Kalastus teema

Kõikvõimalikud ja võimatud küsimused, mis mujale ei sobi.(ostu-müüki siin ei toimu)

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
Gala
Tösine huviline
Postitusi: 201
Liitunud: R Nov 12, 2004 3:59 am
Asukoht: Saue

PostitusPostitas Gala » L Mär 28, 2009 8:44 am

speedfirex kirjutas:juba särg liikvel we?

Vara veel. Enne säinast oodata on.

Kasutaja avatar
djweix
Vana olija
Postitusi: 365
Liitunud: P Nov 30, 2008 9:58 am
Asukoht: Saaremaa/Välismaa

PostitusPostitas djweix » L Mär 28, 2009 9:49 am

Gala kirjutas:
speedfirex kirjutas:juba särg liikvel we?

Vara veel. Enne säinast oodata on.


http://www.saarlane.ee/uudised/arhiiv/2009/03/23/37739/
Elu läheb edasi vaikselt kuni leian uue .:MITSUBISHI:.

Kasutaja avatar
Gala
Tösine huviline
Postitusi: 201
Liitunud: R Nov 12, 2004 3:59 am
Asukoht: Saue

PostitusPostitas Gala » P Mär 29, 2009 3:14 pm

djweix kirjutas:
Gala kirjutas:
speedfirex kirjutas:juba särg liikvel we?

Vara veel. Enne säinast oodata on.


http://www.saarlane.ee/uudised/arhiiv/2009/03/23/37739/


See, et nad seal särge püüavad pole ju mingi ime. Särge on võimalik ju talv läbi püüda. Mina räägin ikka siirdesärjest ja säinast. Hetkel seal ilmselt kohalikku minisärge tõmmatakse.

Kasutaja avatar
thesilentone
liige
Postitusi: 77
Liitunud: P Mai 13, 2007 2:22 pm
Asukoht: Eestis

PostitusPostitas thesilentone » T Mai 26, 2009 10:13 pm

Kuna teema soikus siis lisame väikse postituse.
Sai siis täna kalal käidud.
C&R haug. 45cm ilma sabata. 8 ajal õhtal jäi otsa. Mepps black fury3.
http://img.photobucket.com/albums/v713/ ... 1243368139
Ja siis samal jõel kell 20 55.
Vikerforell 39 cm ilma sabata 900g. Selle pistsin kotti. Esimene forell mis sai kinni püütud =) oma kalastus ajaloos. tegemis on kasvatusest põgenenud kalaga sest saba oli väga väike ja otsad lõigatud.

http://img.photobucket.com/albums/v713/ ... 1243368143
http://img.photobucket.com/albums/v713/ ... 1243368282
M G 2.5 V6

kivilo1
Tösine huviline
Postitusi: 179
Liitunud: K Dets 31, 2008 3:23 pm
Asukoht: Tapa

Re: Kalastus teema

PostitusPostitas kivilo1 » N Jaan 21, 2010 4:31 pm

Keegi peipsil see aasta on käinud ? Eelmise aasta jõulude aeg sai käidud, kuid saak jäi väikseks :( ei saanud kaldast eriti kaugele ka minna.. suur jää lõhe oli ees .. ja järgmine peäv jäid kalamehed lõksu sinna, suht vedas endal :)
Mitsubishi Galant 1.8 (1991)

Kasutaja avatar
Martinez
Tegija
Postitusi: 2209
Liitunud: N Okt 15, 2009 1:19 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Kalastus teema

PostitusPostitas Martinez » L Veebr 13, 2010 11:07 pm

Tükk aega siin foorumis olnud, ja alles nüüd leidsin selle teema. Ka mulle meeldib kevadest sügiseni jõgede ääres lantimas käiia ning paadiga mere või järvel lanti loopida. Teen seda pm iga nv. Kui kellelgi isu kalale minna andku julgesti teada.

Kasutaja avatar
Martinez
Tegija
Postitusi: 2209
Liitunud: N Okt 15, 2009 1:19 pm
Asukoht: Tallinn

Klubirahva ühine kalapüük 15.05.2010

PostitusPostitas Martinez » N Apr 08, 2010 3:10 pm

Aprilli kuu suht tiheda graafikuga aga kas aprilli viimane nv või mai alguses võiks järgmise kogunemise korda saata. Ideid ? Ehk kannatab teha näiteks üks kalal käik ja juba telkimine näiteks.

powerman
Uus Kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: P Apr 04, 2010 10:17 pm
Asukoht: Raplamaa

Re: Traditsioonilised laupäevased kogunemised.

PostitusPostitas powerman » E Apr 12, 2010 7:47 pm

Martinez See kalale mineku varjant olek kah jummalast lahe ju saaks kuskil ilusas kohas kokku kus saab kala püüda ja isegi grillida. Saaks mõnusa õhkkonna tekitada:D

Kasutaja avatar
Martinez
Tegija
Postitusi: 2209
Liitunud: N Okt 15, 2009 1:19 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Traditsioonilised laupäevased kogunemised.

PostitusPostitas Martinez » E Apr 12, 2010 8:21 pm

powerman kirjutas:Martinez See kalale mineku varjant olek kah jummalast lahe ju saaks kuskil ilusas kohas kokku kus saab kala püüda ja isegi grillida. Saaks mõnusa õhkkonna tekitada:D


Mina olen kalaleminemises alati käpp :) Mai kogunemine võiks olla isegi ka kahe päevane näiteks, telgiks,või on veel selleks tiba vara. Ideid ideid ideid :)

powerman
Uus Kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: P Apr 04, 2010 10:17 pm
Asukoht: Raplamaa

Re: Traditsioonilised laupäevased kogunemised.

PostitusPostitas powerman » E Apr 12, 2010 11:02 pm

Ma olen ise kah kalaleminemises käpp. Aga telkimise jaok on natta vara vist. Aga selle kakale minekuks võik mingi ilus koht olla. Oskab keegi mingit ilusat kohta soovitada.

muffik
Vana olija
Postitusi: 297
Liitunud: L Juun 02, 2007 12:41 am
Asukoht: wild wild west

Re: Traditsioonilised laupäevased kogunemised.

PostitusPostitas muffik » T Apr 13, 2010 12:08 am

:lol: :lol:
oli:galant 91a,1.8i
galant 97a,2.0td
on:accord 97a1.8
56618456

Kasutaja avatar
djuwa
Uus Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: R Nov 20, 2009 8:03 pm
Asukoht: rakvere

Re: Traditsioonilised laupäevased kogunemised.

PostitusPostitas djuwa » T Apr 13, 2010 6:51 am

powerman kirjutas:Ma olen ise kah kalaleminemises käpp. Aga telkimise jaok on natta vara vist. Aga selle kakale minekuks võik mingi ilus koht olla. Oskab keegi mingit ilusat kohta soovitada.



kakalee :DDD
enne oli käsmu nüüd seal kinni autoga ligi ei saa peale jala kõndimist =)

Kasutaja avatar
margusvk
klubi liige
Postitusi: 719
Liitunud: E Juul 16, 2007 10:23 am
Asukoht: Järvamaa, Ambla
Kontakt:

Re: Traditsioonilised laupäevased kogunemised.

PostitusPostitas margusvk » T Apr 13, 2010 8:59 am

Vot kalale minek ajas mul kõrvad liikuma ja näpud sügelema. Juba sellele mõeldes hakkavad kabinetis istudes toimuma reflektoorsed liigutused spinninguga :). iseenesest on põhiline püügiartikkel minu jaoks haug ja forell. Forelli võib juba hoolega püüda aga haugi enne 10. maid ei tohi.
15. maist olen ise nädal aega õppustel ja mul ei õnnestu 15.-23 mai kohe kuidagi kuskile tulla. 24.mai-30.juuni olen aga peaaegu kuus nädalat puhkusel ja siis saan suvalisel ajal liituda sääraste üritustega :). Niisiis jälgin reklaami kalale mineku kohta.
Never interrupt your enemy when he is making a mistake. It is impolite. (Napoleon Bonaparte)

Mitsubishi Outlander 2,4 Aut (2006)
Alfa Romeo 159 sedaan 2,2JTS Selespeed (2008)

Kasutaja avatar
Martinez
Tegija
Postitusi: 2209
Liitunud: N Okt 15, 2009 1:19 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Traditsioonilised laupäevased kogunemised.

PostitusPostitas Martinez » T Apr 13, 2010 3:56 pm

margusvk kirjutas:Vot kalale minek ajas mul kõrvad liikuma ja näpud sügelema. Juba sellele mõeldes hakkavad kabinetis istudes toimuma reflektoorsed liigutused spinninguga :). iseenesest on põhiline püügiartikkel minu jaoks haug ja forell. Forelli võib juba hoolega püüda aga haugi enne 10. maid ei tohi.
15. maist olen ise nädal aega õppustel ja mul ei õnnestu 15.-23 mai kohe kuidagi kuskile tulla. 24.mai-30.juuni olen aga peaaegu kuus nädalat puhkusel ja siis saan suvalisel ajal liituda sääraste üritustega :). Niisiis jälgin reklaami kalale mineku kohta.


Oled ka "Kevad Tormi" orjuses ? Aga kalale võib minna ka alates 15 maist. See juba kuu ajapärast. Paari nädala pärast paneme ideed siia kirja ja valime koha välja ning loodetavasti on siis juba telkimiseks ka paras. Lähme paunküla veehoidlale või kuhugi jõe äärde Laagrisse nädalavahetuseks , püüame rõõbat ning dringime piivat :P Või mis ...

Kasutaja avatar
margusvk
klubi liige
Postitusi: 719
Liitunud: E Juul 16, 2007 10:23 am
Asukoht: Järvamaa, Ambla
Kontakt:

Re: Traditsioonilised laupäevased kogunemised.

PostitusPostitas margusvk » T Apr 13, 2010 7:41 pm

Oi sa sinder! See on juba tõeline kalamehe jutt :D. Kuulge, kui saate, siis ärge seda kalalkäiku enne 24. maid küll tehke. Tahaks hirmsasti ka seltskonnaga liituda ja kalale tulla. Nimelt 22. mai õhtul tulen ma sealt Kevadtormilt (kõhutuulelt) tagasi ja edasi on mul puhkus poolteist kuud. Laupäeva õhtu läheb väljamagamisele ja oma voodiga harjumisele ning tubaste tingimustega aklimatiseerumisele. Edasi olen valmis rõõbat püüdma ja piivat jooma ning muidu vägevaid kalamehe jutte ning memuaare pajatama :).
Aga kui enamus otsustab mingi aja kasuks ja ma sealt välja jään, siis loodan järgmisele väljasõidule ikka pihta saada. Aga no selle aasta esimese kalapüügi ürituse tahaks ikka koos klubilistega teha. Töö juures ka neid kalamehi aga neid ma näen iga päev ju ja nendega ei oleks üldse huvitav.
Never interrupt your enemy when he is making a mistake. It is impolite. (Napoleon Bonaparte)

Mitsubishi Outlander 2,4 Aut (2006)
Alfa Romeo 159 sedaan 2,2JTS Selespeed (2008)

Kasutaja avatar
Martinez
Tegija
Postitusi: 2209
Liitunud: N Okt 15, 2009 1:19 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Traditsioonilised laupäevased kogunemised.

PostitusPostitas Martinez » T Apr 13, 2010 10:21 pm

Ma kalale lähen kindlasti varem kui 24 aga väljasõidu võib ju sulle sobivasse ajavahemiku planeerida. Nii et rahvas, üleskutse teile, kellel vähegi lantimine meeltmööda, siis andke aga teada, millal vabad päevad on.

Kasutaja avatar
djuwa
Uus Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: R Nov 20, 2009 8:03 pm
Asukoht: rakvere

Re: Traditsioonilised laupäevased kogunemised.

PostitusPostitas djuwa » K Apr 14, 2010 6:10 am

kas praegu juba saab kala pileteid teha ???
et eelmine suvi sain deem 600.- :))

Kasutaja avatar
Laas
liige
Postitusi: 146
Liitunud: P Mär 15, 2009 10:20 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Traditsioonilised laupäevased kogunemised.

PostitusPostitas Laas » K Apr 14, 2010 11:51 am

djuwa kirjutas:kas praegu juba saab kala pileteid teha ???
et eelmine suvi sain deem 600.- :))


Õngega püüdmine on tasuta, spinningu ja muu kraamiga peab luba olema, mida peaks saama igal ajal teha http://www.kalastusinfo.ee/sisu/harrast ... raldus.php
Mitsubishi Galant 1998, 2.0 100kw, manuaal, bensiin

Kasutaja avatar
margusvk
klubi liige
Postitusi: 719
Liitunud: E Juul 16, 2007 10:23 am
Asukoht: Järvamaa, Ambla
Kontakt:

Re: Klubirahva ühine kalapüük.

PostitusPostitas margusvk » K Apr 14, 2010 2:55 pm

Harrastuskalapüüdja piletit spinningule jne võid iga jumala päev aastas teha. vahe on see, et mis ajavahemikuks sa teed selle pileti.
Mina teen näiteks kuskil aprillis suviseks perioodiks pooleks aastaks, sest talvel ma ei viitsi jää peal augu ääres sitsida ja pingviini mängida.
Suviti kalamehe pükstest jões vastuvoolu käia ja forelli jahtida või siis jõe või järve peal kummipaadis haugi lantida on juba teine tera.
Never interrupt your enemy when he is making a mistake. It is impolite. (Napoleon Bonaparte)

Mitsubishi Outlander 2,4 Aut (2006)
Alfa Romeo 159 sedaan 2,2JTS Selespeed (2008)

Kasutaja avatar
Martinez
Tegija
Postitusi: 2209
Liitunud: N Okt 15, 2009 1:19 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Klubirahva ühine kalapüük.

PostitusPostitas Martinez » K Apr 14, 2010 7:31 pm

margusvk kirjutas:Harrastuskalapüüdja piletit spinningule jne võid iga jumala päev aastas teha. vahe on see, et mis ajavahemikuks sa teed selle pileti.
Mina teen näiteks kuskil aprillis suviseks perioodiks pooleks aastaks, sest talvel ma ei viitsi jää peal augu ääres sitsida ja pingviini mängida.
Suviti kalamehe pükstest jões vastuvoolu käia ja forelli jahtida või siis jõe või järve peal kummipaadis haugi lantida on juba teine tera.


Ma teen ka tavaliselt Aprillis ja pooleks aastaks. Tuletan meelde mis see number oli, millelt saab m-pileti teha. Väga mugav.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 66 külalist