Natuke nalja

Kõikvõimalikud ja võimatud küsimused, mis mujale ei sobi.(ostu-müüki siin ei toimu)

Moderaatorid: Zafari, sasszz


Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas MeelisV » R Sept 05, 2008 8:35 am

Blue kas sinu tuleviku "muusika" :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=hWv8RQZl0Eg
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

LuMiNa
huviline
Postitusi: 99
Liitunud: E Okt 01, 2007 7:45 pm
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitas LuMiNa » R Sept 12, 2008 2:33 pm

Vajan head nõu!

Olen juba kaua kahtlustanud, et mu naine petab mind.
Tihti juhtub, et tema mobla heliseb, tema aga vaid vaatab telefoni ja katkestab kõne sellele vastamata.
Sageli on ta "tüdrukutega" väljas, ja kui küsin milliste tüdrukutega, siis on need alati töökaaslased, keda ma ei tunne.
Olen püüdnud jälgida aknast, kui ta taksoga koju saabub, kuid alati tuleb ta viimase kvartali jala ja mina ainult kuulen, kui auto minema sõidab. On see üldse takso?
Paar päeva tagasi tahtsin tema telefonist kellaaega vaadata ja sellest läks ta pööraseks, karjudes, et mina spioneerin.
Ma pole tahtnud temalt midagi välja pinnida ning kas ma tahangi asjast tõtt teada?
Eile õhtul otsustasin siiski olukorda uurida. Jäin varitsusse meie korteri lähedal oleva pargi põõsastesse, maskeerimisülikond seljas ja püss käes. Pika ootamise peale peatus lähikonnas mersu, milles mu naine suudles kirglikult mulle tundmatut meest. Hiilisin peitu oma auto taha, et end mitte välja anda.
Seal kükitades märkasin rooste algeid oma auto tagumise koopa äärel.
Kas ma peaks teie meelest vahetama autol terved tagatiivad või aitab koopaservadest?
Lancer 92 1.6 ja Galant 98 2.0
83kW 100kW

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » R Sept 12, 2008 2:45 pm

LuMiNa kirjutas:Vajan head nõu!

Olen juba kaua kahtlustanud, et mu naine petab mind.
Tihti juhtub, et tema mobla heliseb, tema aga vaid vaatab telefoni ja katkestab kõne sellele vastamata.
Sageli on ta "tüdrukutega" väljas, ja kui küsin milliste tüdrukutega, siis on need alati töökaaslased, keda ma ei tunne.
Olen püüdnud jälgida aknast, kui ta taksoga koju saabub, kuid alati tuleb ta viimase kvartali jala ja mina ainult kuulen, kui auto minema sõidab. On see üldse takso?
Paar päeva tagasi tahtsin tema telefonist kellaaega vaadata ja sellest läks ta pööraseks, karjudes, et mina spioneerin.
Ma pole tahtnud temalt midagi välja pinnida ning kas ma tahangi asjast tõtt teada?
Eile õhtul otsustasin siiski olukorda uurida. Jäin varitsusse meie korteri lähedal oleva pargi põõsastesse, maskeerimisülikond seljas ja püss käes. Pika ootamise peale peatus lähikonnas mersu, milles mu naine suudles kirglikult mulle tundmatut meest. Hiilisin peitu oma auto taha, et end mitte välja anda.
Seal kükitades märkasin rooste algeid oma auto tagumise koopa äärel.
Kas ma peaks teie meelest vahetama autol terved tagatiivad või aitab koopaservadest?


(Y) :lol: Mehed jäävad ikka meesteks
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.


porku
liige
Postitusi: 257
Liitunud: E Juun 23, 2008 9:22 am
Asukoht: Harjumaa

PostitusPostitas porku » R Sept 19, 2008 9:25 am

Pilt

Enam ei tohi põit kah kergendada :(
Veojõu,-stabiilsus,- pidurduskontroll ning roolivõim asuvad rooli ja tooli vahel. ;)

Tarff123
Uus Kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: E Mai 21, 2007 10:08 pm
Asukoht: Saarel

PostitusPostitas Tarff123 » R Sept 19, 2008 10:35 pm

ETTEVAATUST!

