2006a. Klubi kokkutulek

Üritused mis võiksid klubilistele huvi pakkuda.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

kais
liige
Postitusi: 69
Liitunud: R Nov 18, 2005 5:19 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas kais » T Juun 06, 2006 8:48 am

Sa plaanid 8 juuli keskkõrvapõletikus olla või nii kaua seda põdeda? Raju mees :twisted:

.oOkanzaOo.
liige
Postitusi: 41
Liitunud: E Okt 31, 2005 1:05 pm
Asukoht: harjumaa

PostitusPostitas .oOkanzaOo. » T Juun 06, 2006 10:16 am

nu ma olen ketkel juba päri pikalt haige olnud ja ma ei usu et ma jõuan kuu ajaga oma masina valmis nii et seda kõlbaks ka teistele näidata. :oops:
MITSUBISHI GALANT 2.0 GLSi 1984a

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » T Juun 06, 2006 8:04 pm

insener kirjutas:
morgan kirjutas:
harlet kirjutas:Mina pakun välja sellise asja
http://harlet.noads.info/kokkutulek.txt
kes veel tuliad on need saadku mulle PS ja panen kirja,kui midagi muutuma peaks annan teada


Sooviks rohkem informatsiooni selle koha kohta kuhu kokkutulek on planeeritud ?


Võiks paari sõnaga kirjutada jah, et mis seal on. Teaks mida kaasa võtta. On seal mingi maja või ööbitakse telkides? Kui on maja, kas siis on ka osavõtumaks?

Kas Paide ring on kohustuslik, või tohib ka otse (Tartust) tulla?

Muidu olen tulija, 1 in.


Isiklikult sooviksin kämpingus ööbida kui selleks vähegi võimalus on. Ega pole tegemist kellegi eramaaga, võib sinna telkida üldse.

Kasutaja avatar
kark
liige
Postitusi: 56
Liitunud: E Okt 31, 2005 12:22 pm
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

PostitusPostitas kark » T Juun 20, 2006 9:54 am

kudagist soiku on jäänd üritusele regamine... :(
...ja ka sõnavõtud/vastused...
...harlet, vasta küsimustele! - muidu võib tõesti juhtuda et kogu kupatus lendab jälle vasta magu :?
>KARK<

Kasutaja avatar
harlet
liige
Postitusi: 127
Liitunud: T Apr 25, 2006 6:59 pm
Asukoht: Paide
Kontakt:

PostitusPostitas harlet » T Juun 20, 2006 6:29 pm

sorry,mul oli vahepeal netika jamad.... :oops:

Minul isiklikult oli plaanis saada kell 10:00 paides kultuurimaja parklas kokku siis edasi sõita võrts järve 'äärde ja telkida seal kusgil,miks ei sobiks telkidega mässata,minu meelest kõike sootsam lahendus asjale
TEL:55680411

Kasutaja avatar
paikas
liige
Postitusi: 342
Liitunud: N Mai 18, 2006 8:59 pm
Asukoht: tartuma

PostitusPostitas paikas » T Juun 20, 2006 7:48 pm

aga kas teise masinaga võib ka kohale vurada kui mul näiteks mitsu remondis ja teist ei ole jõudnud soetada???
Otsin tööd:(
Ma ena ei tee nalja. kui keegi tahab mõõtu võtta siis mina teen seda ametlikult!!!

recnal

PostitusPostitas recnal » T Juun 20, 2006 10:22 pm

Kas Vaiblas on asi kuidagi organiseeritud ka? Kämpingud ja telkimisplats on selleks kuupäevaks broneeritud? Küsin seda sellepärast, et kui me sinna kohale lendame ja hakkame möllama, et siis mingeid jamasid ees ei ootaks. Kas mingist osalemistasust on ka juttu olnud?

loco21
Vana olija
Postitusi: 269
Liitunud: P Aug 22, 2004 2:36 am
Asukoht: Sydney
Kontakt:

PostitusPostitas loco21 » T Juun 20, 2006 10:59 pm

aga kuda kämpaga lood on? magaks parema meelega kusagil sees

Kasutaja avatar
vkmka
klubi liige
Postitusi: 393
Liitunud: E Aug 29, 2005 11:00 pm
Asukoht: Tapa

PostitusPostitas vkmka » T Juun 20, 2006 11:34 pm

kas on ka mingei üritusi planeeritud või vaatame seal need päevad üks teisele lolli näoga otsa ja räägime ilma asjadest. :shock: :shock: :lol:

Kasutaja avatar
ac
liige
Postitusi: 100
Liitunud: L Mär 05, 2005 10:28 am
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas ac » K Juun 21, 2006 9:28 am

ma tuleks ka otse tartust.. ja suvel võiks ikka telgis magada :twisted:
Lancer MR :D

Germo
liige
Postitusi: 64
Liitunud: R Apr 22, 2005 1:43 pm
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas Germo » K Juun 21, 2006 12:38 pm

kui juba grillid ja õlled , küll siis juba tegevust ka leiab. Kas muidu minnakse koos naistega või tehakse meestekas.
Galant 2,5 v6

recnal

PostitusPostitas recnal » K Juun 21, 2006 10:05 pm

Mõistlik ikka vast koos kaasadega teha, st. kes soovib, võtab kaasa. Klubis on ju naisliikmeid ka.

