Numbrimärgi järgi omanik?

Kõikvõimalikud ja võimatud küsimused, mis mujale ei sobi.(ostu-müüki siin ei toimu)

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
Judas Priest
Tösine huviline
Postitusi: 146
Liitunud: T Juun 20, 2006 7:27 pm
Asukoht: Pärnu, viimaselajal Võru.

Numbrimärgi järgi omanik?

PostitusPostitas Judas Priest » P Dets 05, 2010 7:10 pm

Juhtus selline asi minuga, et maja ees sõideti mul suunatuli pilbasteks. Tean autot kes sellega hakkama sai aga näe omanikku ei tea.
Mismoodi (esialgu ilma politsei sekkumiseta) saada teada kes on omanik ja siis temaga eelnevalt ise ühendust võtta? ARK-i lehelt midagi tarka ei leidnud.

Ise ma ei tea aga naaber tuli täna juurde, et "tead sul sõideti sisse" :)
Näen jah :D
Ta täpselt nägi kes ja millal ning see kes sõitis lubas kohe helistada ja kes teab midagi kõike teha kuid nüüd juba mingi 24h möödas ja kuskilt ei midagi. See kes sõitis elab ka samas majas aga täpselt ei tea kus ja kes.
Juhtub ikka toredaid asju tänapäeval.

aLLaN
klubi liige
Postitusi: 792
Liitunud: P Aug 05, 2007 10:31 am
Asukoht: Pärnu

Re: Numbrimärgi järgi omanik?

PostitusPostitas aLLaN » P Dets 05, 2010 7:38 pm

Ei kujutagi hetkel ette, mismoodi seda teha saaks aga äkki isegi saab. Aga kui kohe muud pähe ei tule, siis tuleks ikkagi politseiga ühendust võtta, ta ju põgenes sündmuskohalt ja sul on tunnistaja. Kui see kõksu tegija oleks aus inimene, siis oleks ta su esimesel võimalusel üles otsnud, jätnud näiteks mingi kirja auto külge koos tel.numbriga, et näed juhtus selline asi, võta ühendust ja klaarime asja ära või mida iganes sarnast. Aga kui ta endast märku ei anna siis vist naljalt ilma politseita asja korda ei saa, kui siiski õnnestub.
1982 Opel Ascona C 1.6 55kw (müüdud)
1996 Mitsubishi Lancer 1.6 83kw (müüdud)
1999 Mitsubishi Galant 2.0 100kw (müüdud)
1998 Volvo S40 T4 1.9 147kw (hetkel)

Kes viimasena pidurdab on kauem kiire!

Kasutaja avatar
Judas Priest
Tösine huviline
Postitusi: 146
Liitunud: T Juun 20, 2006 7:27 pm
Asukoht: Pärnu, viimaselajal Võru.

Re: Numbrimärgi järgi omanik?

PostitusPostitas Judas Priest » P Dets 05, 2010 7:46 pm

aLLaN kirjutas:Ei kujutagi hetkel ette, mismoodi seda teha saaks aga äkki isegi saab. Aga kui kohe muud pähe ei tule, siis tuleks ikkagi politseiga ühendust võtta, ta ju põgenes sündmuskohalt ja sul on tunnistaja. Kui see kõksu tegija oleks aus inimene, siis oleks ta su esimesel võimalusel üles otsnud, jätnud näiteks mingi kirja auto külge koos tel.numbriga, et näed juhtus selline asi, võta ühendust ja klaarime asja ära või mida iganes sarnast. Aga kui ta endast märku ei anna siis vist naljalt ilma politseita asja korda ei saa, kui siiski õnnestub.

Ise mõtlen sama. Jätku mingi kiri kojamehe vahele, uurigu ise kuskilt ARK-ist või Politseist.

Mismoodi selle politseiga peaks ühendust võtma? Ise kuskile kohale minema? Ei tea selliseid asju.

aLLaN
klubi liige
Postitusi: 792
Liitunud: P Aug 05, 2007 10:31 am
Asukoht: Pärnu

Re: Numbrimärgi järgi omanik?

PostitusPostitas aLLaN » P Dets 05, 2010 7:51 pm

Pole ka endal ette tulnud, aga arvan et helistad 110 ja ju nad siis ise juhendavad. Tõenäoliselt kamandavad su jaoskonda ning lasevad avalduse kirjutada, mis seal muud ikka teha ning uurivad siis ise välja kes selle auto omanik on ja räägivad temaga paar sõna juttu ning sa pead lootma, et too ikka tunnistab üles oma teo, muidu läheb asi veel keerulisemaks...vist.
1982 Opel Ascona C 1.6 55kw (müüdud)
1996 Mitsubishi Lancer 1.6 83kw (müüdud)
1999 Mitsubishi Galant 2.0 100kw (müüdud)
1998 Volvo S40 T4 1.9 147kw (hetkel)

Kes viimasena pidurdab on kauem kiire!

digimon
Uus Kasutaja
Postitusi: 48
Liitunud: L Nov 27, 2010 7:02 pm
Asukoht: Tartu

Re: Numbrimärgi järgi omanik?