Ma ei tea, kui paljud teist teevad oma sisseoste supermarketites, aga mõtlesin, et hoiatan teid, et teiega ei juhtuks see, mis juhtus minuga.
Nimelt sattusin osavalt planeeritud pettuse osaliseks, mille ohvriteks on sageli pahaaimamatud shoppajad. Räägin teile, kuidas pettus toimib. Kui oled peale poeskäimist autoparklas oma asju autosse panemas, ilmuvad 2 tõesti hea välimusega kahekümnendates neidu, kes esitlevad ennast kõrvalasuva pesula töötajatena ja hakkavad lappide ja seebiveega pesema su auto esiklaasi.
Nende rinnad tunduvad iga hetk kitsastest t-särkidest välja hüppavat. On täiesti võimatu olla vaatamata või keelata neil pesta sinu autot. Kui püüad maksta neile pesu eest, keelduvad nad ja paluvad sul viia nad hoopis koju.
Muidugi oled nõus ja tüdrukud hüppavad tagaistmele. Sõidu ajal hakkavad nad omavahel tagaistmel seksima. Veidi aja pärast ronib üks neidudest esiistmele ja juhib sinu tähelepanu kõrvale maailmaklassi suuseksiga. Samal ajal varastab tagaistmele jäänud neiu sinu rahakoti.
Asi tundub olevat organiseeritud ja laialt levinud. Minugi rahakott varastati kolmapäeval, neljapäeval, reedel, kaks korda eile ja ilmselt varastatakse ka täna.
Seega olge ettevaatlikud!!!

Kasutaja avatar
ghost-r
liige
Postitusi: 141
Liitunud: L Mai 05, 2007 10:26 am
Asukoht: Kehra

PostitusPostitas ghost-r » L Sept 20, 2008 5:29 pm

These things we do.That others may live!
Galant GDI 2.4 1999,a

alvasi
Uus Kasutaja
Postitusi: 49
Liitunud: N Juun 21, 2007 5:11 pm
Asukoht: pärnumaa
Kontakt:

PostitusPostitas alvasi » L Sept 20, 2008 7:38 pm

Hull kopamees :D

porku
liige
Postitusi: 257
Liitunud: E Juun 23, 2008 9:22 am
Asukoht: Harjumaa

PostitusPostitas porku » L Sept 20, 2008 7:44 pm

alvasi kirjutas:Hull kopamees :D
Järelikult palk piisavalt hea, et vahepeal trikke kopaga teha :D
Veojõu,-stabiilsus,- pidurduskontroll ning roolivõim asuvad rooli ja tooli vahel. ;)

Kasutaja avatar
ghost-r
liige
Postitusi: 141
Liitunud: L Mai 05, 2007 10:26 am
Asukoht: Kehra

PostitusPostitas ghost-r » L Sept 20, 2008 10:58 pm

Kuidas ta sealt alla saab? :shock: Vastupidises järjekorras eelnevalt tehtule?? :lol:
These things we do.That others may live!

Galant GDI 2.4 1999,a

porku
liige
Postitusi: 257
Liitunud: E Juun 23, 2008 9:22 am
Asukoht: Harjumaa

PostitusPostitas porku » P Sept 21, 2008 1:50 am

ghost-r kirjutas:Kuidas ta sealt alla saab? :shock: Vastupidises järjekorras eelnevalt tehtule?? :lol:

See on nii imelik kopa mees, et ei kujuta ettegi kuidas ta sealt alla tuleb :lol:
Veojõu,-stabiilsus,- pidurduskontroll ning roolivõim asuvad rooli ja tooli vahel. ;)

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas MeelisV » P Sept 21, 2008 8:44 am

porku kirjutas:
ghost-r kirjutas:Kuidas ta sealt alla saab? :shock: Vastupidises järjekorras eelnevalt tehtule?? :lol:

See on nii imelik kopa mees, et ei kujuta ettegi kuidas ta sealt alla tuleb :lol:


vaadake lähemalt

kopa ees, keskel ja taga on abivahendid selleks, et seal vaguni peal püsida
seega on see selleks ka mõeldud ja tehtud - küll ta maha tuleb
ülespoole pole keegi kukkunud :lol:
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

Kasutaja avatar
ghost-r
liige
Postitusi: 141
Liitunud: L Mai 05, 2007 10:26 am
Asukoht: Kehra

PostitusPostitas ghost-r » P Sept 21, 2008 3:35 pm

ETTEVAATUST!

Ma ei tea, kui paljud teist teevad oma sisseoste supermarketites, aga mõtlesin, et hoiatan teid, et teiega ei juhtuks see, mis juhtus minuga.
Nimelt sattusin osavalt planeeritud pettuse osaliseks, mille ohvriteks on sageli pahaaimamatud shoppajad. Räägin teile, kuidas pettus toimib. Kui oled peale poeskäimist autoparklas oma asju autosse panemas, ilmuvad 2 tõesti hea välimusega kahekümnendates neidu, kes esitlevad ennast kõrvalasuva pesula töötajatena ja hakkavad lappide ja seebiveega pesema su auto esiklaasi.
Nende rinnad tunduvad iga hetk kitsastest t-särkidest välja hüppavat. On täiesti võimatu olla vaatamata või keelata neil pesta sinu autot. Kui püüad maksta neile pesu eest, keelduvad nad ja paluvad sul viia nad hoopis koju.
Muidugi oled nõus ja tüdrukud hüppavad tagaistmele. Sõidu ajal hakkavad nad omavahel tagaistmel seksima. Veidi aja pärast ronib üks neidudest esiistmele ja juhib sinu tähelepanu kõrvale maailmaklassi suuseksiga. Samal ajal varastab tagaistmele jäänud neiu sinu rahakoti.
Asi tundub olevat organiseeritud ja laialt levinud. Minugi rahakott varastati kolmapäeval, neljapäeval, reedel, kaks korda eile ja ilmselt varastatakse ka täna.
Seega olge ettevaatlikud!!!
These things we do.That others may live!

