Battery Race 2007

Üritused mis võiksid klubilistele huvi pakkuda.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » P Aug 05, 2007 1:56 pm

Hr. sinisele põrguinglile minu poolt siirad ja suured õnnitlused karika puhul :D
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

Galancer
liige
Postitusi: 594
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:00 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Galancer » P Aug 05, 2007 10:59 pm

Mitsu-bitsu rules, olenemata vanusest:-)
Hing on tähtis
Õnnitlused ka minu poolt.
Ei pretendeeri absoluutsele tõele!!!:-)

Nüüd peres ainus mitsu : Lancer `94 1,6 AT
Minevikust veel:Galant 2,5 Wagon `01 Tiptronic, Lancer 1,3 `98 manual, Galant 1.8 `88 manual,Lancer 1,5 `91 manual jmt

Kasutaja avatar
blue deamon
liige
Postitusi: 1015
Liitunud: N Aug 10, 2006 10:28 pm
Asukoht: RAPLA
Kontakt:

PostitusPostitas blue deamon » E Aug 06, 2007 12:13 pm

:evil: albumi server ei tõõta hetkel mingi jama aga küll need pildid üles laen ehk õhtul õnnestub

ja tänud kõigile minupoolt :lol:

Kasutaja avatar
Xzero
liige
Postitusi: 294
Liitunud: P Juul 16, 2006 7:04 pm
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

PostitusPostitas Xzero » E Aug 06, 2007 5:34 pm

kuradi jama et ma ei jõudnud batterile:S
seega jään pilte ootama:D
Galant R.I.P

Kasutaja avatar
blue deamon
liige
Postitusi: 1015
Liitunud: N Aug 10, 2006 10:28 pm
Asukoht: RAPLA
Kontakt:

PostitusPostitas blue deamon » E Aug 06, 2007 6:00 pm


Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Zafari » E Aug 06, 2007 6:32 pm

Xzero kirjutas:kuradi jama et ma ei jõudnud batterile:S
seega jään pilte ootama:D


ära valeta mulle nii palju :P nägin küll kui minust mööda sõitsid lennuka poole (läksin jalgsi ;) )
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

Kasutaja avatar
Sigma
liige
Postitusi: 1047
Liitunud: T Dets 21, 2004 6:40 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Sigma » E Aug 06, 2007 9:47 pm

päris normaalne üritus tundus olevat äkki olen järgmine aasta ise ka kohal

õnnitlused minu poolt ka :!:
Mitsubishi sigma 3.0 v6 24v 4ws 151kw (müüdud)
Mitsubishi Eclipse GTS 3g 3.0 v6 24v 160++kw ainuke M/T GTS Eestis (müüdud)
Mitsubishi Galant GTI RS 4wd, 4ws jne jne (müüdud)
Subaru Impreza
BMW 330CD manuaal 200kw

Kasutaja avatar
blue deamon
liige
Postitusi: 1015
Liitunud: N Aug 10, 2006 10:28 pm
Asukoht: RAPLA
Kontakt:

PostitusPostitas blue deamon » T Aug 07, 2007 6:31 am


Kasutaja avatar
intu
liige
Postitusi: 598
Liitunud: N Mai 31, 2007 2:41 pm
Asukoht: viljandi

pildid

PostitusPostitas intu » T Aug 07, 2007 7:29 pm

Minugi poolt pildid nüüd internetis üleval, vaadata saab järgmisel aadressil: http://www.centre.pri.ee/batteryrace2007/

Kasutaja avatar
Xzero
liige
Postitusi: 294
Liitunud: P Juul 16, 2006 7:04 pm
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

PostitusPostitas Xzero » K Aug 08, 2007 6:14 am

ei päriselt ka ei saanud tulla,käisingi mingi 10-11 vahel korraks seal vaatamas,ja siis tulin kohe tagasi ka sealt,sest sinna lennujaama ei saanudgi minna nagu ma aru sain. :)
Galant R.I.P

