjutas:kõige pealt tuleb konsulteerida ürituse pea korraldajaga :lol:


kesse peakorraldaja siis

on ???



ehhe :lol: irw minuga :lol: kui soovi ajaks asja joonde räägiks raja omanikuga (helmetiga) millal rada vaba ja millal meie klubile sobib ( kui palju tulijaid on )sest mingi 5 autopärast pole mõtet loogis :?:
kardi raja omanikutga on kunagi mull sellest juttu ond ja ta oli nõus :wink:

nii et kui huvi teeks teema rapla rajapäev :?:


Panin PS-i sulle
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

usku
liige
Postitusi: 250
Liitunud: E Sept 19, 2005 12:10 am
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas usku » N Aug 16, 2007 11:16 pm

Sigma kirjutas:mind võib suht tulijaks lugeda
saaks natuke rohkem ka sõitmist õppida kui linnas mingi 60 ga mökutades


tulin just raplast... mõnnamõnnamõnna. :twisted: esimest korda oma fiestaga rajal ja peab ütlema, et seal on ta just oma kõige õigemas elemendis. mis aga puutub sellesse kiirusesse, siis rapla rada on niivõrd kurviline, tehniline ja aeglane, et põhiliselt sõidadki 60-ga, millest suurema kiiruse arendad ainult 3-l lõigul, ülejäänudes on ka 40 km/h tegu, et rajale ära mahtuda. aga selles suhtes on tõesti õigus, et üllatusi pakub ka see sõit ning iga autojuht peaks korra üritama rajal kiiresti sõita. rapla on selles mõttes väga turvaline, et kiirused väikesed ja kui ka välja sõidad, siis autot ära ei lõhu. ka endal õnnestus stardisirge järgses essis otse sõita, aga kuna rada ja selle ümbrus nii head on, siis ei tee see autole midagi. kui just kummi või tünni otsa ei satu. niisiis tehkem kähku üritus ära ja haarakem ka muid inimesi sekka.

P.S aga kindlasti peaks leidma ühe asjatundja, kes enne sõitma asumist rumalaid harib. mina läksin sinna täitsa tavasõidus karastunud praktikuna ja pmst ei osanud ma midagi teha. misiganes jäärada ja muidukihutamine ei anna mitte midagi... kes iganes arvab, et ta on sama hea kui märtin, siis eksite rängalt :) sain küll kogu vajaliku teooria ja info kätte hiljem ning ka praktika õpetas meeletult, aga kõigil on lõbusam ja lihtsam, kui asjad enne selgeks tehtaks. on keegi kogenud ja asjatundlik siin seltskonnas olemas?

nt mina arvasin, et 4-5 ringi ei saa ikka autole midagi teha ja andsin kõvasti piitsa, ESP ka peal. tulemuseks oli see, et pärast 5 ringi mul autol kõik 4 piduriklotsi põlesid ja pidurivedelik kees, kärsakas on siiani ninas :) ja pärast 2 h möllamist ei võtnud kiire ring isegi selga higiseks enam...

P.S.2 ja kes rajale sõites kihutab on m*nn. sa lähed end rajale välja elama ning sinna sõites oled eeskujulik liikleja mitte ei ela ennast liikluses välja. oleks ma natuke kapim, siis annaks peksa ka sellisele.

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » R Aug 17, 2007 12:27 am

kõik huvilised kes te siin endast märku olete andnud paluks jätkata nüüd sellel topicul http://forum.clubmitsubishi.org/viewtopic.php?t=4513
Ürituste rubriigis.
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist

cron