2006a. Klubi kokkutulek

Üritused mis võiksid klubilistele huvi pakkuda.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » E Juun 26, 2006 7:01 pm

Moger´iga natuke arutasime ja kompan praegu Võrtsjärve ümber asuvaid majutuskohti läbi, teisipäevaks kolmapäevaks panen söelale jäänud valikud ka siia kirja. Siis otsustame lõpliku koha ära. Ütlen kohe ette et, need on tasulised ja min. hind mida olen leidnud on 50 eeku telk ja kui maja soov siis 75 voodikoht.

loco21
Vana olija
Postitusi: 269
Liitunud: P Aug 22, 2004 2:36 am
Asukoht: Sydney
Kontakt:

PostitusPostitas loco21 » E Juun 26, 2006 10:15 pm

suht taskukohased hinnad :)
kui nati raha veel juurde panna ja saaks sauna ka oleks suht pro :P
ise asi kas sauna kasutatakse sama "aktiivselt" nagu eelmine aasta :D

Kasutaja avatar
harlet
liige
Postitusi: 127
Liitunud: T Apr 25, 2006 6:59 pm
Asukoht: Paide
Kontakt:

PostitusPostitas harlet » T Juun 27, 2006 2:22 pm

nu ma vaatasin ka telkimis alasi ja muud sellist kämüingu värki,ma ei usu et on tuliaid nii palju et panna mingi hunnik pappi magama selle peale ja siis kui tuleb juba osavõtu maks siis on sellega see asi et tuleb nagu eelmisel aastal paar autot ja muud midagi......igal pool on kohti kus ei küsita raha selle eesty et seal telkida.ja eks seda ürituse pikkust veel näha ole,se oleneb inimeste omast tahtest.......
TEL:55680411

Kasutaja avatar
Moger
klubi liige
Postitusi: 530
Liitunud: R Apr 23, 2004 1:48 pm
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas Moger » T Juun 27, 2006 8:20 pm

Kuidas te, Inimesed, oma autodega sõidate, kui nimetate 50-100 eek inimese kohta hunnikuks papiks? :?
Mina eelistan kindlat kohta, prügikasti ja elementaarse pesemisvõimalusega, rahvaga ehku peale kuhugi järve äärde minemisele, et äkki läheb õnneks ja leiame sellisele seltskonnale piisavalt suure ala, kus saaksime rahulikult aega veeta, mõtlemata teemale, et võibolla tuleb kohalik gäng meie telkide vahele bängima.
Pealegi ei olegi kõigil üldse telki, nemad peavad siis autos magama või "hunniku pappi" telgi alla panema?
Ja mis puutub möödunud aastasse, siis see oli väga mõnus üritus ja kui suudame sel aastal sama korrata, siis on ju väga lahe. Niiet, kes kohal ei olnud, häbi teile ja palun seda mitte enam argumendina kasutada.

Kui ma õigesti aru saan, siis on selles kohas, millest Morgan räägib olemas ka saal, kus on võimalik ka vihma korral viibida ning võrkpalli platsid, kus sportlikult aega veeta. Samuti kämpinguruumid soovijatele ning telkimiskohad telkijatele.
Kui aega saan, siis lähen homme kohapeale vaatama, teen mõned pildid ja sis võime edasi arutada.

Ootaks aktiivsemalt arutellu sekkumist ka teiste liikmete poolt, ning endiselt ootan soovitusi kohavalikul. Keegi on kindlasti sealkandis puhkamas käinud ja teab soovitada või siis vastupidi, öelda, kust eemale hoida.
Ei, nohh, teoorias olen ma tugev :P

Vipp
klubi liige
Postitusi: 879
Liitunud: R Apr 23, 2004 12:28 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas Vipp » K Juun 28, 2006 1:29 am

Kuuldu põhjal saavad hästi küsijad ka klubi kleepse kohapeal. :wink:

Kui keegi suudab initsiatiivi ja organiseerimise koha pealt Mogerile või Morganile silmad ette teha, siis kleebin isiklikult tasuta kleepsu selle inimese autole. :wink:

EDIT: Kindlasti olete juba leidnud sellise lehe: http://www.vortsjarv.ee/?id=218
Endale jäi silma miskipärast http://www.vanasauna.ee/
:wink:
Eritellimisel mööbel. Köögid, kontorid, eluruumid jms.
[url]http://www.marklai.ee[/url]

loco21
Vana olija
Postitusi: 269
Liitunud: P Aug 22, 2004 2:36 am
Asukoht: Sydney
Kontakt:

PostitusPostitas loco21 » K Juun 28, 2006 2:20 am

kas keegi kanuuga aerutamisest ka kusagil lähistel oleks huvitatud?

Kasutaja avatar
Moger
klubi liige
Postitusi: 530
Liitunud: R Apr 23, 2004 1:48 pm
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas Moger » K Juun 28, 2006 9:22 am

Avastasin oma kurvastuseks, et 8 juulil on 3 - 4 koha mäng Itaalia, Inglismaa vahel :P

Ehk leiab kohapeal ka teleka.
Ei, nohh, teoorias olen ma tugev :P

fluss007
liige
Postitusi: 17
Liitunud: K Juun 29, 2005 10:06 am

PostitusPostitas fluss007 » K Juun 28, 2006 1:38 pm

mina olen kah käpp, jõuan kyll alles u. kella 4-5 paiku. ja telk on kah olemas, naine on kah olemas, kahju et madaldusvedrut kätte pole saand selleks ajax.......

Kasutaja avatar
harlet
liige
Postitusi: 127
Liitunud: T Apr 25, 2006 6:59 pm
Asukoht: Paide
Kontakt:

PostitusPostitas harlet » K Juun 28, 2006 2:20 pm

muidugi oleks hea kusgil majas olla.....aga mina oma lolli aruga ei usu et inimesi sinna nii palju tuleb......

sorry et shiuke kobakäpp olen :oops:
TEL:55680411

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » K Juun 28, 2006 6:15 pm

teema nüüd kolis ja kiirelt kõik regama

http://forum.clubmitsubishi.org/viewtopic.php?t=2502
Tihtipeale liiga kriitiline !


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist

cron