Space Wagon-i pihusti traiver

Kõikvõimalikud ja võimatud küsimused, mis mujale ei sobi.(ostu-müüki siin ei toimu)

Moderaatorid: Zafari, sasszz

kukoc1

Space Wagon-i pihusti traiver

PostitusPostitas kukoc1 » T Nov 09, 2010 3:43 pm

Kas kellelgi oleks võimalik Tartus prooviks laenata pihusti traiverit Space Wagon gdi-le.Auto hetkel remondis Aleksandris.

Kasutaja avatar
Sigma
liige
Postitusi: 1047
Liitunud: T Dets 21, 2004 6:40 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Space Wagon-i pihusti traiver

PostitusPostitas Sigma » E Nov 15, 2010 8:52 pm

kukoc1 kirjutas:Kas kellelgi oleks võimalik Tartus prooviks laenata pihusti traiverit Space Wagon gdi-le.Auto hetkel remondis Aleksandris.


kes sulle sellise nime välja mõtles?

remondi töökohad mõtlevad ise häid nimesid välja ei rohkem raha küsida, et põhimõttega klaasipesu vee väljavahetamise eest ei saa samapalju küsida kui aju ümberprogrameerimise eest

teades mis asi on driver siis ma ei usu et seda sul vaja on...

ajus on transistorid seal otse läheb juhe pihustile ja kõik...

transistoride blokki nimetatakse driveriks

seda on võimalik vahetada aju plaadilt otse transistorid maha jootes... pole ma näinud ühtegi aju kus need oleks väljaspool aju korpust... selline asi lihtsalt pole mõtekas (võimsused on väiksed jne jne )
Mitsubishi sigma 3.0 v6 24v 4ws 151kw (müüdud)
Mitsubishi Eclipse GTS 3g 3.0 v6 24v 160++kw ainuke M/T GTS Eestis (müüdud)
Mitsubishi Galant GTI RS 4wd, 4ws jne jne (müüdud)
Subaru Impreza
BMW 330CD manuaal 200kw

jaan mmc
klubi liige
Postitusi: 1157
Liitunud: N Mai 05, 2005 3:56 pm
Asukoht: pärnu

Re: Space Wagon-i pihusti traiver

PostitusPostitas jaan mmc » T Nov 16, 2010 7:26 pm

Sigma kirjutas:
kukoc1 kirjutas:Kas kellelgi oleks võimalik Tartus prooviks laenata pihusti traiverit Space Wagon gdi-le.Auto hetkel remondis Aleksandris.


kes sulle sellise nime välja mõtles?

remondi töökohad mõtlevad ise häid nimesid välja ei rohkem raha küsida, et põhimõttega klaasipesu vee väljavahetamise eest ei saa samapalju küsida kui aju ümberprogrameerimise eest

teades mis asi on driver siis ma ei usu et seda sul vaja on...

ajus on transistorid seal otse läheb juhe pihustile ja kõik...

transistoride blokki nimetatakse driveriks

seda on võimalik vahetada aju plaadilt otse transistorid maha jootes... pole ma näinud ühtegi aju kus need oleks väljaspool aju korpust... selline asi lihtsalt pole mõtekas (võimsused on väiksed jne jne )



GDI-l on siiski eraldi "plokk" pihustite jaoks.
Mitsubishide töökoda Pärnus 5178647

jaan mmc
klubi liige
Postitusi: 1157
Liitunud: N Mai 05, 2005 3:56 pm
Asukoht: pärnu

Re: Space Wagon-i pihusti traiver

PostitusPostitas jaan mmc » K Juul 06, 2011 9:24 am

Tänaseks on siis meie praktikas teada üks tuksis pihustite juhtblokk (must triibuline karp kapoti all), Galantidel-Carismadel mootori taga torpeedopleki küljes, Space Wagonidel vasaku amordi "kännu" peal. Masinaks oli Space Wagon 00-a. Probleem väljendus mootori töötamises kahe silindriga st. kahte pihustit ei avatud.
Mitsubishide töökoda Pärnus 5178647


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 66 külalist