varuosade koodid

Üldised küsimused, a la "kumb on parem kas Galant või

Moderaatorid: Zafari, sasszz

nikkelmikk

varuosade koodid

PostitusPostitas nikkelmikk » N Mai 11, 2006 12:46 pm

soovitage palun link kust kohast saaks 3000GT varuosade koode auto VIN koodi järgi.
kui keegi teab siis võib soovitada ka head lehekülge juppide tellimiseks.

nrvous

Re: varuosade koodid

PostitusPostitas nrvous » N Mai 11, 2006 1:32 pm

nikkelmikk kirjutas:soovitage palun link kust kohast saaks 3000GT varuosade koode auto VIN koodi järgi.
kui keegi teab siis võib soovitada ka head lehekülge juppide tellimiseks.


Mine lehele http://www.detali.ru/cat/mi/mi2.dll? ,kirjuta vasakule ülesse oma auto VIN kood, vajuta ENTER, kliki vajaliku varuosa peale ja saadki koodi teada.

nikkelmikk

PostitusPostitas nikkelmikk » N Mai 11, 2006 3:21 pm

tnx! seff sait kahtlemata. aga ainus tüüp mis sealon, on 4x4, 210 kw. pole mina. minul on esivedu, 165 kw. oskad veel sarnaseid saite nimetada?

nrvous

PostitusPostitas nrvous » N Mai 11, 2006 3:35 pm

nikkelmikk kirjutas:tnx! seff sait kahtlemata. aga ainus tüüp mis sealon, on 4x4, 210 kw. pole mina. minul on esivedu, 165 kw. oskad veel sarnaseid saite nimetada?


Kui oma auto VIN-koodi sinna lehele sisestad mis ta siis selle peale ütleb, et pole olemas?

nikkelmikk

PostitusPostitas nikkelmikk » N Mai 11, 2006 4:23 pm

just - "informatsija otsutsvujet"
muide, vene keel mul veidi longab kah, aga kas mitte sellesse otsingu kasti ei taheta toote koodi? tundub nii ...

nrvous

PostitusPostitas nrvous » N Mai 11, 2006 4:28 pm

nikkelmikk kirjutas:just - "informatsija otsutsvujet"
muide, vene keel mul veidi longab kah, aga kas mitte sellesse otsingu kasti ei taheta toote koodi? tundub nii ...


Olenevalt su auto käigukastist peaks vist üks nendest olema, proovi:

http://www.detali.ru/cat/mi/mi2.dll?Sel ... 0116B84241

nikkelmikk

PostitusPostitas nikkelmikk » N Mai 11, 2006 5:28 pm

palju tänu ja klapib!!
juba su esimene link oli sobiv. probla oli IT alane - tööarvuti saiti ette ei laadinud, kodus õnnestus.
huhvitav, detali.ru andmetel on mu auto sündinud august 1993, ark teab aga et jaanuar 1994...

alvasi
Uus Kasutaja
Postitusi: 49
Liitunud: N Juun 21, 2007 5:11 pm
Asukoht: pärnumaa
Kontakt:

PostitusPostitas alvasi » P Veebr 03, 2008 9:55 am

Kahju küll vana teemat üles kaevata, aga selline küsimus kas neist vee saitidel leiduvatest varuosa koodidest Eestis ka abi on? Annab nende järgi tellida näiteks Taketist?

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Zafari » P Veebr 03, 2008 10:20 am

silberautost kindlasti saad :) ja see peaks aitama ka taketis kuna nende kataloogides peaks olema asenduskoodid.
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

alvasi
Uus Kasutaja
Postitusi: 49
Liitunud: N Juun 21, 2007 5:11 pm
Asukoht: pärnumaa
Kontakt:

PostitusPostitas alvasi » P Veebr 03, 2008 10:43 am

Suur tänu info eest. Homme lähen ja vaatan üle. :D

Moss
liige
Postitusi: 252
Liitunud: N Aug 19, 2004 2:31 am
Asukoht: Soome
Kontakt:

PostitusPostitas Moss » L Nov 01, 2008 9:21 pm

Tõmban vana teema uuesti üles. Tahaks teada, on keegi proovinud sealt detali.ru kataloogist saadud numbrite alusel asju esindusest tellida? St et kas need on täpsed numbrid?

Tegelikult oleks mul vaja varuosakatalooge (eriti hea oleks paberkandjal, ei tea kas neid enam esindusestki megakalli raha eest saab) Galantide ja Lancerite kohta aastatest 88...96. Muuhulgas tahaks võrrelda pulkasid mis erineva võimsusega 4G63'de sisse pandud on.

Kasutaja avatar
taavik
klubi liige
Postitusi: 2023
Liitunud: K Mai 16, 2007 1:19 pm
Asukoht: Kesk-Eesti
Kontakt:

PostitusPostitas taavik » L Nov 01, 2008 10:16 pm

Olen otsinud sealt saadud koodidega Silberi varuoasde tellimise lehelt juppide hindasid. Kui Tartu Silberist küsisin kataloogi, siis soovitati just detali.ru kataloogi vaadata.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist