Tulevased rinkapäevad.

Üritused mis võiksid klubilistele huvi pakkuda.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
jackpuuk
Tegija
Postitusi: 581
Liitunud: T Sept 21, 2010 9:12 pm
Asukoht: Pärnu

Tulevased rinkapäevad.

PostitusPostitas jackpuuk » P Sept 25, 2011 6:39 pm

Kes oleksid nõus õla alla panema? Ja kas üldse oleks mõtet rajapäevi korraldada? Enamik korraldajaid tahaks ise kah sõita, seega oleks kõik lisakäed-ajud teretulnud. Taavik on pmst. alla kirjutanud :twisted:. On kedagi sama hea suhtumisega kedagi veel? Hakkame pihta, kevadeks on vaja palju asju läbi arutada.
Andke teada, üritused sünnivad piisava osalejate hulga puhul. Usun, et saame sellega hakkama :wink:.
5000 pööret toob naeratuse näole, 7000 venitab selle kõrvuni :D.
Honda CRX II gen (pensionifond liikvel, talvel puhkab)

Kasutaja avatar
jyrgen72
klubi liige
Postitusi: 1211
Liitunud: K Juul 15, 2009 1:25 am
Asukoht: Heinola / Soome

Re: Tulevased rinkapäevad.

PostitusPostitas jyrgen72 » P Sept 25, 2011 7:08 pm

Ei noh miks me mingeid rajapäevi ainult suvel sõidame?
Näiteks olen oma silmaga näinud seda ringrada, mis on Taavi sõbral ja olenematta sellest, et see on kruusa rada, sõidaks ma seal ka sügisel ja talvel, no jah korra on jutuks olnud, et kruus pidi värvile mingeid täkkeid tegema, aga ikkagi sõidaks.
Enne oli mul aega ja raha,
nüüd on mul ainult-
90 a. Pajero 2,5 tdi 70 kw

Kasutaja avatar
jackpuuk
Tegija
Postitusi: 581
Liitunud: T Sept 21, 2010 9:12 pm
Asukoht: Pärnu

Re: Tulevased rinkapäevad.

PostitusPostitas jackpuuk » P Sept 25, 2011 8:09 pm

jyrgen72 kirjutas:Ei noh miks me mingeid rajapäevi ainult suvel sõidame?
Näiteks olen oma silmaga näinud seda ringrada, mis on Taavi sõbral ja olenematta sellest, et see on kruusa rada, sõidaks ma seal ka sügisel ja talvel, no jah korra on jutuks olnud, et kruus pidi värvile mingeid täkkeid tegema, aga ikkagi sõidaks.

Enamik Hondasid on madalaks lastud asfaldipillid, talveks tõstetakse muidugi kõrgemaks (kui nendega talvel üldse sõidetakse). Tegelik küsimus on siiski korraldamises, kas keegi raatsiks oma aega ja vahendeid panustada ürituse korraldamisse? Lisaks tuleb tal persetäis õpetussõnu kuulata :!:. Tegelikult saab talv ahvikiirusel läbi ja kevad jõuab kohe kätte, oleks vaja ühtekomateist arutada. Mitu Mitsut kogu selle torkimise peale rajale jõudis?
3!
Sazzz, millel rehv ära lagunes.
Jossike, veovõlli mutter lahti.
jackpuuk, sõitis lõpuni, keskmiste aegadega.

Häbi peaks teil olema! Taaviga veel räägime talve suhtes, funkenite numbrid täitsa olemas.
Aga jah, rada (ka jäärada) pole kellegile kohustuslik, vabandust, et pinda olen käinud :oops:.
5000 pööret toob naeratuse näole, 7000 venitab selle kõrvuni :D.
Honda CRX II gen (pensionifond liikvel, talvel puhkab)

Kasutaja avatar
jyrgen72
klubi liige
Postitusi: 1211
Liitunud: K Juul 15, 2009 1:25 am
Asukoht: Heinola / Soome

Re: Tulevased rinkapäevad.

PostitusPostitas jyrgen72 » P Sept 25, 2011 8:18 pm

Ok ok, ära solvu nüüd :D Raplas ei oleks mul näiteks oma Pajeroga midagi teha olnud, aga talvel jääle olen ma 100% käsi ja ka näiteks mõnel kruusasemal rajal, võin oma Pajeroga Hondadele nalja tegema tulla :D
Enne oli mul aega ja raha,
nüüd on mul ainult-
90 a. Pajero 2,5 tdi 70 kw

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Tulevased rinkapäevad.

PostitusPostitas Sander147 » P Sept 25, 2011 8:37 pm

Tean, et ei käi kohe minu kohta see eelnev jutt, Jack.

Ei saanud osa võtta, kuna päev enne nihestasin selgroo ära ja liigutused olid piiratud. Rajapäeval oleks küll saanud kuidagi osa võtta, kuid keegi peab tööl ka käima ja otsustasin selga selleks säästa.

Edaspidi muidugi proovin veelgi osa võtta ning talvel lumes ja suvel kruusal sõita mulle meeldib.
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

Kasutaja avatar
jackpuuk
Tegija
Postitusi: 581
Liitunud: T Sept 21, 2010 9:12 pm
Asukoht: Pärnu

Re: Tulevased rinkapäevad.

PostitusPostitas jackpuuk » P Sept 25, 2011 9:02 pm

Sander, tead ju väga hästi, et ei käi sinu kohta. Uurin, kas keegi oleks nõus Mitsust abiks olema ja kas üldse on mõtet sellega tegeleda?

Vaikselt hakkab Hondas uus mees-naiskond tekkima, usun et on võimalik neid asju ka tuleval aastal rajal lahendada :wink:.
Kõik tahaksid sõita, kas keegi selle nimel on nõus ka vaeva nägema?
Ja veelkord, kas üldse on mõtet rajapäevi korraldada?
Hea tahtmise korral on rinkasid nühkida võimalik nagunii.
5000 pööret toob naeratuse näole, 7000 venitab selle kõrvuni :D.
Honda CRX II gen (pensionifond liikvel, talvel puhkab)

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Tulevased rinkapäevad.

PostitusPostitas Sander147 » P Sept 25, 2011 9:11 pm

Kuidas Sauga rajaga on?
Rahvas räägib, et seal 15€ päev ja sõida palju jaksad. Kas seal ei tuleks üritus kõne alla? Kiirem ja sirgem rada ka suurtele autodele otse tänavalt.

Raplale lisaks.
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

Kasutaja avatar
jackpuuk
Tegija
Postitusi: 581
Liitunud: T Sept 21, 2010 9:12 pm
Asukoht: Pärnu

Re: Tulevased rinkapäevad.

PostitusPostitas jackpuuk » P Sept 25, 2011 9:35 pm

Vana rada läheb käigust maha, pereautole liiga kiire (loe Gena teemat) ja tunduvalt kallim osalejatele. Meil käib asi siiski korraliku ajavõtuga ja see pole lihtsalt "ilma eest".
Jutt käib siiski inimestest, kes võtaksid vaevaks korraldamisega tegeleda.
15 euri on 3 tundi, 17.00-20.00. Ajavõttu ega mingeid reegleid pole (kiiver siiski).

Tundub, et niisama nokkijad võtavad sõna, pigem aidake kaasa mõelda ja kaasa aidata.
5000 pööret toob naeratuse näole, 7000 venitab selle kõrvuni :D.
Honda CRX II gen (pensionifond liikvel, talvel puhkab)

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

Re: Tulevased rinkapäevad.

PostitusPostitas Zafari » E Sept 26, 2011 8:42 am

Samas, kui sauga valmis saab siis ei keela keegi seal midagi korraldada. Iseasi on lihtsalt see, et mitu aastat see ehitus aega võtab. Tulemus on muidugi kõva ;)

Muust üritusest: Nõu ja jõuga katsun alati abiks olla kui vähegi saan :)
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

sasszz
klubi liige
Postitusi: 1216
Liitunud: R Veebr 22, 2008 11:46 am
Asukoht: Tallinn

Re: Tulevased rinkapäevad.

