Pirni vahetus galandil

Üldised küsimused, a la "kumb on parem kas Galant või

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
Ducati
liige
Postitusi: 355
Liitunud: R Juul 04, 2008 7:57 pm
Asukoht: Tallinn

Pirni vahetus galandil

PostitusPostitas Ducati » P Veebr 21, 2010 9:30 pm

Tegu siis 2002a sedaan galandiga ja põles läbi pidurituli 1 poolt. Kiskusin siis polstri maha ja mis ma näen plekk vaatab vastu ei ole kuskil seda pirni toppida. 1 juhtme kimp läheb läbi aga see pigem sinna kabariit tule koha juurde mitte piduri. Kuidas see vahetamine seal käib? :|

Kasutaja avatar
zerowatt
liige
Postitusi: 168
Liitunud: R Okt 13, 2006 4:24 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Pirni vahetus galandil

PostitusPostitas zerowatt » P Veebr 21, 2010 9:47 pm

Minu meelest pead terve kupatuse lahti vötma-ehk tule kere küljest ära.Kunagi oli juhus,et ei töödanud parem tagatuli ja vötsin tule lahti -aga asi oli kaitsmes.............
Ärge uimerdage teel ees...

Kasutaja avatar
Ducati
liige
Postitusi: 355
Liitunud: R Juul 04, 2008 7:57 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Pirni vahetus galandil

PostitusPostitas Ducati » P Veebr 21, 2010 10:33 pm

Tagant nägin mingit 2 mutrit need keeran lahti ja peaks tule kätte saama?
Ja teine küsimsu on numbritule kohta ... sealt paistis ka 1 ristpea kruvi ... kas see tuleb eemaldada ,et saaks pirni kätte või nuh selle katte eest ära? Ei taht pimedas leiutama hakata ...

Kasutaja avatar
zerowatt
liige
Postitusi: 168
Liitunud: R Okt 13, 2006 4:24 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Pirni vahetus galandil

PostitusPostitas zerowatt » P Veebr 21, 2010 11:15 pm

Numbritule vahetamiseks pead jah kruvika kätte vötma :wink:
Ärge uimerdage teel ees...

pkslava
Uus Kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: R Dets 04, 2009 11:20 am

Re: Pirni vahetus galandil

PostitusPostitas pkslava » E Veebr 22, 2010 8:00 pm

Ducati kirjutas:Tagant nägin mingit 2 mutrit need keeran lahti ja peaks tule kätte saama?
Ja teine küsimsu on numbritule kohta ... sealt paistis ka 1 ristpea kruvi ... kas see tuleb eemaldada ,et saaks pirni kätte või nuh selle katte eest ära? Ei taht pimedas leiutama hakata ...


3 kruvi on saad kogu tule maha ja siis näed pesasid pool vindiga teed poolvindi pööret ja vaikselt katkud selle kyljest mul se kõige kergemini ei tulnud vaata et juhtmeid ei kahjusta

Kasutaja avatar
Ducati
liige
Postitusi: 355
Liitunud: R Juul 04, 2008 7:57 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Pirni vahetus galandil

PostitusPostitas Ducati » T Veebr 23, 2010 2:10 pm

Jep sain asja lahti ja täitsa lihtne oli. Numbritule vahetamiseks tuleb eemaldada 1 kruvi ja siis see pesa välja tõmmata.
Ja tagatuledega on nii ,et juhipoolne oli 3 mutriga ja kõrvalistujapoolne oli 2 mutriga! Igatahes väga mõnusalt lihtne oli vahetada neid. Kahjuks esitule pirniga ma alati maadlen ainult ei taha ta sinna pessa otse kuidagi minna.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 49 külalist