Autoorienteerumine Viljandis 15. veebruaril

Üritused mis võiksid klubilistele huvi pakkuda.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
Minister
huviline
Postitusi: 95
Liitunud: L Juun 30, 2012 12:21 pm
Asukoht: Tallinn/Hiiumaa
Kontakt:

Autoorienteerumine Viljandis 15. veebruaril

PostitusPostitas Minister » K Jaan 15, 2014 12:26 pm

Hei!

Sarja kolmas, Tallinnas toimunud etapp sai eduka lõpu ja sari liigub edasi Viljandisse. Algselt oli Viljandis toimuva etapi kuupäevaks amääratud 1. veebruar, aga olude sunnil pidime tõstma kuupäeva hilisemaks ja etapp toimub 15. veebruaril. Kavas on päevane valikorienteerumine, kus rajale tuleb 40 kontrollpunkti ja kontrollajaks on 4 tundi. Võistlusel toimub punktide võtmine SI kaardiga ja punktides asuvad SI jaamad. Punktide väärtus on erinev ja sõltub punkti leidmise raskusastest. Rajale tulevad ka mõned seikluslikumad punktid.

Võistluse start toimub keskpäeval, ehk kell 12.00. Kohapealse registreerimisega hakkame pihta 10.45. Palun taaskord kõigil osalejatel tulla kohale õigeaegselt ja vähemalt kella 11.15-ks. Stardikoha avalikustame 31. jaanuaril.

Võistlusel osalemiseks registreeri ennast http://www.seiklusministeerium.ee lehel asuva vormi kaudu. Tehes seda enne 31. jaanuari on osalustasu võistkonna kohta 20 eurot. Alates 1 veebruarist registreerides on osalustasu 30 eurot võistkond.

NB! Viljandi etapil autasustame ka Tallinnas toimunud etapi esikolmikut.

Karikasarja üldtabel peale 3 etappi on saadaval siit: http://www.seiklusministeerium.ee/public/5lkyld.pdf

Karikasarja üldjuhend on saadaval siit: http://www.seiklusministeerium.ee/public/yldjuhend.pdf

Võta kokku parimad sõbrad ja tule seiklema!

Kohtume Viljandis,

Joonas Väärtnõu
Sarja peakorraldaja


Pilt
Seiklusministeeriumi blogi - www.seiklusministeerium.blogspot.com Meeskonnakoolitused ja autoorienteerumine - www.seiklusministeerium.ee

Kasutaja avatar
Minister
huviline
Postitusi: 95
Liitunud: L Juun 30, 2012 12:21 pm
Asukoht: Tallinn/Hiiumaa
Kontakt:

Re: Autoorienteerumine Viljandis 15. veebruaril

PostitusPostitas Minister » P Veebr 16, 2014 3:07 pm

Hei

Päev peale sõbrapäeva ehk 15. veebruaril toimus Viljandis 5 Linna Karika neljas etapp autoorienteerumises. Kiirele 39 st punktist koosnevale rajale tuiskas 20 vaprat võistkonda. Kõik jõudsid ka ilusti tagasi ja väga kiirete aegadega. Prognoosisin ise võitja ajaks 3 tundi ja 10 minutit, aga võitja võistkond M&M Team oma pisikesel Subaru Justy-l tuiskas finishisse ajaga 2 tundi ja 31 sekundit. Neile kaotas 9 minutiga võistkond TuleMõistusKoju ja kolmanda koha saavutas võistkond Kukemuna. Ülejäänud võistkondade tulemusi saad vaadata siit: http://www.seiklusministeerium.ee/public/results.htm

Võistkondade vaheaegu saad vaadata siit: http://www.seiklusministeerium.ee/public/splits.htm

Lubasin ka välja loosida kaks auhinda Sammuli Puhkekülalt. Loosiõnn naeratas võistkonnale C!F!T! ja auhinnaks on 2 tundi saunamõnusid Sammuli Puhkekülas 15-le. Teise auhinna võitis võistkond Mercs. Nende auhinnaks on 1 tund lõbusõitu Viljandi järvel reisilaev Rannapiigaga 25-le inimesele.

Räägin ära ka tulevased võistlused. Üks toimub juba seitsme päeva pärast ehk järgmisel pühapäeval ja teiseni on aega natuke rohkem:

23. veebruaril alustab Rajaajaja Karikasari. Võistlus toimub Pärnumaal stardiga Halingast. Võistluse korraldab Seiklusministeerium ja võistlusele saab registreeruda www.autoorienteerumine.ee lehe kaudu. Samal lehel asub ka võistluse juhend. Soodsamalt saab registreerida kuni neljapäeva 20. veebruarini. Võistlusstiiliks on valikorienteerumine ja võistlus algab õhtul kell 18.00. Kasuta võimalust ja tule Pärnumaale seiklema.

09. märtsil toimub Viie linna karika viimane etapp Raplas. Võistlus leiab aset pühapäeval 9. märtsil ja kavas on päevane seiklusorienteerumine. Sarnaselt Tallinna etapile tuleb lahendada erinevaid ülesandeid, punktid on keerulistes kohtades ja vaja võib minna füüsilist jõudu, et punktini jõuda. Võistluse start toimub päeval kell 14.00 ja võistluse finish on kell 18.00. Kohapeal hakkame võistkondi registreerima alates kella 13.00-st. Kell 13.30 alustame koosolekuga ja kell 14.00 lähevad võistlejad rajale.
Võistlusel osalemiseks registreeri ennast http://www.seiklusministeerium.ee lehel asuva vormi kaudu. Tehes seda enne 28. veebruari on osalustasu võistkonna kohta 20 eurot. Alates 1 märtsist registreerides on osalustasu 30 eurot võistkond.

Küsimuste korral võta julgelt ühendust: Joonas@seiklusministeerium.ee
Seiklusministeeriumi blogi - www.seiklusministeerium.blogspot.com Meeskonnakoolitused ja autoorienteerumine - www.seiklusministeerium.ee


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist