Grandis

Üldised küsimused, a la "kumb on parem kas Galant või

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Eero
Uus Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: P Juun 19, 2005 9:41 am

PostitusPostitas Eero » L Mai 10, 2008 10:34 am

OK, tänud info eest, eks saab siis külmaga ära proovida. Kas manuali said silberist ja kas inimkeel on ikka meie emakeel?
Galant 2002 2,5 aut MÜÜA

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas MeelisV » L Mai 10, 2008 6:26 pm

manual oli mul autos kui ostsin
eeldan, et jah see silberist saadud kuna auto algselt sealt pärineb
ma siis teine omanik alates 38000 km - ....
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

Eero
Uus Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: P Juun 19, 2005 9:41 am

PostitusPostitas Eero » T Mai 27, 2008 6:21 pm

Tekkis jälle üks küsimus. Vahel auto juurde tagasi minnes on mingi ime läbi peeglid ennast kokku klappinud. Kas selle kohta ka mingi seletus on?
Galant 2002 2,5 aut MÜÜA

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas MeelisV » T Mai 27, 2008 6:27 pm

see käib kah puldist :wink:

peale ehk kokku lähevad kui vajutad luku nuppu järjest 3 korda

ja maha vastupidi

kasutan ise pidevalt - need peeglid on ju nii suured et peab kohe kokku lappima.
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

Eero
Uus Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: P Juun 19, 2005 9:41 am

PostitusPostitas Eero » T Mai 27, 2008 6:29 pm

krt. kiiresti manuali vaja, ma arvan et ei oska pooli asju oma autol kasutada. Tänud jällegi kiire vastuse eest, Ega aknad puldist äkki kinni käi?
Galant 2002 2,5 aut MÜÜA

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas MeelisV » T Mai 27, 2008 6:52 pm

aknaid pole proovinud - pole ka lugenud manuali nii põhjalikult

muide eesti keelses manualis oli peeglite kohta, et vajuta lukku ja vajuta teine kord veel - ja siis ei toimunud midagi
lugesin õiget manuali kus siis kirjas et vajuta lukku ja veel "twice" - ehk veel kaks korda - ja toimib

seega see tõlge võib olla selline ~
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

Kasutaja avatar
rakett
Uus Kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: K Okt 31, 2007 2:37 pm
Asukoht: Tln

PostitusPostitas rakett » K Sept 03, 2008 12:49 pm

"Heat" on kuuekohaliste v. kõrgemaa varustuspaketis 7. kohalistes.
(minu mäletamistmööda)
Oleneb aastast.

Eero
Uus Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: P Juun 19, 2005 9:41 am

PostitusPostitas Eero » K Okt 01, 2008 9:55 pm

Mis sobivad Grandisele paremini, lamell või naelrehvid või on see ikka rohkem juhist kinni. Ütlen ausalt, et pole lamellidega kunagi sõitnud ja puudub nagu usk nendesse, aga praegu pakutakse soodsalt lamelle.
Galant 2002 2,5 aut MÜÜA

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas MeelisV » K Okt 01, 2008 10:23 pm

see on loterii :lol: oleneb milline tuleb talv

kas külm ja lumine või sula/külm/sula ehk siis libe

ei tea sinu autot kuid mul on seal peal igasugu elektroonilisi abimehi mis hoiavad autot igast asendist
omal olid eelmine aasta naelad - ei mäleta kas neid jäi alles kuid kirusin talve, et oleks võinud olla ka lamellid, oleks saanud hakkama.

kui pelgad pane naelad, kui sõidukogemust ehk kilomeetreid ka talvel jagub siis ei peaks kartma ka lamelli

ma ise vaatan eelmise aasta jääki ja siis ka riiulisse - sealt ikka leian midagi
ehk peaks homme isegi minema inventuuri tegema :roll:

ah jah mul siis olid ka number väiksemad rattad talvel - ehk 16" ja norm kõrgus vahe oli tunda kiiruses ~10km/h

ja kui ostad siis ära laiusega üle pinguta :wink:
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » N Okt 02, 2008 11:57 am

Mis talve rehvidesse puutub, siis sa kõigepealt peaksid enam vähem välja arvutama, et kui palju sa sõidad kuskil külavahe ja metsavaheliste kõrval teede peal ja palju linnas ja maantel ... ja sellest saab siis teha järelduse milline rehv valida.

Kui mingi 60 -70% on külavahe ja metsa radu siis jah oleks se õige valik ikka naastrehv sest sellisel vesisel jääkihil mis sinna teedele tavaliselt tekib, kipub lamell natuke häta jääma (oleneb muidugi liikumis kiiruselt)

Kui aga liigud linnas ja suurtel maanteedel, siis kindlasti lamell, sest linnad ja suured magistralid on alati tavaliselt puhtad ja seega nende naeltega krõbistada on ikka juba mõtetu.

Ise sõitsin nüüd eelmine talv uute good year-i lamellidega ja olin väga rahul ja tundsin kaasa nendele vendadele, kes oma uute naastudega mööda asfalti terve aasta krõbistasid :D

aga rusikareegel on see, et üks korralik lamell rehv töötab kordades paremini, kui mingi toidupoodides müüdavad Hiina ja Korea naastrehvid.
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

bruto

peeglid

PostitusPostitas bruto » E Nov 23, 2009 12:31 am

Pedaal kirjutas:see käib kah puldist :wink:

peale ehk kokku lähevad kui vajutad luku nuppu järjest 3 korda

ja maha vastupidi

kasutan ise pidevalt - need peeglid on ju nii suured et peab kohe kokku lappima.


Tere taas:)
Peeglid lähevad kiirusel 30 km/h ise lahti, et ei pa nuppe näppima või puldil mitu korda järjest:)

bruto

PostitusPostitas bruto » E Nov 23, 2009 12:39 am

Bullet kirjutas:Mis talve rehvidesse puutub, siis sa kõigepealt peaksid enam vähem välja arvutama, et kui palju sa sõidad kuskil külavahe ja metsavaheliste kõrval teede peal ja palju linnas ja maantel ... ja sellest saab siis teha järelduse milline rehv valida.

Kui mingi 60 -70% on külavahe ja metsa radu siis jah oleks se õige valik ikka naastrehv sest sellisel vesisel jääkihil mis sinna teedele tavaliselt tekib, kipub lamell natuke häta jääma (oleneb muidugi liikumis kiiruselt)

Kui aga liigud linnas ja suurtel maanteedel, siis kindlasti lamell, sest linnad ja suured magistralid on alati tavaliselt puhtad ja seega nende naeltega krõbistada on ikka juba mõtetu.

Ise sõitsin nüüd eelmine talv uute good year-i lamellidega ja olin väga rahul ja tundsin kaasa nendele vendadele, kes oma uute naastudega mööda asfalti terve aasta krõbistasid :D

aga rusikareegel on see, et üks korralik lamell rehv töötab kordades paremini, kui mingi toidupoodides müüdavad Hiina ja Korea naastrehvid.


minul saab kohe 150000 km täis. viimasel ajal pole ringi sõitnud ja kui sõitsin siis suviti. Aga tuleb tunnistada, et naelrehvid (Nokia) mis ma ostes soodustusena kaasa kauplesin... panin see aasta taas alla. Mustri sügavus lihtsalt hea:)
Naeltega müra ja bensukulu suurem, muud hullu pole miskit.
Vahest meeldib talvel külavaheteedel ka eletoonika välja lülitada:)


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 59 külalist