Galant GDI 2.4 1999,a

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » P Sept 21, 2008 6:28 pm

ghost-r kirjutas:ETTEVAATUST!

Ma ei tea, kui paljud teist teevad oma sisseoste supermarketites, aga mõtlesin, et hoiatan teid, et teiega ei juhtuks see, mis juhtus minuga.
Nimelt sattusin osavalt planeeritud pettuse osaliseks, mille ohvriteks on sageli pahaaimamatud shoppajad. Räägin teile, kuidas pettus toimib. Kui oled peale poeskäimist autoparklas oma asju autosse panemas, ilmuvad 2 tõesti hea välimusega kahekümnendates neidu, kes esitlevad ennast kõrvalasuva pesula töötajatena ja hakkavad lappide ja seebiveega pesema su auto esiklaasi.
Nende rinnad tunduvad iga hetk kitsastest t-särkidest välja hüppavat. On täiesti võimatu olla vaatamata või keelata neil pesta sinu autot. Kui püüad maksta neile pesu eest, keelduvad nad ja paluvad sul viia nad hoopis koju.
Muidugi oled nõus ja tüdrukud hüppavad tagaistmele. Sõidu ajal hakkavad nad omavahel tagaistmel seksima. Veidi aja pärast ronib üks neidudest esiistmele ja juhib sinu tähelepanu kõrvale maailmaklassi suuseksiga. Samal ajal varastab tagaistmele jäänud neiu sinu rahakoti.
Asi tundub olevat organiseeritud ja laialt levinud. Minugi rahakott varastati kolmapäeval, neljapäeval, reedel, kaks korda eile ja ilmselt varastatakse ka täna.
Seega olge ettevaatlikud!!!


:mrgreen: Esimese hooga hakkasin lugema ja leidsin, et asi on valesse teemasse kirjutatud, et peaks kuhugi õgesse koha liigutama ... nohh, et kõik klubilised saaks korralikult hoiatatud .... kui muidugi lõpu lauseni jõudsin ja lugesin siis olin 5 minutit naeru krampides :lol: :lol: :lol:
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

galant 94
liige
Postitusi: 150
Liitunud: E Aug 15, 2005 1:15 pm
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas galant 94 » T Sept 23, 2008 9:44 am

airbagi katsetused külmikus, ei julgegi fordi osta kui seal kõik sellised airbagid :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=fOWZGLue_B8
You are right to remain stuped

Raidoh
liige
Postitusi: 10
Liitunud: R Apr 07, 2006 8:25 pm
Asukoht: Kose-Uuemõisa

PostitusPostitas Raidoh » T Sept 23, 2008 1:57 pm

Ega teistel masinatel nad samasugused.
Powered by Mitsubishi Eclipse 2.0 110kw.

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » T Sept 23, 2008 3:47 pm

galant 94 kirjutas:airbagi katsetused külmikus, ei julgegi fordi osta kui seal kõik sellised airbagid :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=fOWZGLue_B8


Ja mõelge siis kui mõni vanem paneb lapse turvahälli seljaga vastu armatuuris olevat airbagi ja unustab selle "tööasendis" välja keerata ... õpetlik video iseenesest.
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

galant 94
liige
Postitusi: 150
Liitunud: E Aug 15, 2005 1:15 pm
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas galant 94 » T Sept 23, 2008 11:55 pm

bullet kirjutas:
galant 94 kirjutas:airbagi katsetused külmikus, ei julgegi fordi osta kui seal kõik sellised airbagid :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=fOWZGLue_B8


Ja mõelge siis kui mõni vanem paneb lapse turvahälli seljaga vastu armatuuris olevat airbagi ja unustab selle "tööasendis" välja keerata ... õpetlik video iseenesest.


tegelikult jah suht õpetlik :roll:
Pilt
You are right to remain stuped

galant 94
liige
Postitusi: 150
Liitunud: E Aug 15, 2005 1:15 pm
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas galant 94 » P Sept 28, 2008 12:34 am

You are right to remain stuped


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 70 külalist