Jutuajamine

Kõikvõimalikud ja võimatud küsimused, mis mujale ei sobi.(ostu-müüki siin ei toimu)

Moderaatorid: Zafari, sasszz

SilverRabbit
klubi liige
Postitusi: 49
Liitunud: L Apr 21, 2007 3:47 pm
Asukoht: Loksa küla

Re: Jutuajamine

PostitusPostitas SilverRabbit » L Jaan 01, 2005 12:03 pm

cartman kirjutas:Imelik, mu velje ostu teema kadunud, kustutatud teemade all pole.......oskab keegi midagi arvata/teab?


Foorumi kell/kuupäev paneb segast nii et kõik postitused on 2005 aastas hetkel :)
Mitsubishi Galant GTi DOHC 107kw. Dynamic-four (4wd/4ws/4is/ABS).
Mitsubishi Legnum VR4 Type-S

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

Re: Jutuajamine

PostitusPostitas Zafari » L Jaan 01, 2005 3:14 pm

ma ei leidnud isegi seda teemat siin naljalt üles. totally fucked up seis on :P
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

Kasutaja avatar
thesilentone
liige
Postitusi: 77
Liitunud: P Mai 13, 2007 2:22 pm
Asukoht: Eestis

Jutuajamine

PostitusPostitas thesilentone » K Apr 22, 2009 8:43 pm

Jutt mis kuhugile mujale ei sobi.

Ei leindud sobivat teemat kuhu jurjutada ja tegin uues.... loodan et moded pole vastu :D.


Minu siis juhtus täna järgmine asi.

Kõne põhja/lõuna või kusagil politseiosakonnast. Küsiti kas nimi Risto K..., autoks Mitsubishi, reg nr 61* AZ*`?. Vastus oli mul jaatav muidugi(ise veel mõlesin et ei tea kas olen kusagil kiirusekaamerassse sõitnud või ma ei tea mis teinud?!). Aga probleem oli neil selles et olid saanud kne ühel isikult kes oli märganud minu autot ja selel velgi ja ütles et jaanuar 2007 oli temalt sellised ära varastatud(avaldus oli siis kah tehtud). mina ostsin auto mai 2007. kuna velged olid juba ostu ajal all siis ütlesid et uurivad siis eelmiselt omanikult kus tema veljed sai jne. Õeldi et mind rohkem ei tylitata selle teemal et mina järelikult pole seotud asjaga. veljeks siis momo ferrari enginering II. Eestis olen näinud selliseid ühe hõbedase universaal galandi all ja toyota 5 gen celica. iseenesest "tore" teada ju et sõidan vist varastatud velgedega ringi :S.

Endal oli kudagi naljakas tuju peale sõda kõne :D.

Terv,
Risto
M G 2.5 V6

Kasutaja avatar
Janar
Vana olija
Postitusi: 340
Liitunud: K Okt 17, 2007 5:36 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas Janar » K Apr 22, 2009 8:51 pm

Kuna sinu ost jäi hiljemaks (mis on ka paberites registreeritud) kui vargus, siis vast peaks kahtlustus Sinu pealt ära olema. See fakt, et äkki sõidad varastatud velgedega, pole ka eriti oluline antud kohas. Sina pole neid ju ostnud, said koos autoga jne ... et suht süütu varjant.
Täpselt sama suur varjant on ka see, et Sa ei sõida varastatud velgedega :)

Süütust asjast olen isegi kord politseisse kutse saanud. Nimelt siis teatasin öösel ühest maja tulekahjust millele peale sattusime sõbraga. Kuna kahtlustati süütamist, siis sai ikka mitu korda politseis käidud seletusi andmas. Korra oli küll selline tunne, et ei tea kas panevad kinni ära :)

Terv

Kasutaja avatar
thesilentone
liige
Postitusi: 77
Liitunud: P Mai 13, 2007 2:22 pm
Asukoht: Eestis

PostitusPostitas thesilentone » K Apr 22, 2009 9:37 pm

Seda ma ei karda kah et mulle mingi jama tuleks... sest mina pole seda teinud. ja õeldi kah et edasine jutuajamine tuleb neil eelmise omanikuga. Lihtsalt jagasin teile oma põnevat telefonikõne :D.
M G 2.5 V6

Kasutaja avatar
-V-
liige
Postitusi: 309
Liitunud: R Veebr 02, 2007 9:49 pm
Asukoht: Kuressaare 5268900