Kasutaja avatar
blue deamon
liige
Postitusi: 1015
Liitunud: N Aug 10, 2006 10:28 pm
Asukoht: RAPLA
Kontakt:

PostitusPostitas blue deamon » K Aug 08, 2007 9:00 pm

blue deamon kirjutas:kogu inf on siin

http://www.batteryrace.com/?txt=2


natuke selgem asi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Laupäeval "Battery race 2007" raames toimunud "Tuning.EE DUNLOP AUTOSHOW"-l olid kohal tuuningautod põhiliselt küll Eestist kuid ka Lätist ja Soomest, autondusega tegelevad klubid, auto tuuningu ja tarvikutega tegelevad firmad kes tutvustasid antud valdkonnaga tihedalt seotud firmade tooteid:
DUNLOP, KONI, MOTUL, TORIN, THULE, HELLA, AUTOEKSPERT, MOTORAL, GT STUDIO, OZ Racing, DP-HP, KW, SIMONI RACING, Caractere, TMB TYRES, Remus, Autostyle, InPro
on vaid mõned välja tuua.

Esmakordselt oli rahvale vaadata ka tuunitud rollerid , mille burnout ei jätnud külmaks nooremapoolset publikut.

Publikule pakkusid silmailu Haaremi tantsutüdrukud. Pealtvaatajate vahel toimus võistlus, kes suudab visata filtrit kaugemale, mille auhinnaks oli margikohane vabalt hingav õhufilter firmalt JR FILTERS.

Pea saja auto seast valiti välja publiku lemmik SMS hääletamise teel, milleks osutus külalisesineja Soomest Chrysler 300Cja võitis auhinnaks 12 000,- krooni väärtuses TORIN'i tööriistakomplekti, mille pani välja MOTORAL. Samas ei saa ka alahinnata Teisi osalejaid - oli palju huvitavaid uusi eksponaate Nissan S14, Audi Q7, Subaru Impreza WRC 2007 replica jne. Klubidest tasub märkimist Audi R8 mida meie maal vaid üksikud ja CCG "kalliskividest" logo. Lisaks valiti parim klubi boks, mille valimine oli erakordselt raske kuna CCG ja AUDICLUB pakkusid parimaks osutunud CSE'le päris suurt konkurentsi. Parima klubi auhinnaks oli THULE suusaboks, mille tõi AUTOEKSPERT> , et klubil oma tulevastel tegemistel asju parem transportida oleks.

Kõikide SMS saatjate vahel loositi välja peaauhind, milleks oli 10 000,- krooni väärtuses kinkekaart TMB TYRES'lt valuvelgedele/rehvidele. Lisaks loositi hääletajate vahel veel lohutusauhinnad 3 x 1 000,- kroonine kinkekaart GT STUDIO'lt ja 3tk HELLA Minibar Deluxe autokülmik AUTOEKSPERT'ilt.

Samas valis CCG oma lemmiku, milleks osutus Mitsubishi Klubi Janeki Galant "BLUE DEAMON" ja CSE andis karika erilisemale autole, milleks osutus ka publiku lemmik Chrysler 300C.

Suur tänu Tuning.EE poolt kõikidele pealtvaatajatele ja eriti osavõtjatele, kes olid võtnud vaevaks kohale tulla ning oma tegemisi teistelegi näidata. Eriti suur tänu DUNLOP-ile ning teistele toetajatele, kes andsid oma panuse erakordselt uhkele auhinnalauale ja tegid antud ürituse võimalikuks. Eriti suur tänu ja kummardus HANSA PESULAD meestele, kelle erakordsele tegutsemisele sai enamus show autodest kohapeal puhta välimuse.

Loodetavasti kohtume aasta pärast ja siis juba veel erilisemate autode ja veel tugevama klubide esindustega!



jama see et no :evil: tuunitud 3000 gt mitsut küll seal ei näind mida lubati suure suuga :shock:


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist

cron