Küsimus mõtisklemiseks e88 projekti edasi ehitamise kohta.

Kõikvõimalikud ja võimatud küsimused, mis mujale ei sobi.(ostu-müüki siin ei toimu)

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
Martinez
Tegija
Postitusi: 2209
Liitunud: N Okt 15, 2009 1:19 pm
Asukoht: Tallinn

Küsimus mõtisklemiseks e88 projekti edasi ehitamise kohta.

PostitusPostitas Martinez » P Mär 25, 2012 9:03 pm

Küsimus, et kas siin foorumis on mõni pädev inimene / töökoda / firma, kes oleks suuteline 93 aasta e88 mitsubishi galantile peale panema 3000 GT biturbo mootori, ja kes julgeks samal ajal ka oma tööle garantii anda. Igasugune info , soovitus või kontakt teretulnud.

Kasutaja avatar
herkko
liige
Postitusi: 158
Liitunud: K Jaan 30, 2008 1:40 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Küsimus mõtisklemiseks e88 projekti edasi ehitamise kohta.

PostitusPostitas herkko » P Mär 25, 2012 9:37 pm

VKM motors näiteks, aga hinda nad oskavad selle eest ka küsida kindlasti :D
Lancer 1,6 wagon
Lancer 1,6 sedaan
Galant 2,5 v6 99 SportEdition wagon
Galant 2,5 v6 00 SportEdition wagon
Galant 2,5 v6 00 Avance sedaan
Pajero Shogun 3,5 v6 94
Legnum vr4 2,5 v6 twin turbo 97

Kasutaja avatar
Martinez
Tegija
Postitusi: 2209
Liitunud: N Okt 15, 2009 1:19 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Küsimus mõtisklemiseks e88 projekti edasi ehitamise kohta.

PostitusPostitas Martinez » P Mär 25, 2012 9:47 pm

tead minul on selle vkm motorisga mitte nii head kogemused. Kui seda 4ws süsteemi uurisin, siis nad uurisd tunnike autot, küsisid 25 euri, mitte midagi tarka ei öelnud mida ma ise ei teadnud. Ning siis lubasid uurida, palju need 4ws torud mulle maksma läheksid koos paigaldusega. Kohapeal öeldi, et ala 38 euri toru ja 3 kuud tarneaega. Aga pidid üle helistama / meilima. Ma saatsin kuu aja jooksul iga nädal kirja, et mis seis on, isegi ei suvatsetud vastata mitte. Järeldus, ebakompetentsed 4ws alal mitsubishi galantil. Ja kohe kindlasti ei lase ma neil seal sellise suhtumisega tunde kerida mootori ümbertõstmisel ning ei usalda nende tööd ka selles vallas.

Aga tänud pakkumast :D

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Küsimus mõtisklemiseks e88 projekti edasi ehitamise kohta.

PostitusPostitas Sander147 » P Mär 25, 2012 9:52 pm

Pakun ennast
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

Kasutaja avatar
Martinez
Tegija
Postitusi: 2209
Liitunud: N Okt 15, 2009 1:19 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Küsimus mõtisklemiseks e88 projekti edasi ehitamise kohta.

PostitusPostitas Martinez » P Mär 25, 2012 10:03 pm

Sind ma usaldaks vast kõige rohkem jah , aga sul endal on niigi palju tegemist vast oma sexklipsega :D Kui kõik läheb plaani kohaselt siis plaanin üürida mingise garaazi talveperioodiks( mitte sellise nagu meil oli , aga sellise ühese kus saaks liikuda ka,) Ning talve jooksul võiks saada mootori ära vahetada kui see üldse ikkagist reaalselt võimalik on , nii et see pärast ei laiali ei jookseks ega muud jama ei oleks.

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Küsimus mõtisklemiseks e88 projekti edasi ehitamise kohta.

PostitusPostitas Sander147 » P Mär 25, 2012 10:07 pm

Ma seda sexlipse asja hetkel ei kommenteeri, kuid nimekirja võid mind julgelt lisada.
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

Kasutaja avatar
Martinez
Tegija
Postitusi: 2209
Liitunud: N Okt 15, 2009 1:19 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Küsimus mõtisklemiseks e88 projekti edasi ehitamise kohta.

PostitusPostitas Martinez » P Mär 25, 2012 10:10 pm

Tänud. Kindlasti arvestan sinuga. Ennem peaks kindlaks tegema, kas see mootor reaalselt istub ka oma kobaka 6 käigulise kastiga minu masina mootoriruumi ja kuidas diffrid istuvad jne. Otsin hetkel kõikvõimalikke materjale / manuale . Sest kui midagi üldse mootori kallal teha, siis mootori vahetus tuleks vast kõvasti odavam kui turbo peale aretamine.