PostitusPostitas -V- » K Apr 22, 2009 9:58 pm

Minul oli paar aastat tagasi selline tore juhtum, et minu majast mingi 150m eemal käidi autos sees ja hiljem politsei leidis sealt autost Minu pangaautomaadist saadud konto väljavõtte.. Suht keeruline oli tõestada, et Mina magasin kodus sel hetkel..
Search Is Your Friend !

pets4524

PostitusPostitas pets4524 » N Apr 23, 2009 12:11 pm

No jah see autoga kaasa saamine ja seega süütu olemine on selline kahe otsaga asi tegelt... :? Näiteks siis selline mõttetera elust enesest - Mul varastati autost 14 000 eegune Clarioni tipp makk ja tegin avalduse politseile, keegi ostab selle narkarilt ja paneb oma autosse, müüb auto koos makiga hiljem maha juba kolmandale isikule kes selle heauskselt ostab, mingi valemiga jõuab info minu kui tegeliku omanikuni kellel on olemas avaldus ja maki paberid... Otse loomulikult tahan tagasi saada oma asja ju ja samas pole ju ka kolmas inimene selles süüdi, et tal on varastatud asi autos... :? Ei ole elu alati nii must ja valge kahjuks, sest ideeliselt on ju mõlemal õigus sellele ja kes see ikka tahab oma raha eest ostetud asja ära anda ja omale uut osta aga samas kui on olemas tõendid siis ei pea ka kannatanu ju loobuma oma asjast kuna see on mitu korda juba edasi müüdud... Ei pea silmas konkreetset juhtumit velgedega aga samas näiteks ise ei osta kunagi mingit asja ilma paberite või muu tõenduseta just samal põhjusel, et kujuta ette kui tuleb keegi kellel on paberid asja kohta ja nõuab oma asja politseiga tagasi mis siis teed - miskit, pead andma ja kirjutama elu õppetunniks kulunud summa...

Kasutaja avatar
Janar
Vana olija
Postitusi: 340
Liitunud: K Okt 17, 2007 5:36 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas Janar » N Apr 23, 2009 6:33 pm

pets4524 kirjutas:Näiteks siis selline mõttetera elust enesest - Mul varastati autost 14 000 eegune Clarioni tipp makk ja tegin avalduse politseile, keegi ostab selle narkarilt ja paneb oma autosse, müüb auto koos makiga hiljem maha juba kolmandale isikule kes selle heauskselt ostab, mingi valemiga jõuab info minu kui tegeliku omanikuni kellel on olemas avaldus ja maki paberid...


Õige ta on, et olukorras kus leitakse Sinu makk kolmandalt, neljandalt, või kuuendalt inimeselt, on Sinul siiski õigus oma makk tagasi saada. Kahju peab kannatama see inimene kes on siis teadmatult, või ka teadlikult, ostnud omale varastatud asja. Sellepärast on alati lihtsam osta asja koos paberitega.
Samas arvan, et veljeteemaga se siin ei kattu. Sest nagu aru sain siis tuli politsei lihtsalt kontrollima, et ei tea kas on need. Juu siis ei olnud varguse ohvril ka oma velgede kohta mingeid pabereid millega numbreid kokku ajada velgedelt.

Kasutaja avatar
thesilentone
liige
Postitusi: 77
Liitunud: P Mai 13, 2007 2:22 pm
Asukoht: Eestis

PostitusPostitas thesilentone » R Apr 24, 2009 12:06 am

Täna sai korra Tamsalus käidud ja tagasiteel tallinna kui sõitsin ühest metsatukast mõõda oli suht jõhker vaatepilt. umbes 10 väga suurt metsiga olid nurgataga 10 meetrit teest. Hea et yle tee ei jooksun. Kui nad oleks seda teinud siis mu mitsust ei oleks küll vist midaig järele jäänud. 100km/h ja 10 siga...... :S :S
M G 2.5 V6

