Silberauto teenindusest

Kõikvõimalikud ja võimatud küsimused, mis mujale ei sobi.(ostu-müüki siin ei toimu)

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
Ducati
liige
Postitusi: 355
Liitunud: R Juul 04, 2008 7:57 pm
Asukoht: Tallinn

Silberauto teenindusest

PostitusPostitas Ducati » N Juul 16, 2009 10:23 pm

Vist vale teenindaja otsa sattunud. Esimene kord käisin tahtin pirni osta istmesoojenudse lülitisse. Öeldi 2500.- ma küsisin kindel et ikka pirn? Ei pistik pirni me ei müü! Nüüd vend munes seal telefonis 20 minti ja siis väitis et galandile pole kunagi suuremaid kui 15 tolliseid velgi alla keeratud! Mina rohkem sinna krt ei helista las kindlustus kempleb krt või ma ei tea...


EDIT (taavik): teema algus on eraldatud ühe ostu/müügi foorumi teemast, kus arutelu hakkas teemast väga mööda kiskuma. Kuna tundub, et inimestel on mure margiesinduse teenindusega ning see otsib väljundit suvalistes kohtades, siis palun igal pool üle foorumi Silberauto teeninduse teemadel lahmimine lõpetada ning teha seda siin selles teemas.
Edaspidi ootaks siis nii negatiivseid, kui ka positiivseid kogemusi. Kui miski ajendab kirjutama, siis võiks lisada ka mõned konkreetsed faktid oma hea/halva kogemuse kohta (klienditeenindaja nimi, probleemi võimalikult täpne kirjeldus jne.).
Ehk saame kõik koos kaasa aidata järgmistel inimestel samade probleemide otsa sattumist.

Kasutaja avatar
herkko
liige
Postitusi: 158
Liitunud: K Jaan 30, 2008 1:40 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas herkko » N Juul 16, 2009 11:32 pm

Ka minul on silberiga ainult negatiivsed kogemused,niiet soovitaks hoopis AGR-i pöörduda,seal on väga kliendisõbralik teenindus ja ma usun ,et leitakse ka lahendus :wink:
Lancer 1,6 wagon
Lancer 1,6 sedaan
Galant 2,5 v6 99 SportEdition wagon
Galant 2,5 v6 00 SportEdition wagon
Galant 2,5 v6 00 Avance sedaan
Pajero Shogun 3,5 v6 94
Legnum vr4 2,5 v6 twin turbo 97

Kasutaja avatar
taavik
klubi liige
Postitusi: 2023
Liitunud: K Mai 16, 2007 1:19 pm
Asukoht: Kesk-Eesti
Kontakt:

PostitusPostitas taavik » R Juul 17, 2009 12:53 am

Minul seevastu on selles ettevõttes viimasel ajal väga meeldiv asju ajada. Võibolla on asi ka minu suhtumises - ma ei oota varuosade letis olevalt inimeselt põhjalikke teadmisi autoremondist ning sellest, mis vidinaid on mingil hetkel erinevate autode külge kruvitud.
Teen enamasti kodutöö ise ning käin seal konkreetsete soovidega - siimaani olen ka kõik küsitud asjad sealt saanud. OK hinnad on võibolla tiba kirved, kuid see on juba teine teema. Samas on asjajamine küllalti tore ja lihtne. Saab ka telefoni teel asjad väga hästi korda aetud. Samuti ollakse enamasti ka siis abivalmid, kui pole endal päris selget arusaamist sellest, et mis vidinat vaja on - aidatakse mõelda, leiutada ja otsida. Vajadusel saadetakse asjad ka töökotta kohale.
Suhtutud on hästi ka minu kapriisidesse, kui mingi asja remont jälle üle viskab ning sinna uut autot piiluma ja proovima lähen.
Jutt käib küll Tartu esindusest, mitte Tallinnast. Tallinna asju ei oska kommenteerida.

Kasutaja avatar
Ducati
liige
Postitusi: 355
Liitunud: R Juul 04, 2008 7:57 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ducati » R Juul 17, 2009 6:47 am

Mis mind ka häirima jäi oli see ,et helistasin hommikul silberisse. Ja kui tavaliselt vastataks enäiteks:
Silberauto ,Tere! vms ,et sa tead kuhu sa helistasid siis minule vastati kõne alguses unise häälega. NJAAAAAAAAAAAAAAAAA!
Ma mõtsin kohe ,et olen numbriga eksind ja kuskile eraisikule helistanud.
Küsisin 2 korda üle kas ikka on silberauto kuhu ma sattusin oma kõnega.
Ja edasi läks sama hullusti.... vaja siis neid galandil avance paketis all olevaid velgesid. Aga mulle väideti ,et galant olgu ta siis avance või mis iganes pole kunagi suuremaid velgi kui 15' saanud:S Jop Antonio! Kui mitte kõigil siis enamus avance galantidel on sellised veljed all (nüüd sain teada ,et borbeti omad).

