Natuke nalja

Kõikvõimalikud ja võimatud küsimused, mis mujale ei sobi.(ostu-müüki siin ei toimu)

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
potsa
Tegija
Postitusi: 585
Liitunud: L Mär 20, 2010 11:30 am
Asukoht: Harjumaa

Re: Natuke nalja

PostitusPostitas potsa » T Okt 18, 2011 6:47 pm

Töökaaslane kostitas mind täna siukse naljaka looga:
Vana tüdruk istub saunas ja
vihtleb hoolega oma jalgevahet
ja kurdab omaette.
Noorena vorsti ei tahtnud,
nüüd söö salatit.
Mitsubishi Outlander 2.0 100kw 4WD 2004a.

alx
Uus Kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: K Mär 16, 2011 9:37 pm

Re: Natuke nalja

PostitusPostitas alx » K Okt 26, 2011 6:16 pm

ühest foorumist leitud mure:
Olen juba kaua kahtlustanud, et mu naine petab mind. Tihti juhtub, et tema mobla heliseb, tema aga vaid vaatab telefoni ja katkestab kõne sellele vaatamata. Sageli on ta "tüdrukutega" väljas, ja kui küsisin milliste tüdrukutega, siis on need alati toakaaslased, keda ma ei tunne. Olen püüdnud jälgida aknast kui ta taksoga koju saabub, kuid alati tuleb ta viimase kvartali jala ja mina ainult kuulen kui auto minema sõidab. On see üldse takso? Paar päeva tagasi tahtsin tema telefonist kellaaega vaadata ja sellest läks ta pööraseks karjudes, et mina spioneerin. Ma pole tahtnud temalt midagi välja pinnida ja kas ma tahangi asjast tõtt teada? Eile õhtul otsustasin siiski olukorda uurida. Jäin varitsusse meie korteri lähedal oleva pargi põõsastesse, maskeerimisülikond seljas ja püss käes. Pika ootamise peale peatus lähikonnas mersu, milles mu naine suudles kirglikult mulle tundmatut meest. Hiilisin peitu oma auto taha, et end mitte välja anda. Seal kükitades märkasin rooste algeid oma auto tagumise koopa äärel. Siit siis ka minu küsimus, et kas ma peaks teie meelest vahetama autol terved tagatiivad või aitab koopaservadest?

Kasutaja avatar
belmondoke
klubi liige
Postitusi: 409
Liitunud: E Apr 24, 2006 9:55 am

Re: Natuke nalja

PostitusPostitas belmondoke » L Okt 29, 2011 5:12 pm

Autoremondilukksepp on kohtu ees.Teda süüdistatakse ämma mõrvamises. Kohtunik:"Rääkige siis palun kohtule,kuidas see asi juhtus". Lukksepp aus maamees:"No oli tööjuures palgapäev. Võtsime sõbraga paar pudelit viina,siis läksin koju... Teen välisukse lahti ja oh sa pimevaim,ämm ukse peal ees. Too käivitus kohe poolest pöördest,äigasin siis talle laternate vahele, nii et radikas tilkus,aga see raibe lendas nii,et viis tagasillaga pool ahju kaasa ja jäi siis nurgas tühikäigul tiksuma, astusin siis talle ligi,tömbasin õhuklapi kinni ja nii ta lõpuks välja surigi."..
hetkel peres: pajero 2,8td 98a.
space runner 4x4 lsd 92a.
space wagon 4x4 93a.
colt gti 100kw.91a.

Kasutaja avatar
jackpuuk
Tegija
Postitusi: 581
Liitunud: T Sept 21, 2010 9:12 pm
Asukoht: Pärnu

Re: Natuke nalja

PostitusPostitas jackpuuk » P Okt 30, 2011 11:06 pm

5000 pööret toob naeratuse näole, 7000 venitab selle kõrvuni :D.
Honda CRX II gen (pensionifond liikvel, talvel puhkab)

Kasutaja avatar
Laas
liige
Postitusi: 146
Liitunud: P Mär 15, 2009 10:20 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Natuke nalja

PostitusPostitas Laas » P Nov 13, 2011 12:40 pm

Pilt
Pedaalide süsteem ka päris huvitav :D
Mitsubishi Galant 1998, 2.0 100kw, manuaal, bensiin

Kasutaja avatar
Devil
huviline
Postitusi: 83
Liitunud: T Nov 08, 2011 8:25 pm
Asukoht: Taebla

Re: Natuke nalja

PostitusPostitas Devil » K Dets 21, 2011 6:17 pm

Ei tea kas nalja alla käib aga mulle nalja pakkus ja käe osavust kah.
Ärge te niimoodi rooli minge!
http://www.freeonlinegames.com/game/home-run
Ega ma palju ei räägigi!