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » L Apr 25, 2009 9:35 am

Kunagi umbes 5 - 6 aastat tagasi sai suvel Pärnusse peole s6idetud ja kuskil poolel teel sinna s6ites, s6itis minust mööda yks Audi A8 ca. 160 Km rauas... 10 km edasi oli see Audi suure p6dra haklihaks s6itnud ja omal olid terved ainult tagatuled, ylejäänu oli nii hullusti deformeerunud, et raske oli aru saada, et tegu on autoga. Antud 6nnetused kaotasid elu 2 inimest.
Seega kui teele jookseb 10 suur siga siis v6ib see vaatepilt olla samasugune :)
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Zafari » L Apr 25, 2009 1:43 pm

ja siga teeb aint röhh-röhh ja läheb metsa tagasi. :) metssiga kipub tavaliselt oma purunematusega betoonplokki meenutama :P
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Zafari » N Mai 07, 2009 8:17 pm

kui teemaks on jutuajamine siis.....

ennustan et homme tõuseb eesti tanklates kütuse hind :) seega mina panin juba täna paagi kurguni täis. võimalik et venitatakse ka esmaspäevani kui just maailmaturu hinnad suure kolinaga kukkuma ei peaks.

miks ennustan: maailmaturul nafta hind tõusnud viimasel nädalal umbes 10 prossa ja neste tallinna terminali hulgihind on ainult 30 senti odavam kui automaattanklas. seda siis tänase seisuga.
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

Kasutaja avatar
thesilentone
liige
Postitusi: 77
Liitunud: P Mai 13, 2007 2:22 pm
Asukoht: Eestis

PostitusPostitas thesilentone » N Mai 07, 2009 8:23 pm

peab ka tankima minema vist :D

pool paaki vist hetkel täis
M G 2.5 V6

Kasutaja avatar
djweix
Vana olija
Postitusi: 365
Liitunud: P Nov 30, 2008 9:58 am
Asukoht: Saaremaa/Välismaa

PostitusPostitas djweix » N Mai 07, 2009 8:23 pm

ära hirmuta ma just täna tankisin ja ei viitsinud paaki täis panna kuna arvasin et see ei tõuse ikka :evil:
Elu läheb edasi vaikselt kuni leian uue .:MITSUBISHI:.

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » N Mai 07, 2009 8:30 pm

Ma ka eile avastasin peale seda kui olin juba teist korda paaki täis ostnud (samal päeval), et see kütte hind nagu on vist jälle tõusnud salaja (loe ilma meedia kärata) ... noo ja kui nüüd veel tõuseb, siis tuleb oma kapriise ohjeldama hakata :D
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

Kasutaja avatar
taavik
klubi liige
Postitusi: 2023
Liitunud: K Mai 16, 2007 1:19 pm
Asukoht: Kesk-Eesti
Kontakt:

PostitusPostitas taavik » N Mai 07, 2009 8:36 pm

Pead jah. Pobeda pole eriti öko pill :mrgreen:

Kasutaja avatar
djweix
Vana olija
Postitusi: 365
Liitunud: P Nov 30, 2008 9:58 am
Asukoht: Saaremaa/Välismaa

PostitusPostitas djweix » N Mai 07, 2009 8:39 pm

taavik kirjutas:Pead jah. Pobeda pole eriti öko pill :mrgreen:


aga elekti pobeda on ju eriline õko :) aga seda mudugi kui voolu varastada :lol:
Elu läheb edasi vaikselt kuni leian uue .:MITSUBISHI:.

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » N Mai 07, 2009 8:42 pm

taavik kirjutas:Pead jah. Pobeda pole eriti öko pill :mrgreen:


ei ole see "bobeeda" (see jubedus läks põttra tagasi) vaid üks rämedalt ülekasvanud maastur ... tead juu kül ;)
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Zafari » R Mai 08, 2009 10:52 am

ja jällle oli mul õigus 8)
väidetavalt statoil ja neste tõstsid juba eile õhtul aga pärnusse see laine veel ei jõudnud ja mina seda ei teadnud :P
vähemalt on paak silmini täis praegult :)
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

Kasutaja avatar
Jann1
Tösine huviline
Postitusi: 199
Liitunud: N Mär 26, 2009 9:13 am
Asukoht: Jõhvi 5546713

PostitusPostitas Jann1 » T Mai 12, 2009 9:58 am

Eile õhtul jooksis ka mulle mingi rebane(vist) ette tartust elvasse sõidul. Lasin rahulikult sajaga ja järsku tee äärest hüppas teele see uluki moodi asi aga õnneks, et kedagi vastu ei tulnud, aga rehvid on küll nüüd raudselt ühekoha pealt siledad :D
Teedel peab ikka väga ettevaatlik olema. :cry:


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist

cron