Hariv ja huvitav viis eestis puhkamiseks :D

Üritused mis võiksid klubilistele huvi pakkuda.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kopajuht
Tegija
Postitusi: 568
Liitunud: E Veebr 27, 2012 12:09 am
Asukoht: Läänemaa

Hariv ja huvitav viis eestis puhkamiseks :D

PostitusPostitas Kopajuht » N Mär 08, 2012 11:47 pm

Tervist

olen leidnud ühe ülihuvitava ja samas ka hariva auto-orienteerumist meenutava seiklusmängu
mis lõppeb alati peoga osalejatele.
Tegemist on Round Table poolt korraltatava peojahiga, partysafari ( http://www.partysafari.eu ).
Olen ise läbinud siiani toimunud üritused 100% iliselt ja pole olnud kordagi põhjust pettuda
kogu üritus põhineb vihjete abil etteantud raja läbimisest, et leida peokoht ja
siiani minu arust parim vihje oli läänemaal: Selle koha muutis euroopas tuntuks Tiit Madisson,
hiljem valas õli tulle Juhan 'kraanamees' Parts. Mine sinna kus kraana töötas.
Vaja oli leida Lihulas mahavõetud saksa sõjaväes teeninud eestlastele püstitatud mälestusmärgi jalam
(märki ennast enam pole). Ajaga on muutunud ka vahepunktides toimuv, esimesel safaril polnud
vaja teha muud kui leida koht, lugeda vihje ja edasi sõita siis nüüd on pea kõikides vahepunktides
ka ülessanne, küll on vaja vett mõõta, küll mune lasta ja isegi nööbi etteõmblemine on olnud kasulik oskus :D
Hetkel on eestist läbitud 10 maakonda: Lääne, Harju, Pärnu, Hiiu, Saare, Rapla, Jõgeva, Tartu, viljandi ja Järvamaakonnad
Lähemas tulevikus on Lääne-virumaal plaanis tonte otsima hakata: http://www.kultuuri.net/n/laaneviru/?op ... 2012-04-28
kui kellelgi tekkis asja vastu huvi siis safari kodukal on võimalus oma meeskond kirja panna ja ennast proovile panna :D

Tervitades Kopajuht
Mitsubishi galant 92a. 1,8B jupitamisel
Ford mondeo 97a. 1,8B rauas
Volvo V40 98a. 1,8B müüdud
Opel Vectra 95a. 2,0B mahakandmisele
Mitsubishi Galant 97a, 2,0 B universaal (müüdud)
Honda Accord 94a, 2,0B Rauas
Volvo V40 00a 1,8B

vanameister
Tösine huviline
Postitusi: 109
Liitunud: K Mai 13, 2009 8:13 pm
Asukoht: Järvamaa

Re: Hariv ja huvitav viis eestis puhkamiseks :D

PostitusPostitas vanameister » T Mär 27, 2012 3:45 pm

:lol: Heipa...sai siis ka seda linki uuritud.Tundub asjalik teemaarendus olevat...kas ja kuidas ise saan ja võimalused lasevad on veel küsimärgi all. :)
Talvel karvane suvel sile! :-) Esineb kahte sorti arvamust...on minu arvamus ja valearvamus!


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

cron