kahe vahel,andke head nõu...

Üldised küsimused, a la "kumb on parem kas Galant või

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
cartman
Tegija
Postitusi: 2017
Liitunud: E Jaan 23, 2006 8:47 pm
Asukoht: viljandi, Eagle Talon tsi awd, Mitsubishi Eclipse gsx

Re: kahe vahel,andke head nõu...

PostitusPostitas cartman » L Dets 11, 2010 7:40 pm

Kui kardad kylmas sõita loobu diislist, soojaks lähevad kaua. Jupüid japsi diislitel kallid. Näitena 18a vana nissani non turbo diisel. termostaat talvine 500-ca, eelsyyte kyynlad 500-ca tk, smas saksa diislitel need numbrid kuni paarsada tk. Kui autoka pikka sõitmist jutti pole siis talvel ära ei tasu. Yldiselt kui omal kindlat eelistust pole valiksin bensuka, lihtsam ,kui ei satu just parim masin. Diisli valiksin kas tutikana või kindla ,teada, ajalooga. Kahjuks see härmas mootoriga käivitamine äga ei aita. Kui ikka omanik teeb ommiku käivituse ä ja laseb paar min. käia ei kao see härmatis veel kuskile, samas sul vb siis juba käivitub normaalselt ja ikka ei tea, mis kylmat tegi.
Mitsubishi eclipse GSX 1992a
Ford F-250 6.0 TDi (450hp, ca 1000Nm) 2005a.
Skoda superb TSi 2012a.

Kasutaja avatar
jyrgen72
klubi liige
Postitusi: 1211
Liitunud: K Juul 15, 2009 1:25 am
Asukoht: Heinola / Soome

Re: kahe vahel,andke head nõu...

PostitusPostitas jyrgen72 » P Dets 12, 2010 6:15 pm

Hetkel arutusel oleval diislil on peal sama mootor mis sama aasta Volvo S/V40-l ja kui ei lähe Taketisse, siis mujalt saad vajalikud jupid mootorile poole odavamalt. Mul sama aasta ja mootoriga masin ja ma olen juba suht targaks saand selle koha pealt :D.

Ja soojaks läheb küll kiirelt, aknad puhtaks- lükkab juba vurr seestpoolt udu maha
ca. 2 kiltti sõitu ja võid juba jope seljast võtta
Enne oli mul aega ja raha,
nüüd on mul ainult-
90 a. Pajero 2,5 tdi 70 kw


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 63 külalist