Kasutaja avatar
Moger
klubi liige
Postitusi: 530
Liitunud: R Apr 23, 2004 1:48 pm
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas Moger » N Juun 22, 2006 7:44 am

recnal kirjutas:Kas Vaiblas on asi kuidagi organiseeritud ka? Kämpingud ja telkimisplats on selleks kuupäevaks broneeritud? Küsin seda sellepärast, et kui me sinna kohale lendame ja hakkame möllama, et siis mingeid jamasid ees ei ootaks. Kas mingist osalemistasust on ka juttu olnud?


Küsimus on õigustatud! Harlet, palun vasta, sest kui asi on praeguseks ettevalmistamata, siis on probleemi lahendamiseks väga viimane hetk.
Ei, nohh, teoorias olen ma tugev :P

Kasutaja avatar
Moger
klubi liige
Postitusi: 530
Liitunud: R Apr 23, 2004 1:48 pm
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas Moger » R Juun 23, 2006 3:08 pm

Liigutasin selle teema avalikku foorumisse, et ka mitteliikmed võiksid asjaga kursis olla.
Ei, nohh, teoorias olen ma tugev :P

loco21
Vana olija
Postitusi: 269
Liitunud: P Aug 22, 2004 2:36 am
Asukoht: Sydney
Kontakt:

PostitusPostitas loco21 » R Juun 23, 2006 7:58 pm

tik-tak-tik-tak
aeg tiksub :(

Kasutaja avatar
harlet
liige
Postitusi: 127
Liitunud: T Apr 25, 2006 6:59 pm
Asukoht: Paide
Kontakt:

PostitusPostitas harlet » E Juun 26, 2006 11:49 am

mina ise arvasin et pole mingeid kämpinguid vaja,lähme sinna kusgile järve äärde ja paneme telgid püsti.....nii peaks väga hea saama,milleks vaja mingit renti maksta,kindlasti on seal võrts järve ääres olemas koht kus saab telkida ilma mingisuguse maksuta..... :?: :!: :!: :?:
TEL:55680411

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » E Juun 26, 2006 1:05 pm

harlet kirjutas:mina ise arvasin et pole mingeid kämpinguid vaja,lähme sinna kusgile järve äärde ja paneme telgid püsti.....nii peaks väga hea saama,milleks vaja mingit renti maksta,kindlasti on seal võrts järve ääres olemas koht kus saab telkida ilma mingisuguse maksuta..... :?: :!: :!: :?:


maksud maksuks aga kellele see maa kuulub, kuhu plaanitud telgid panna ? Kas ikka on päris nii et, paneme telgid maha ja kukume lällama.
Kui on telkimiseks avatud koht on kindlasti tasuline. Või kui suletud siis peaks olema omaniku luba. Vähemasti Saaremaal kusagile populaarsesse suvituskohta ikka niisama telki maha ei pane.

Kasutaja avatar
Moger
klubi liige
Postitusi: 530
Liitunud: R Apr 23, 2004 1:48 pm
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas Moger » E Juun 26, 2006 2:52 pm

Jah, nii ettevalmistamata ikka ei saa kui on oodata 20 autot, noh, reaalselt siis üle 10 auto kohale ei tule, aga siiski, suvalises kohas nii ikka randa ei tatsa.
Võtan siinkohal siis natuke ohjad üle. Küsin, et kas keegi teab mõnd kohta Võrtsjärve ääres, kus oleks siis mingi kämpingu võimalus (vihmase ilma jaoks) ja telkimise ruum kuiva ilma jaoks ja võibolla võrk/korvpalli plats ja samas ka normaalsed hinnad. Nagu eelminegi aasta.
Kui teate kohta, siis andke kontakt.
Ei, nohh, teoorias olen ma tugev :P

loco21
Vana olija
Postitusi: 269
Liitunud: P Aug 22, 2004 2:36 am
Asukoht: Sydney
Kontakt:

PostitusPostitas loco21 » E Juun 26, 2006 3:13 pm

võib olla kysimus on ajast ja arust, aga kui pikkalt see yritus yldse kestaks? yks päev tuleme ja teine päev juba minek? või siis ikka oleks kaks ööd koha peal? ise eelistaksin täiega kämpat, sest pole telki, mida ylesse panna :(

Kasutaja avatar
Moger
klubi liige
Postitusi: 530
Liitunud: R Apr 23, 2004 1:48 pm
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas Moger » E Juun 26, 2006 4:02 pm

loco21 kirjutas:võib olla kysimus on ajast ja arust, aga kui pikkalt see yritus yldse kestaks? yks päev tuleme ja teine päev juba minek?


Jah, 8 juuli kohapeale, öö seal ja 9 juuli laiali. Omal käel võib muidugi pikemalt teha.
Ei, nohh, teoorias olen ma tugev :P


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 27 külalist