PostitusPostitas digimon » P Dets 05, 2010 7:56 pm

ma arvan et nad võivad ka patrulli välja saata kui on auto teada ja oma küla inimene sest ma kaldun arvama et eks see laks oli jommis peaga tehhtud miks ta muidu minema pani helista pollerisse ja räägi jutt ära

Kasutaja avatar
Judas Priest
Tösine huviline
Postitusi: 146
Liitunud: T Juun 20, 2006 7:27 pm
Asukoht: Pärnu, viimaselajal Võru.

Re: Numbrimärgi järgi omanik?

PostitusPostitas Judas Priest » P Dets 05, 2010 8:05 pm

Oh, kellel seda asjaajamist veel vaja on :)

digimon
Uus Kasutaja
Postitusi: 48
Liitunud: L Nov 27, 2010 7:02 pm
Asukoht: Tartu

Re: Numbrimärgi järgi omanik?

PostitusPostitas digimon » P Dets 05, 2010 8:10 pm

seda nüüd küll aga teisest vaatevinklist kui sa ta leiad räägid asjad sirgeks aga kust sa tead mis inimesega tegu pärast kaebab sinu peale et üritad talt väljapressida ning mingi kokku mäng pealt nägijaga siin on mitmeid asju selle juures saab igatpidi kas sina talle või tema sulle see muidugi minu arvamus on ja samas kui veel nina veriseks ka lõõd on asi veel hullem

mikk
huviline
Postitusi: 64
Liitunud: T Nov 23, 2010 9:59 pm
Asukoht: Viljandi

Re: Numbrimärgi järgi omanik?

PostitusPostitas mikk » P Dets 05, 2010 8:31 pm

politsei oleks pidand kohe kutsuma, praegu ainus variant, et lähed jaoskanda ja teed avalduse.

ja kui tema sul suunatule puruks sõitis siis peaks ka tema auto küljes mingi jälg olema ja ekspertiis teeb kindlaks selle asja.

Kasutaja avatar
Judas Priest
Tösine huviline
Postitusi: 146
Liitunud: T Juun 20, 2006 7:27 pm
Asukoht: Pärnu, viimaselajal Võru.

Re: Numbrimärgi järgi omanik?

PostitusPostitas Judas Priest » P Dets 05, 2010 8:54 pm

mikk kirjutas:politsei oleks pidand kohe kutsuma, praegu ainus variant, et lähed jaoskanda ja teed avalduse.

ja kui tema sul suunatule puruks sõitis siis peaks ka tema auto küljes mingi jälg olema ja ekspertiis teeb kindlaks selle asja.

Mina sain sellest teada paari tunni eest :)

mikk
huviline
Postitusi: 64
Liitunud: T Nov 23, 2010 9:59 pm
Asukoht: Viljandi

Re: Numbrimärgi järgi omanik?

PostitusPostitas mikk » P Dets 05, 2010 8:57 pm

noo aga kui täna alles nüüd paari tunni eest teada said, siis on mõtekas politsei kutsuda kui sa pole oma autot liigutanud paigast :lol:

sasszz
klubi liige
Postitusi: 1216
Liitunud: R Veebr 22, 2008 11:46 am
Asukoht: Tallinn

Re: Numbrimärgi järgi omanik?

PostitusPostitas sasszz » T Dets 07, 2010 8:22 pm

ma nüüd panen offtopicut korra... a mul oli eelmine talv nii, et ma tagurdasin ühe fordi tulepesuri katki ja jätsin kojamehe vahele kirja (mätsisin nii, et ära ka ei lendaks) ja sõitsin ära kuna oli kiire.
omanik ei võtnudki ühendust ja pesur lendas prügikasti...

mikk
huviline
Postitusi: 64
Liitunud: T Nov 23, 2010 9:59 pm
Asukoht: Viljandi

Re: Numbrimärgi järgi omanik?

PostitusPostitas mikk » E Dets 13, 2010 6:27 pm

oled siis selgust saanud asjast :) ?

Kasutaja avatar
duelle
Vana olija
Postitusi: 308
Liitunud: E Juul 16, 2007 11:04 pm
Asukoht: Viljandi

Re: Numbrimärgi järgi omanik?

PostitusPostitas duelle » E Dets 13, 2010 7:51 pm

Ma nägin üks kord kui Järve Selveri all parklas mingi länkariga mimm tagurdas väiksele sõidukale sisse. Tegi lolli näo pähe ja sõitis minema. Mind lõi see nii pahviks, et ei taibanud reg.nr´gi tähele panna.
Oleks tähele pannud.... oleks paberile kirjutanud lisanud veel oma telefoni nr´i ja info, et olen tunnistaja. Vb saaks nii tegutsedes palju vandaalsusi ära hoida!
Mitsubishi Galant Avance-2.5 , 2002
Mitsubishi Eclipse europe-2.0 , 1993-Müüdud
Eagle Talon -2.0 , 1989-Müüdud
Mitsubishi Eclipse USA -1.8 , 1992-Müüdud

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Numbrimärgi järgi omanik?

PostitusPostitas Sander147 » E Dets 13, 2010 8:09 pm

Kevadel nägin, kuidas kristiine keskuse üleval parklas üks tibi sõitis eesolevale parkides tagant otsa kergelt. Nägi mind, et ma nägin teda ning ei osanud ta midagi teha.
Aga kuna kummalegi ei jäänud jälgegi peale, siis ei näinud ma ka põhjust ligi minna.
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 78 külalist