kliima

Üldised küsimused, a la "kumb on parem kas Galant või

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: kliima

PostitusPostitas MeelisV » L Jaan 01, 2005 2:27 am

kliima täitmine avarii tagajärjel tühjenenud süsteemis on ikka kindlustuse mure - selle kohta tee avaldus/kaebus ja nõua õigust.
kui lihtsalt mõned ribid kõverad ei ole hullu kui juba mingi osa näiteks 1/5 radikast muljutud siis see mõjutab juba õhuvoolu läbi radika. ja seega süsteemi tööd. kõver ribi ei tähenda muidugi veel katkist radikat.

kas süsteem on tühi
kas süsteem jäi tühjaks peale remonti
või süsteem läks tühjaks peale remonti
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

Miil

kliima

PostitusPostitas Miil » L Mär 27, 2010 12:17 pm

Probleem siis selles, et talvel oli väike avarii, mille tulemusel sai auto esiots kannatada. Kindlustus tegi kõik ilusti korda, aga konditsioneeri radikas sai avariis kannatada ja seda nad välja ei vahetanud. Radikal on teisest autost jälg peal, paar ribi on ära muljutud. Remondifirmast öeldi, et see tühine asi, et ma ei muretseks. Aga ma ise arvan, et nad ei viitsind sellega tegeleda ja tahtsid auto eest ära saada. Nüüd ma tahakski nõu, mida ma teha võiks? Äkki keegi oskab soovitada Pärnus mõnda kohta, kus tegeletakse kliimade-konditsioneeride täitmisega ja palju see maksab? Udutuled ka veel eest puudu, ootan siiani millal need ameerikast kohale tulevad.

Miil

Re: kliima

PostitusPostitas Miil » P Mär 28, 2010 4:41 pm

Sellesuhtes, et auto ostsin sügisel ja siis konditsioneer justkui oleks töötanud. Jääkülma õhku nagu ei tulnud, aga mul see esimene auto millel midagi sellist peal :oops: , et ei pööranud sellele sedasi tähelepanu ka. Aga süssteem on antudhetkel kindlasti täiesti tühi. Ventiilist ei tule väiksematki sussu- ei oska öelda kuida olid lood ennem avariid. Aga radikal ei ole mitte mõni ribi kõver vaid koralikult muljuda saanud ja see radikas ise ei old ka kõige sirgem peale avariid. Igatahes homme lähen kuhugi tegelase juurde, kes tegeleb konditsioneeride tätmisega. Eks siis vaatan edasi.

Miil

Re: kliima

PostitusPostitas Miil » N Apr 01, 2010 7:46 pm

Asi aetud- konditsioneeri radikas susises igalt poolt. Aga viisin siis remonditöökotta ja seal mees lubas asja korda teha. Tuleb parimat lootma jääda 8)

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

Re: kliima

PostitusPostitas Zafari » N Apr 01, 2010 10:14 pm

njah, ega kosmeetiline ravi ei ole veel auto taastamine avariieelsesse korda. eks näis siis mis seekord peale hakkavad.
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 48 külalist