Kasutaja avatar
herkko
liige
Postitusi: 158
Liitunud: K Jaan 30, 2008 1:40 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas herkko » R Juul 17, 2009 8:56 am

Täitsa usun,et Tartu Silberis vähe asjalikum teenindus,sest see mis Tallinnas toimub on ikka päris nõme.
Viimane kord kui Tallinna Silberis käisin küsisin 2000a. 2,5v6 galandile vl.kollektori ja pükste vahelisi tihendeid. Teenindaja oli väga üleoleva suhtumisega a`la et miks sa raiskad mu aega mingite mõttetute tihenditega.
Vingus nägu peas tellis mulle need tihendid ära ja ütles,et mulle saadetakse sõnum kui kaup kohal. Paar nädalat hiljem polnud mulle ikka veel mingit sõnumit saabunud,võtsin telefoni kätte ja helistasin silberisse, sealt vastati et tihendid ammu juba kohal. Rohkem pole enam oma muredega Silberisse pöördunud kuna AGR-is on hoopis asjalikum ja sõbralikum kollektiiv.
Kui Taavi juttu lugeda Tartu Silberist siis peaks ehk Tallinna Silberi mehed Tartusse klienditeeninduse koolitusele saatma :wink:
Lancer 1,6 wagon
Lancer 1,6 sedaan
Galant 2,5 v6 99 SportEdition wagon
Galant 2,5 v6 00 SportEdition wagon
Galant 2,5 v6 00 Avance sedaan
Pajero Shogun 3,5 v6 94
Legnum vr4 2,5 v6 twin turbo 97

Kasutaja avatar
tets
liige
Postitusi: 114
Liitunud: E Juul 30, 2007 3:57 pm

PostitusPostitas tets » R Juul 17, 2009 5:50 pm

mina käisin viljandi silberis sooviga autot osta. sealne müügimees, jube närviline vana, tammus seal jalalt jalale, näppis telefonil klahvilukku maha ja peale, lubas mulle hullult pakkumisi mailile saata ja puha (kohapeal polnud suurt midagi pakkuda, lootsin saada pakkumist mõnele demoautole) siiamaani pole sealt pakkumist saanud, rohkem küsima ei läinud ka. läksin hoopis lx motorsisse.... :wink:

Kasutaja avatar
margusvk
klubi liige
Postitusi: 719
Liitunud: E Juul 16, 2007 10:23 am
Asukoht: Järvamaa, Ambla
Kontakt:

PostitusPostitas margusvk » P Juul 19, 2009 4:30 pm

Tartu Silberiga on mul kokkupuudet niipalju, et mul seal tuttav kuli kruvib Mitsusi (teine tuttav kruttis seal mersusi-nüüd krutib Tartus BMW-si) ja ma olen oma küsimuste ja suuremate töödega tema poole pöördunud. Mingit "mäe möga" ei ole ta mulle seni ajanud ja vajalikud tööd tegemised on korrektselt ja siva ära teinud. Ametlikult läbi teenindusleti ei ole ma Tartu Silberis asju ajanud.
Never interrupt your enemy when he is making a mistake. It is impolite. (Napoleon Bonaparte)

Mitsubishi Outlander 2,4 Aut (2006)
Alfa Romeo 159 sedaan 2,2JTS Selespeed (2008)

Kasutaja avatar
taavik
klubi liige
Postitusi: 2023
Liitunud: K Mai 16, 2007 1:19 pm
Asukoht: Kesk-Eesti
Kontakt:

PostitusPostitas taavik » N Juul 23, 2009 7:07 pm

SMS süsteem töötas vähamalt Tartus küll korralikult. Lubatud tarnepäeval laekus telefoni ka sõnum, et kaup oli kohal.

Kasutaja avatar
cartman
Tegija
Postitusi: 2017
Liitunud: E Jaan 23, 2006 8:47 pm
Asukoht: viljandi, Eagle Talon tsi awd, Mitsubishi Eclipse gsx

PostitusPostitas cartman » N Juul 23, 2009 8:19 pm

taavik kirjutas:SMS süsteem töötas vähamalt Tartus küll korralikult. Lubatud tarnepäeval laekus telefoni ka sõnum, et kaup oli kohal.


Sama ka viljandis
Mitsubishi eclipse GSX 1992a
Ford F-250 6.0 TDi (450hp, ca 1000Nm) 2005a.
Skoda superb TSi 2012a.

Kasutaja avatar
herkko
liige
Postitusi: 158
Liitunud: K Jaan 30, 2008 1:40 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas herkko » N Juul 23, 2009 11:29 pm

Mnjah vb on minu juhtum siis lihtsalt lollide juhtuste kokkulangemine vms.
Tore kuulda,et see sms süsteem töötab,päris mugav asi tegelikult :wink:
Lancer 1,6 wagon
Lancer 1,6 sedaan
Galant 2,5 v6 99 SportEdition wagon
Galant 2,5 v6 00 SportEdition wagon
Galant 2,5 v6 00 Avance sedaan
Pajero Shogun 3,5 v6 94
Legnum vr4 2,5 v6 twin turbo 97