Kasutaja avatar
intu
liige
Postitusi: 598
Liitunud: N Mai 31, 2007 2:41 pm
Asukoht: viljandi

Re: Natuke nalja

PostitusPostitas intu » R Dets 23, 2011 7:46 pm

65m

Kasutaja avatar
intu
liige
Postitusi: 598
Liitunud: N Mai 31, 2007 2:41 pm
Asukoht: viljandi

Re: Natuke nalja

PostitusPostitas intu » E Jaan 09, 2012 2:11 pm


erku
Vana olija
Postitusi: 355
Liitunud: E Jaan 04, 2010 1:22 am
Asukoht: Tallinn

Re: Natuke nalja

PostitusPostitas erku » L Jaan 21, 2012 10:46 pm

Üritame kokkupuudet politseiga vältida...
Näide:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 6FTWv7abjU

Kasutaja avatar
ksiiri
klubi liige
Postitusi: 320
Liitunud: E Jaan 23, 2012 7:50 pm

pole küll rassist, aga nali mulle meeldib : D

PostitusPostitas ksiiri » T Jaan 24, 2012 8:27 pm

Stardib Ühendriikides lennuk ja toimub mingi jama. Et oleks mõnigi ellujääja, siis loobitakse asjad lennukilt alla.
Mõne aja pärast tuleb taas stjuardess ja ütleb: "Kurb küll aga asjadest ei piisanud. Kahjuks tuleb meil ka loobuda osadest reisijatest - kas vabatahtlikke on?"
Vaikus.
Mõtleb mõne aja ja ütleb: "Heakene küll, sel juhul teeme seda võimalikult ausalt ja tundmata isiklikult kedagi reisijatest, kasutame tähestikku ja alustame a-st. Kes kuuleb, et räägitakse temast, sel tuleb lahkuda."
Stjuardess alustab: "A - like africans..."
Vaikus.
"Ok, pole, selge. B - like black people..."
Ikka vaikus.
"C - like colored people."
Ikka ei midagi.
Viimases reas aga väike must poiss sikutab vanaisa varrukast ja küsib: "Vanaisa, vanaisa.. Kas need pole mitte meie?"
Vanaisa vastab: "No my son, today we are niggers."
Anda rendile (auto)haagis Harjumaalt. Puksiirteenus.
Anda rendile treilersaun ja/või kümblustünn Harjumaalt. +372 56 9I7 955

Kasutaja avatar
jackpuuk
Tegija
Postitusi: 581
Liitunud: T Sept 21, 2010 9:12 pm
Asukoht: Pärnu

Re: Natuke nalja

PostitusPostitas jackpuuk » T Jaan 24, 2012 10:47 pm

5000 pööret toob naeratuse näole, 7000 venitab selle kõrvuni :D.
Honda CRX II gen (pensionifond liikvel, talvel puhkab)

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: Natuke nalja

PostitusPostitas morgan » K Jaan 25, 2012 9:44 am


maitse asi muidugi, minu meelest täitsa mage.
Tihtipeale liiga kriitiline !

Kasutaja avatar
potsa
Tegija
Postitusi: 585
Liitunud: L Mär 20, 2010 11:30 am
Asukoht: Harjumaa

Re: Natuke nalja

PostitusPostitas potsa » K Jaan 25, 2012 9:15 pm

Koit Toomel on nädalalõpp vaba ja läheb siis Tanel Padari kontserdile.
Koit siis palub ukse peal turvamehel, Tanelile edasi öelda, et Koit on siin
ja sooviks saada pääsu vip alasse.
Sellepeale Tanel saadab turvamehega sõna Koidule tagasi
Et Täna Rokid Väljas!!
Mitsubishi Outlander 2.0 100kw 4WD 2004a.