PostitusPostitas sasszz » E Sept 26, 2011 9:36 am

oleksin ka käpp aitama, kuid kroonu minek seda asja raskendab kahjuks.
niipalju sain targemaks, et järgmiseks hooajaks vaja rajapäevadeks eraldi rehvid teistel velgedel. Veidi kalliks läheb paar korda rajal käia ja sport contactid ribadeks lasta :D
Kuid mõnda kiiremat rada tahaks proovida küll järgmine aasta.

Kasutaja avatar
intu
liige
Postitusi: 598
Liitunud: N Mai 31, 2007 2:41 pm
Asukoht: viljandi

Re: Tulevased rinkapäevad.

PostitusPostitas intu » E Sept 26, 2011 6:45 pm

Küsimus.
Millised on erinevad rajad ültse saadaval?
Kellel on infot?

Kasutaja avatar
jackpuuk
Tegija
Postitusi: 581
Liitunud: T Sept 21, 2010 9:12 pm
Asukoht: Pärnu

Re: Tulevased rinkapäevad.

PostitusPostitas jackpuuk » E Sept 26, 2011 10:24 pm

Tabasallu saaks kindlasti, kuid see pole igapäeva autoga rajale minejale eriti sõbralik, piiratud nähtavus ja kõhnad turvaalad, tõsine risk auto ära lõhkuda! Oleme Kiltsis korraldanud nn. kiiret vigursõitu. Tabasalu jääb ka kaugele mujalt kui tallinnast tulijatele. Kesk-Eestis aga pole midagi pädevat :( (tänavapillidele). Õnneks on privas positiivset tagasisidet, kõllame ja nuputame, kuidas asjaga edasi minna.
5000 pööret toob naeratuse näole, 7000 venitab selle kõrvuni :D.
Honda CRX II gen (pensionifond liikvel, talvel puhkab)

Kasutaja avatar
blue deamon
liige
Postitusi: 1015
Liitunud: N Aug 10, 2006 10:28 pm
Asukoht: RAPLA
Kontakt:

Re: Tulevased rinkapäevad.

PostitusPostitas blue deamon » R Sept 30, 2011 11:04 pm

Kui esimene kord läheb aiatha siis ära eida meelt :)

Usu mind olen selle tee läbi käind ja teind juba mitu aastat üritusi :twisted:

Peab usku olema endasse et korraldama klubi üritust ja mitte anda alla , see mis kaja pärast tuleb kas halb või hea see annab innustust ja kogemust (Mis halvasti läks ja mida võiks paremini teha ) see on kõik + :wink:
Panen ka jägmiseks aastaks õla alla et aidata korraldad mitsu rajapäevasi :twisted: uskuge mind neid ei saa vähe olema :twisted:

Kui esimene kord ei lähe hästi siis teinekord ehk läheb paremini ja alati on, reklaam ja show mida suudad pakkuda neist viimastest tuleb ka kinni pidada ja ka näidata :!:
Tühi lubadus ei vii kuskile ja tänu sellele on ka mitsuklubi rajapäevad väga soiku jäänd :cry:
Tuleb tuhast tõusta ja näidata et kolm teemanti oskavad ka midagi korraldada :twisted:

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Tulevased rinkapäevad.

PostitusPostitas Sander147 » P Okt 02, 2011 10:05 am

Iseenesest jutt on väga innustav ja motiveeriv... :roll:

Kuna olen ka ise alustanud mõnigate asjade läbiviimist innustavate juttude ja näidetega ja leidnud selle läbi kaastoetajaid, siis järgmine aasta oleksin nõus aitama raja seadete, korrasoleku ja muu kaasakuuluva säädimisega. Finants toetust esialgu pakkuma ei hakka.
:)
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist

cron