Nii küsimus siis Galandi kohta

Üldised küsimused, a la "kumb on parem kas Galant või

Moderaatorid: Zafari, sasszz

platuboy

Nii küsimus siis Galandi kohta

PostitusPostitas platuboy » E Mär 08, 2010 9:30 pm

Probleem sis selline.Et kavas Galant soetada..Asi selline et müüja ütleb et autol puuduvad taga turvavööd..Ja et pole ka ettenähtud....Et ise pole ihusilmaga ühtegi Mitsut turvavöödeta taga istmel näind.ET kas siis on nii või ei..Auto täpsemalt 1988a 1.8L ilma igasuguste lisade ja asjadeta

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Nii küsimus siis Galandi kohta

PostitusPostitas Sander147 » E Mär 08, 2010 9:38 pm

Jah,selline jutt on õige. Mõni selline "lohakas" mitsu on tõesti tehasest välja tulnud. Nn palgapäeva eelne auto :D

Kuid sinna on alati võimalus paigaldada turvavööd. Kohad kinnitusteks on olemas plastikute all.

Väike vihje: viewtopic.php?f=10&t=8698
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

Kasutaja avatar
jyrgen72
klubi liige
Postitusi: 1211
Liitunud: K Juul 15, 2009 1:25 am
Asukoht: Heinola / Soome

Re: Nii küsimus siis Galandi kohta

PostitusPostitas jyrgen72 » E Mär 08, 2010 9:39 pm

Pakun välja, et see auto on kunagi Soomes olnud pakettiautona arvel (st. et taga pole istmeid sees olnud, siis see auto maks odavam) ja siis toodi see auto eestisse ja pandi sellele istmed sisse taha, aga turvavööd unustati. Võta tagumised istmepadjad autost välja ja vaata mis seal all toimub, kui on turvavöö süsteemi kinnitus kohad olemas, siis peaks need ka seal olema ja 01.88 a. välja lastud Galandil olid küll vööd olemas.
Enne oli mul aega ja raha,
nüüd on mul ainult-
90 a. Pajero 2,5 tdi 70 kw

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Nii küsimus siis Galandi kohta

PostitusPostitas Sander147 » E Mär 08, 2010 9:43 pm

Olemaso lid nad küll, kuid mitte kõigil. On siin veel neid teemasid, kus kurdetakse et mendid nokivad taga puuduvate turvavööde pärast. Isegi plastikutes pole kohtasid nendele.
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

platuboy

Re: Nii küsimus siis Galandi kohta

PostitusPostitas platuboy » E Mär 08, 2010 10:02 pm

ma seda just mõtlengi et mendid tulevad ju kallale kohe kui pole...eks uurin mis toimub seal istmete all

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Nii küsimus siis Galandi kohta

PostitusPostitas MeelisV » E Mär 08, 2010 10:21 pm

kui plastikus pole vöö kinnituseks auku (ma mõtlen seda ülemist punkti - õla kõrval) siis pole ka politseil midagi nokkida
ehk kui politsei ei suuda näidata kohta ja sellega tõestada nende kunagist olemasolu siis ... hakkab norima teise asja kallal
kui pole olnud siis pole olnud - ise panna ei tohi - selles mõttes kui pole kohtagi kuhu panna
aga kui plastiku taga on koht olemas siis soovitan soojalt need ka panna - kasutatud varuosana peaks neid vägagi odavalt saama - ehk annab keegi need ka õlle eest ära sest tavaliselt nad kaubaks ei lähe lammutuse jaoks "rämps".

edit: ah jah unustasin - kui politsei peaks leidma/nägema selle augu kuhu kinnitub vöö ülemine ots - siis on kuri karjas.
istme alla nad ei vahi
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

Kasutaja avatar
tets
liige
Postitusi: 114
Liitunud: E Juul 30, 2007 3:57 pm

Re: Nii küsimus siis Galandi kohta

PostitusPostitas tets » T Mär 09, 2010 5:30 pm

isal oli kunagi opel omega, sellel ka polnud taga turvavöösid. arvasime, et äkki võis takso olla :roll:

muffik
Vana olija
Postitusi: 297
Liitunud: L Juun 02, 2007 12:41 am
Asukoht: wild wild west

Re: Nii küsimus siis Galandi kohta

PostitusPostitas muffik » T Mär 09, 2010 5:48 pm

sõbra 88a galandil pole ka võõsid taga ja sanderi jutt ühes teemas ,et selle aasta galantidel on roolivõim standard varustuses on murtud, sellel pole ka roolivõimu ega elektriaknaid Liasede poolest ei hiilga jah :roll:
oli:galant 91a,1.8i
galant 97a,2.0td
on:accord 97a1.8
56618456

janesjann

Re: Nii küsimus siis Galandi kohta

PostitusPostitas janesjann » T Mär 09, 2010 7:24 pm

hehhee :D sama lugu siin...tegu 88 aasta galandiga...istme all on olemas kohad kuhu kinnitada turvavöö aga õla punkte plastikutes pole...eks tuleb siis plastiku alla piiluda...omal kindlasti kavas panna...halb sõita kohe kui peab vajadusel järeltulijat esiistmel transportima :? roolivõimu mul ka pole ja elektri lisadest võin ka unistada :D aga õnneks üks hea foorumi kasutaja galandi spetsialist lubas saata mulle vööd 8)

janesjann

Re: Nii küsimus siis Galandi kohta

PostitusPostitas janesjann » L Mär 20, 2010 8:30 am

nonii...vaatasin siis istme alla ja kinnitused olemas...piilusin ka plastikute alla ja ka seal on olemas koht kuhu turvavõõ kinnitada... 8)

Kasutaja avatar
Wolf123
Tösine huviline
Postitusi: 161
Liitunud: R Apr 09, 2010 6:40 pm
Asukoht: Viljandi

Re: Nii küsimus siis Galandi kohta

PostitusPostitas Wolf123 » T Apr 13, 2010 7:47 pm

Minul ka siis 88a Galant 01 kuu väljalase ja mul on turvavööd olemas. Muidugi mitte tavapärased, st. kõik turvavööd käivad üle vöö nagu paljudel autodel on keskel istujal, mul selline süsteem kõigil kolemel kohal taga 8)
(Müüdud) Mitsubishi Galant 1,8l 63kW 1988.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 51 külalist