Küsimus mõtisklemiseks e88 projekti edasi ehitamise kohta.

Kõikvõimalikud ja võimatud küsimused, mis mujale ei sobi.(ostu-müüki siin ei toimu)

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
taavik
klubi liige
Postitusi: 2023
Liitunud: K Mai 16, 2007 1:19 pm
Asukoht: Kesk-Eesti
Kontakt:

Re: Küsimus mõtisklemiseks e88 projekti edasi ehitamise kohta.

PostitusPostitas taavik » N Mär 29, 2012 8:40 pm

No saage üle juba. Nagu mingi kuradi lasteaed. Äkki katsuks kuskil mujal oma emotsioone välja elada. Kui ikka on kihk sellest kõigest kirjutada, siis leiate kindlasti mõne peldikuseina.
Saage kokku ja rääkige asjad sirgeks, milleks on vaja siin avalikult teineteist pasaga üle valada?

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Küsimus mõtisklemiseks e88 projekti edasi ehitamise kohta.

PostitusPostitas Sander147 » N Mär 29, 2012 8:46 pm

Küsimus vastu: kust te teate, kui suur-väike tegija mina olen? Egas ei teagi. Kuid samuti lahmite vastu.
Ning Petsi tõesti ei tea rohkem, peale selle, et oleme näost näkku kokku saanud ja jälgin su MRT värki.

Mis ma ikkagi tahan öelda, et ei ole mõtet tulla rääkima, mida mina suudan ja mida mitte.
Tean ka su Eclipse pöörete probleemile lahendust- aga eks mine lase tutvuda siis kuskil sellega. Seda jääbki mis iganes töökoda otsima.

Mis ma ikka vaidlen, ühed on poolt, teised vastu. Arvamus ongi avaldamiseks.

cartman kirjutas: kui sa õpid midagi, siis esimene tunnus arengust on see, kui saad aru, kui rumal sa tegelt oled"

"Õpi palju tahad, lollina sured ikka."
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

Kasutaja avatar
retspets
Uus Kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: N Juul 19, 2007 5:01 pm
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Küsimus mõtisklemiseks e88 projekti edasi ehitamise kohta.

PostitusPostitas retspets » N Mär 29, 2012 8:48 pm

Teemasse kah- Meie oleksime selleks võimelised ning loomulikult annaksime ka garantii tööle kuid me ei saa seda tööd ette võtta kuna ei ole sellist vaba aega. Soovitada kedagi kahjuks ei oska, olen aru saanud et kui ikka ise ei tee siis korralikult asja ei tehta... kahjuks.
MRT-Melliste Racing Team www.mellisteracing.eu

Kasutaja avatar
cartman
Tegija
Postitusi: 2017
Liitunud: E Jaan 23, 2006 8:47 pm
Asukoht: viljandi, Eagle Talon tsi awd, Mitsubishi Eclipse gsx

Re: Küsimus mõtisklemiseks e88 projekti edasi ehitamise kohta.

PostitusPostitas cartman » N Mär 29, 2012 9:08 pm

Sl on ikka enese imetlemisega suured probleemid. Ma räägin, et sa ei suuda pakkuda garantiid(maksta kinni mootorit, kui midagi peaks juhtuma, kõigil võib juhtuda) sina aga imed sellest lauset välaj mingid teised autod, mootorid, probleemid, kolmandad isikud jne. Lase ometi, ykskord, õhk välja ja rahune maha(mitte aint siin, ka mujal. Pole aint minu arvamus) Ma isegi ei viitsi sel teemal, enam arutada. Muidu vaadatakse, et mina ka debiilik. Lisaks pannakse teema lukku ja muud.
Mitsubishi eclipse GSX 1992a
Ford F-250 6.0 TDi (450hp, ca 1000Nm) 2005a.
Skoda superb TSi 2012a.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 74 külalist

cron