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Küsimus mõtisklemiseks e88 projekti edasi ehitamise kohta.

PostitusPostitas Sander147 » P Mär 25, 2012 10:21 pm

Ega see ei loe, kas 5 või 6 käiguline. Käigukasti mõõtmed suures mastaabis ei muutu. Sisu on erinevalt komplekteeritud. Lisatud 6-nda käigu hammakas pm. Lühidalt.

Difrite kohta mul info olemas. Mida pead/saad teha ja mida ei saa teha. Lisaks muu vajalik.
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

Kasutaja avatar
cartman
Tegija
Postitusi: 2017
Liitunud: E Jaan 23, 2006 8:47 pm
Asukoht: viljandi, Eagle Talon tsi awd, Mitsubishi Eclipse gsx

Re: Küsimus mõtisklemiseks e88 projekti edasi ehitamise kohta.

PostitusPostitas cartman » K Mär 28, 2012 9:42 pm

Martinez kirjutas: Ja kohe kindlasti ei lase ma neil seal sellise suhtumisega tunde kerida mootori ümbertõstmisel ning ei usalda nende tööd ka selles vallas.

Aga tänud pakkumast :D



Kui sa VKM ei usalda siis, keda veel, Sanjat Lasnast?
Kui vaadata, mis projekte härradel garaazist välja jookseb ja täpp I.le on veel nende võistlusauto, mis on supper hästi koos pysinud.......No siis ei tohiks kvaliteedis kahtlust olla. Pigem sul pole piisavalt raha...........
Mitsubishi eclipse GSX 1992a
Ford F-250 6.0 TDi (450hp, ca 1000Nm) 2005a.
Skoda superb TSi 2012a.

Kasutaja avatar
Martinez
Tegija
Postitusi: 2209
Liitunud: N Okt 15, 2009 1:19 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Küsimus mõtisklemiseks e88 projekti edasi ehitamise kohta.

PostitusPostitas Martinez » K Mär 28, 2012 9:48 pm

Oh sind küll Cartman, mõtled et teenid soomes oma "suurt palka" ja eestis ei saa seda teenida ? Mina lasen oma masinat ehitada ainult sellel, kes ei keri tunde tühja, keda saab usaldada ning kes teab mitsudest kõvast rohkem kui vkm vennad. Ära minu finantsolukorra pärast muretse.

Teema võib pm lukku panna, tegija on leitud. Edasi hakkab suuremat sorti planeerimine pihta.

Kasutaja avatar
cartman
Tegija
Postitusi: 2017
Liitunud: E Jaan 23, 2006 8:47 pm
Asukoht: viljandi, Eagle Talon tsi awd, Mitsubishi Eclipse gsx

Re: Küsimus mõtisklemiseks e88 projekti edasi ehitamise kohta.

PostitusPostitas cartman » N Mär 29, 2012 5:25 am

Mina ei teeni nii palju, et sellist projekti ehitada, veel vähem VKM-s, sedaenam pole mina teemaks hetkel. Aga paari meile saatmise põhjal panna selline maine firmale ja oskuste/usalduse puudumine siis see näitab lihtsalt vabanduse otsimist, et leida odavamat tegijat(v et mitte võtta nii kallist). Aga kui kriitika ei meeldi siis pole avalikult mõtet oma asjadest kirjutada.
Mitsubishi eclipse GSX 1992a
Ford F-250 6.0 TDi (450hp, ca 1000Nm) 2005a.
Skoda superb TSi 2012a.

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Küsimus mõtisklemiseks e88 projekti edasi ehitamise kohta.

PostitusPostitas Sander147 » N Mär 29, 2012 6:40 am

Cartman, siis kohal kehtib täpselt see sinu enda ütlus. "Milleks maksta suvalisele garaazile suurt raha, kui tehtud tööde nimekiri algab- tutvumine autoga 2.5h jne."

Miks peaks Martin kinni plekkima VKMi kooliraha, kui nad ei ole kursis mitsudega. Sa ka ju ei lähe oma Skodaga Euronicsisse remonti.
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

Kasutaja avatar
cartman
Tegija
Postitusi: 2017
Liitunud: E Jaan 23, 2006 8:47 pm
Asukoht: viljandi, Eagle Talon tsi awd, Mitsubishi Eclipse gsx

Re: Küsimus mõtisklemiseks e88 projekti edasi ehitamise kohta.