Kasutaja avatar
belmondoke
klubi liige
Postitusi: 409
Liitunud: E Apr 24, 2006 9:55 am

Re: Natuke nalja

PostitusPostitas belmondoke » K Jaan 25, 2012 10:33 pm

Tekkis selline mõte.
Öeldakse,et pärast head seksi maitseb sigarett hästi.Kui mulle maitseb sigaret alati hästi kas mu elu on siis pidev n...s või?
hetkel peres: pajero 2,8td 98a.
space runner 4x4 lsd 92a.
space wagon 4x4 93a.
colt gti 100kw.91a.

Kasutaja avatar
Martinez
Tegija
Postitusi: 2209
Liitunud: N Okt 15, 2009 1:19 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Natuke nalja

PostitusPostitas Martinez » R Jaan 27, 2012 6:20 pm

http://publik.delfi.ee/news/naljad/video-mees-kehastus-teeaarseks-kiiruskaameraks.d?id=63831834 natuke nalja ka :D


http://www.youtube.com/verify_age?next_url=/watch%3Ffeature%3Dplayer_embedded%26v%3DVFMfmL4A04w - kes tahab see vaadaku mis moodi lahendatakse vaidlusi venemaal liikluses. Paras sellele kõvale mehel, alati on keegi kõvem :)

Kasutaja avatar
cartman
Tegija
Postitusi: 2017
Liitunud: E Jaan 23, 2006 8:47 pm
Asukoht: viljandi, Eagle Talon tsi awd, Mitsubishi Eclipse gsx

Re: Natuke nalja

PostitusPostitas cartman » L Jaan 28, 2012 11:04 am

See, et Delfi Remi nalja uudiseks pidas on ise paras HUUMOR. See kaamera nali on vist aastaid vana juba, vähemalt.
Mitsubishi eclipse GSX 1992a
Ford F-250 6.0 TDi (450hp, ca 1000Nm) 2005a.
Skoda superb TSi 2012a.

Kasutaja avatar
jackpuuk
Tegija
Postitusi: 581
Liitunud: T Sept 21, 2010 9:12 pm
Asukoht: Pärnu

Re: Natuke nalja

PostitusPostitas jackpuuk » R Veebr 24, 2012 12:21 pm

Niimoodi käib tuuning :lol:.