Kasutaja avatar
margusvk
klubi liige
Postitusi: 719
Liitunud: E Juul 16, 2007 10:23 am
Asukoht: Järvamaa, Ambla
Kontakt:

PostitusPostitas margusvk » T Dets 01, 2009 4:03 pm

tets kirjutas:mina käisin viljandi silberis sooviga autot osta. sealne müügimees, jube närviline vana, tammus seal jalalt jalale, näppis telefonil klahvilukku maha ja peale, lubas mulle hullult pakkumisi mailile saata ja puha (kohapeal polnud suurt midagi pakkuda, lootsin saada pakkumist mõnele demoautole) siiamaani pole sealt pakkumist saanud, rohkem küsima ei läinud ka. läksin hoopis lx motorsisse.... :wink:

Äkki oli vanal ilge põiekas, et jalalt jalale tammus. Tahtis sinust ruttu lahti saada ja peldiku poole kihutada :)
Never interrupt your enemy when he is making a mistake. It is impolite. (Napoleon Bonaparte)

Mitsubishi Outlander 2,4 Aut (2006)
Alfa Romeo 159 sedaan 2,2JTS Selespeed (2008)

Kasutaja avatar
tech
liige
Postitusi: 37
Liitunud: N Apr 10, 2008 5:58 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas tech » K Dets 23, 2009 11:35 am

2a juba varsti silberi klient ja võin rahul olla.
Kui suudad probleemi täpselt ära selgitada aidatakse.

Parandada võiks aga suhtlemist. Kohati ollakse uimased.

Samas garantii remont mida teostati lahenes kiirelt ning korralised hooldused on ka ok. Kuigi tehakse pikem vähem kui rohkem. Nt tulede kontroll on iga korralise ajal, läksin ja tulin ikka vahetamata pirnidega. Kui meelde sai tuletatud, tehti korda.

bbad
Uus Kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: T Sept 27, 2005 10:46 pm
Asukoht: Ida-Virumaa
Kontakt:

PostitusPostitas bbad » K Dets 23, 2009 6:16 pm

Jõhvi esindusega võib ka rahul olla, midagi negatiivset küll meelde ei tule.
Viimati, kui sealt ühte jubinat küsimas käisin, siis teenindaja lubas ilma küsimata allahindlust teha, kui selle jupi ka seal kohapeal paigaldada lasen. Mõistlik.

erku
Vana olija
Postitusi: 355
Liitunud: E Jaan 04, 2010 1:22 am
Asukoht: Tallinn

Re: Silberauto teenindusest

PostitusPostitas erku » L Juun 26, 2010 8:20 pm

Eks igaühele peab midagi olema.
Ma olen elus ka neid esindusi toitnud küll, aga enam nagu ei soovi, raha on mujalegi panna.

Viimasest külaskäigust:
Läksin ka suures lootuses sinna, just selle lootusega et osta või tellida kõik vajalik ühest kohast, lihtne.
Müügimees oli küll vastutulelik aga.. No mida ta saab teha, kui ta midagi teha ei saa. Firma pakub mõni tühine % allahindlust tuhandete kroonide väärtuste ostude pealt , naeruväärne. No mida saab öelda kui malaisjast neti teel tellimine koos tolliga tuleb odavam.

No suhtlesin selle müügimehega seal ja sain tast tegelikult aru. Tegelikult hakkas mul tast kahju. Mis müügimees sa oled selline, mis kaupa ja soodsalt ja kõike sa võid kliendile pakkuda, või enamgi pähe määrida soodsalt, kui oled seal nagu peksupoiss tühja tänava peremehe ametisse määratud.
Küsisin et kuda siis saab, selgitasin kus ja palju maksab mujal maailmas. No kirjuta firmasse, küsi personaalset pakkumist. Aga milleks..
Sinna see jäi. Lubas rääkida edasi, et käis selline klient kraaksumas ja läks imelihtsal põhjusel lihtsalt minema..

Silberauto võiks tõepoolest võtta tööle ka kõigele muule lisaks inimese, analüütiku, projektijuhi või midaiganes suhtekorraldaja isiksuses. Ma arvan et on mille kallal tööd teha.
..millegi pärast arvan et nad pole huvitatud.

Kasutaja avatar
djweix
Vana olija
Postitusi: 365
Liitunud: P Nov 30, 2008 9:58 am
Asukoht: Saaremaa/Välismaa

Re: Silberauto teenindusest

PostitusPostitas djweix » P Juun 27, 2010 11:34 pm

saarel ei ole aint mitsul seal esindus ja sõber käis seal autoga(mitte mitsu) pole nagu viga olnud aga kui tulen jälle eesti siis käin ise ka saare esinduses ära oma mitmevärvilisega ja vaatan kuidas lood :D :roll:
Elu läheb edasi vaikselt kuni leian uue .:MITSUBISHI:.

Kasutaja avatar
rakett
Uus Kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: K Okt 31, 2007 2:37 pm
Asukoht: Tln

Re: Silberauto teenindusest

PostitusPostitas rakett » K Aug 18, 2010 9:32 am

Käinud vaid tallinna esindusess oma probleemidega aga siiani rahul.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 27 külalist