PostitusPostitas cartman » N Mär 29, 2012 7:39 pm

Esiteks mina tean nii mõndagi mitsut, mis seal juba ehitatud on. Teiseks ei ole see mitsu nii erinev midagi, mootor on mootor. Kolmandaks on see kooliraha firma võimeline tagama garantii, kui midagi juhtub. Sina, Sander, seda kindlasti poel. Oma kulude ja kirjadega uuesti mootor korada teha või mis iganes muud sellist. Garantii poel see, et mees ytleb "annan garantii". Minu skolnik käib seal remondis, kus on ette nähtud. Mina olen oma yhel autol saand nn garantii. Rihm läks laiali, vahetaja viga, aga garantiist pold enam haisugi , kuna remont oli omajagu kulukas. Lihtsalt iga inimene/firm apole suuteline tagama uut mootorit vms. Ja see 2.5h tutvumine autoga ei tohiks niis uure projekti juures olla mingi kysimus.
Sitta kah, tglt. polel teie plaanid minu asi aga kuna oli avalikult yleval siis avaldasin arvamust.
Mitsubishi eclipse GSX 1992a
Ford F-250 6.0 TDi (450hp, ca 1000Nm) 2005a.
Skoda superb TSi 2012a.

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Küsimus mõtisklemiseks e88 projekti edasi ehitamise kohta.

PostitusPostitas Sander147 » N Mär 29, 2012 8:09 pm

Si**a kah. Täpselt!

Pole sinu asi tulla üldse suud pruukima minu tööde ja tegemiste kohta.
Oled sa mõnda mu tööd ja tegemist (peale Eclipse) näinud, kuulnud? Väga "tark" oled kommenteerima mis iganes alal, kuigi ise ei oska inglise keelseid foorumeidki lugeda. Kust su tarkused tulevad?
Miks sa enda mootoriga petsi juurde poed? Tema ka juba pole suurem asi tegija, veel vähem firma, ettevõte, kes peale suusõnalise garantii midagi annab. Arvad, et "õli vist sattus rihma peale". Kes sul seda rihma vahetust tegi? Mine nõua nüüd garantiid.
Igaüks võiks jääda oma liistu juurde. Ma ei tule sulle ütlema, kuidas vaipa maha liimida-paigaldada.

Kui suur see projekt nüüd siis on? Täiesti tavaline ehitamine. Mõtle korra rahulikult läbi, mida kõike on vaja teha ning siis avalda arvamust uuesti. Mitte, et keegi keelaks.

Meest sõnast, härga sarvist. Ning minu sõna ei ole küll see koht, kus kahelda !!
Pigem võtaks sinu sõna suure ? alla. Võiks varsti Bulletiga ühte patta panna....

8)
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

Kasutaja avatar
cartman
Tegija
Postitusi: 2017
Liitunud: E Jaan 23, 2006 8:47 pm
Asukoht: viljandi, Eagle Talon tsi awd, Mitsubishi Eclipse gsx

Re: Küsimus mõtisklemiseks e88 projekti edasi ehitamise kohta.

PostitusPostitas cartman » N Mär 29, 2012 8:19 pm

Sander147 kirjutas:Si**a kah. Täpselt!

Pole sinu asi tulla üldse suud pruukima minu tööde ja tegemiste kohta.
Oled sa mõnda mu tööd ja tegemist (peale Eclipse) näinud, kuulnud? Väga "tark" oled kommenteerima mis iganes alal, kuigi ise ei oska inglise keelseid foorumeidki lugeda. Kust su tarkused tulevad?
Miks sa enda mootoriga petsi juurde poed? Tema ka juba pole suurem asi tegija, veel vähem firma, ettevõte, kes peale suusõnalise garantii midagi annab. Arvad, et "õli vist sattus rihma peale". Kes sul seda rihma vahetust tegi? Mine nõua nüüd garantiid.
Igaüks võiks jääda oma liistu juurde. Ma ei tule sulle ütlema, kuidas vaipa maha liimida-paigaldada.

Meest sõnast, härga sarvist. Ning minu sõna ei ole küll see koht, kus kahelda !!
Pigem võtaks sinu sõna suure ? alla. Võiks varsti Bulletiga ühte patta panna....

8)

Sul mingi puue v, lugeda ei oska? Kus ma sinu töödest juttu olen teinud? Minu auto rihma vahetus plus kõik uu tehti 4-5 aastat tagasi, ei mäletagi täpselt. Ja eks võid ise Petsilt kysida, misk rihm laiali läks(kes syydi). See garantii teema oli tingitud teema algataja soovist saada GARANTII. VKM-ga suhtlesin ka oma mootori teemal aga nende hinnad jäävad kõrgeks mulle+ paljud muud asjad sobivad petsiga paremini. Petisil & Col on omajagu kogemusi ka.

Miks mind Bulletiga yhte patta panna?
Mitsubishi eclipse GSX 1992a
Ford F-250 6.0 TDi (450hp, ca 1000Nm) 2005a.
Skoda superb TSi 2012a.

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Küsimus mõtisklemiseks e88 projekti edasi ehitamise kohta.

PostitusPostitas Sander147 » N Mär 29, 2012 8:26 pm

cartman kirjutas:Esiteks mina tean nii mõndagi mitsut, mis seal juba ehitatud on. Teiseks ei ole see mitsu nii erinev midagi, mootor on mootor. Kolmandaks on see kooliraha firma võimeline tagama garantii, kui midagi juhtub. Sina, Sander, seda kindlasti poel. Oma kulude ja kirjadega uuesti mootor korada teha või mis iganes muud sellist. Garantii poel see, et mees ytleb "annan garantii". Minu skolnik käib seal remondis, kus on ette nähtud. Mina olen oma yhel autol saand nn garantii. Rihm läks laiali, vahetaja viga, aga garantiist pold enam haisugi , kuna remont oli omajagu kulukas. Lihtsalt iga inimene/firm apole suuteline tagama uut mootorit vms. Ja see 2.5h tutvumine autoga ei tohiks niis uure projekti juures olla mingi kysimus.
Sitta kah, tglt. polel teie plaanid minu asi aga kuna oli avalikult yleval siis avaldasin arvamust.


Loe siis uuesti läbi ka, mis kirjutad.
Vajaminevate tööde peale mõtlesid? Mismoodi see mootor laiali siis jookseb???
Iga mootori, käigukasti, keretööde, veermiku kap remondist ka rääkima ei hakka. Võin julgelt öelda, et ka mul on oskutepagas, mida kaasas kanda.

Ei tule teist inimest maha tegema, tead niigi ise väga hästi, mille eest ühte patta liigitute. Siin kohal ongi just see aspekt- meest sõnast, härga sarvist.

Ma rohkem ei vaidle. Peace :wink:
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

Kasutaja avatar
cartman
Tegija
Postitusi: 2017
Liitunud: E Jaan 23, 2006 8:47 pm
Asukoht: viljandi, Eagle Talon tsi awd, Mitsubishi Eclipse gsx

Re: Küsimus mõtisklemiseks e88 projekti edasi ehitamise kohta.

PostitusPostitas cartman » N Mär 29, 2012 8:29 pm

Kes tuleb räöäkima "mees sõnast, härga sarvist" Tahad vanu asju meelde tuletada...............
Mitsubishi eclipse GSX 1992a
Ford F-250 6.0 TDi (450hp, ca 1000Nm) 2005a.
Skoda superb TSi 2012a.

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Küsimus mõtisklemiseks e88 projekti edasi ehitamise kohta.

PostitusPostitas Sander147 » N Mär 29, 2012 8:33 pm

cartman kirjutas:Kes tuleb räöäkima "mees sõnast, härga sarvist" Tahad vanu asju meelde tuletada...............


Sry tõesti, läks 1 päev üle. Anna andeks. Peale sinu oli ka teistel masu.
Tahad äkki siis viimasest tehingust rääkida? See kivi käib ka päris valusalt sinu kapsaaeda. Pole üldse õige koht kus seda arutada.
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

Kasutaja avatar
retspets
Uus Kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: N Juul 19, 2007 5:01 pm
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Küsimus mõtisklemiseks e88 projekti edasi ehitamise kohta.

PostitusPostitas retspets » N Mär 29, 2012 8:36 pm

Vabandage et lähen kaasa OT ga aga kallis Sander- kust sina tead kui suur või väike tegija mina olen mitsude vallas? Sa ei tea minust mitte midagi ja juba tuled mustama, häbi sul olgu noormees et siin foorumis mind niimoodi maha tegema tuled.
Ps: vabandan kui sa ei mõelnud mind aga mulle tundub et rohkem petse pole kellele Cartman oma mootoreid oleks viinud vist.
MRT-Melliste Racing Team www.mellisteracing.eu

Kasutaja avatar
cartman
Tegija
Postitusi: 2017
Liitunud: E Jaan 23, 2006 8:47 pm
Asukoht: viljandi, Eagle Talon tsi awd, Mitsubishi Eclipse gsx

Re: Küsimus mõtisklemiseks e88 projekti edasi ehitamise kohta.

PostitusPostitas cartman » N Mär 29, 2012 8:37 pm

Yks päev? huvitav arusaam. Ja sa võid nn minu teemast siin avalikutl rääkida ja kõik ausalt, pole midagi varjata(kugi vale teema)

" kui sa õpid midagi, siis esimene tunnus arengust on see, kui saad aru, kui rumal sa tegelt oled"
Mitsubishi eclipse GSX 1992a
Ford F-250 6.0 TDi (450hp, ca 1000Nm) 2005a.
Skoda superb TSi 2012a.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 75 külalist