Valasime Matuga reedel õlli sisse, kuulasime tümmi ja vaatasime youtubest pulle videosid. Ühes pildis näidati siis, kuidas lehepuhuri vai mis ta sita nimi ongi, ühesõnaga lehepuhuriga turbotati hondast viiskend heppa paugust juurde. Tra, pirn läks kohe põlema Matu teadis, et Betsy vanamehel pidi selline riistapuu olemas olema. Betsy on selline elukas, et kui kirevad hilbud ümbert ära koorida ja lasta tal mudas püherdada, võiks vabalt metssea pähe maha lasta. Ausalt, nägu on ka selline. Selge, emiselt blokk messengeris maha ja moosima, et äkki saaks relva laenata, hoov lehti täis, vanamees möliseb ja et tuleme Matuga vorste grillima ja tinti panema, kui tal vanemaid kodus pole. Matu tõi siis siva relva ära ja tuli välja, et see t*** töötas ainult voolu pealt. Mida v***u! Laupäeva hommikul võtsime tööriista laenutusest Matu vanema venna passiga (ta on Matuga suht sarnane) generaatori ja kütsime garaazi värki kokku laduma. Kõigepealt võtsime õhupuhasti välja, et takistust ei oleks, siis otsisin ma kuskilt keldrist välja miski plastist akordioni lõõtsa meenutava toru, mille ühe otsa tõmbasime mägiaivari teibiga õhupuhasti otsa ja teise otsa lõikasime pikuti lõhki, venitasime lehepuhuri otsa ja siis poolteist rulli teipi ümber. Et puhur paigas püsiks, otsustasime, et mina sõidan ja Matu istub katusel ning opereerib puhurit. Tegime ilma puhurit tööle panemata proovisõidu, millega selgus, et katusel kipub libisema, pole kuskilt kinni hoida ja külm pidi ka olema. Ok naabrimeest polnud näha ja kruvisime ta mosselt laenuks maha katuseraami. Naabrimees on mingi ilge jobu - ostis kolm aastat tagasi mingi sitase mosse, ehitas selle kohale varikatuse, remontis, lõi läikima ja nüüd suviti mõni nädalavahetus sõidab sellega.
Küsisin kunagi, et kas mosseliigas ka rallimas käib ja see muhv hakkas rääkima, et kõik originaal, must number jne. Lammas! Aretasime pakika askonni katusele, Matu istus prooviks peale ja see vajus kõveraks - no pohh, peaasi, et saab istuda ja on kust kinni hoida! Geneka panime pagassi, Matule külma vastu tema vanaisa puhvaika selga ja läkiläki pähe ning veeresime tänavale. Kõigepealt rallisime ühe korra niisama tänava ühest otsast teise, et oleks võrdlusmoment, kuidas turbotamine laksab.
Võtsime positsiooni sisse, hakkasin vaikselt teise käiguga liikuma, Matu pani puhuri tööle, mootor läks pöördesse hakkas paukuma ja krt, kus siis alles astus! Plaks! Lõid kõrvad kukla taga kokku! Lasin gaasi lahti ja munnigi! Masin kimab edasi! Ok hakkasin just käiku välja võtma, kui ees käis ilge kolin võttis korra rattad blokki, auto risti, müraki üle äärekivi ja läbi õuna muti aia totshna puukuuri! Mingil hetkel käis taga veel mürts, kui generaator pagasnikust koos tagaistmega ette sõitis aga kuna see täpselt juhtus, ei tea. Ajasin end masinast välja ja nägin, kuidas Matu, käed jalad laiali, koos eterniitplaatidega kuuri katuselt alla vajus nagu vedel s***. Õuna mutt koperdas maja ukse peal ja lõugas, lehepuhuril oli juhe tagant ära tulnud ja see pikk toru pooleks, autol nina koos radikaga sodi ja Matu roomas vigisedes kuuri juures.
Traumapunktis öeldi, et Matu pääses hullemast tänu paksule puhvaikale ja läkiläkile, pidid mingid põrutused olema. Betsy blokkisin kohe messengeris ära. Vaatab, kuidas selle kuradi puhuri talle tagasi saab toimetada. Vähe sellest, et see katki on, on see õuna muti käes ja too ei andvat seda enne tagasi, kui aed ja kuur parandatud on. Genekal läks eest mingi voltmeeter vai asi katki aga selle viisime niisama tagasi ja raiusime, et oli juba enne. Vanamees aitas õhtupimedas auto ära tuua ja julges möliseda midagi stiilis: ˇKui sa ükskord omaette elama kolid, siis joon nädal aega järjest!ˇ - Ise kuradi muhv ei joo saunas ka rohkem, kui ühe õlle!
Ilgelt s*** on praegu olla, raha ka ei ole, muidu teeks mingid õlled.
Hetkel vaja siis askonnile paremat esituld, kaitserauda paremat esitiiba ja radikat. Vanamees ütles, et mootor ka ei käivat enam ringi. Kui kellegil üle, siis vahetaks mingi telefoni, supaka vms. vastu. Andke teada, teeme kaupa!

PS! Kellel mingeid poksinippe või midagist sellist tarkust on, võiks jagada. Naabrimees olevat lubanud mulle selle mosse pakiraami laenamise eest lõuga anda.



Järg:

Käisin täna asja Nahkuriga arutamas, tal oli ropult kiire ja polnud aega rääkida aga niipalju sain teada, et mul oleks turbo jaoks olnud vaja sepistatud kolbe ja igast muud jama. Ok, tellin siis sepistatud kolvid ära, saab mootor tihedam ka! Saatsin niipaljudele seppadele, kui netist leidsin hinnapäringu, eks vaatab, kes odavamalt teeb. Juhul kui olemasolevad kolvid on täiesti perses, niiet neid enam sepistada ei õnnestu, siis oleks heas korras kasutatud kolbe vaja.
Tra, pidin täna ringiga selverisse minema, kuna Betsyl koolivaheag ja kuradi vi** riisus terve päeva aias lehti. Korjasin elamisest kõik pudelid kokku, surusin seljakotti ja ja tegin rattaga kaks tiiru, siis veel Matu poolt taara ja saime kahepeale kolm kaheliitrist bocki. See ringiga poes käimine ajas sita keema ning otsustasime, et Õunamutiga tuleb kiiresti ära klaarida. Garaazist sain materjali, sellised 5x5 cm latid, Õunamutt virises küll alguses, et kitsad jne. aga kui aed juba ilmet hakkas võtma, siis tõi värvigi, niiet ses osas sai ühele poole. Kuuri seinal pold suurt midagi viga, kruvisime murdunud lauad seestpoolt aiaehitusest ülejäänd materjaliga kokku ja jäi veel katus. Töö kõrvale oli kaks bocki ära läinud ja kuuri taga kusel käies leidsime sealt eterniitplaate. Hakkasime siis neid plaate kuuri ette tassima, kui Õunamutt mölisema hakkas, et need tema plaadid, meie toogu lõhutute asemele ise uued ja muu selline vigin. t***, kuradi vanamutt, ise sent surmale võlgu, kuhu p**sse sa selle eterniidi paned, lööd kirstule pääle vä? *** muld hakkas õhku ahmima ja kadus tuppa, sai vähemalt rahulikult tööd teha. Katus peal, lasime ukse taga kella, mutt ei öelnud sõnagi, tegi ukse ainult niipalju lahti, et vahelt lehepuhur üle anda. Dementne vanamutt! Laughing
Kodus tuli mingi ilge mölisemine, et garaazist on saunalava ehituseks ostetud dermohaab või miski selline kadunud - no mingu nad ka p*r*e! v***u! Kolm kuud vedeles ja kedagi ei huvitanud! Keeran nüüd uuesti magama, krt pea valutab ja homme saab minna tänavakivi laduma, kui hästi näkkab, siis nädala lõpuks masina remondiraha koos ja jääb veel ka joogi peale
5000 pööret toob naeratuse näole, 7000 venitab selle kõrvuni :D.
Honda CRX II gen (pensionifond liikvel, talvel puhkab)

Kopajuht
Tegija
Postitusi: 568
Liitunud: E Veebr 27, 2012 12:09 am
Asukoht: Läänemaa

Re: Natuke nalja

PostitusPostitas Kopajuht » L Mär 03, 2012 12:13 am

kuna siia on lisatud päris huvitavaid leide igaltpoolt netist, mõtsin et jagan kah mida täna FBs nägin. On inimestel ikka fantaasiat link leiule:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater
Mitsubishi galant 92a. 1,8B jupitamisel
Ford mondeo 97a. 1,8B rauas
Volvo V40 98a. 1,8B müüdud
Opel Vectra 95a. 2,0B mahakandmisele
Mitsubishi Galant 97a, 2,0 B universaal (müüdud)
Honda Accord 94a, 2,0B Rauas
Volvo V40 00a 1,8B

rassmuss

Re: Natuke nalja

PostitusPostitas rassmuss » L Juun 30, 2012 11:17 am

http://www.youtube.com/watch?v=daVDrGsaDME

mooter teeb iseendale kapremondi

Kopajuht
Tegija
Postitusi: 568
Liitunud: E Veebr 27, 2012 12:09 am
Asukoht: Läänemaa

Re: Natuke nalja

PostitusPostitas Kopajuht » K Juul 11, 2012 8:02 am

Leidsin üle pika aja hea anekdoodi :d

Avatakse restoran kannibalidele. Üks külastajaist lehitseb menüüd ja küsib:
„Miks teil armeenlastest tehtud road kolm korda rohkem maksavad kui teistest rahvustest tehtud söök?“

„Aga olete te kunagi armeenlast karvadest puhtaks kitkunud?“ küsib kelner vastu.
Mitsubishi galant 92a. 1,8B jupitamisel
Ford mondeo 97a. 1,8B rauas
Volvo V40 98a. 1,8B müüdud
Opel Vectra 95a. 2,0B mahakandmisele
Mitsubishi Galant 97a, 2,0 B universaal (müüdud)
Honda Accord 94a, 2,0B Rauas
Volvo V40 00a 1,8B


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist