Müraisolatsioon ja muu säärane

Auto audio, videoga ja navigatsiooniga seotud küsimused ja probleemid.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

MadisNoh

Müraisolatsioon ja muu säärane

PostitusPostitas MadisNoh » K Jaan 06, 2010 2:31 pm

Küsimus siis järgmine. Kui palju effekti annab see, kui kasutatakse just Auto juures selleks mittenähtud mürasummutus vahendeid?
Ma olen vaadanud et igal pool topitakse autosse originaal pigimati asemel mingit katusepleki alla käivat kraami, originaal vildi asemel jällegi ehitusmaterjali- seekord siis parketi vms alla käiv vilt ja ka mingid vaibad(mäletate küll vast neid kõva põhjaga pruune vene aja vaipu :D )
Kui kõik see kokku kompunnida, kas siis on ka sellel mingit tulemust või on tulemuseks see, et ise tead, et oled teinud kuid kasutegurit pole? Vähemalt endal on hea meel!!!

Kasutaja avatar
Manki
liige
Postitusi: 136
Liitunud: R Apr 20, 2007 9:22 am
Asukoht: Tallinn

Re: Müraisolatsioon ja muu säärane

PostitusPostitas Manki » K Jaan 06, 2010 4:42 pm

see ehituses kasutatav pigimatt pidavat haisema ropult ... eriti soojade ilmadega.

MadisNoh

Re: Müraisolatsioon ja muu säärane

PostitusPostitas MadisNoh » K Jaan 06, 2010 4:53 pm

On öeldud, et oleneb millise otsa satud parajasti. Mõni haiseb, mõni mitte. Kuidas joppab!

Oliverk

Re: Müraisolatsioon ja muu säärane

PostitusPostitas Oliverk » E Aug 05, 2013 1:45 pm

Mina lasin oma Pajerole teha pigimati müraisolatsiooni Ravolaris, standard pakett 540 € ja auto värv on ka must -mitte ühtegi ebameeldivat lõhna ei ole tunda ühegi ilmaga. Igati soovitan!

http://www.ravolar.ee/et/mugavus/muraisoltsioon/

siil
Uus Kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: K Veebr 19, 2014 10:48 am

Re: Müraisolatsioon ja muu säärane

PostitusPostitas siil » K Veebr 19, 2014 12:29 pm

Haisvad müramatid on tegelikult ammu minevik, spetsiaalselt selleks mõeldud materjalid ei haise.
Soovitan vaadata seda linki ja huvi korral võtta ühendust kas minuga või AUdiofookuse Kontaktide all olevate valikutega.
http://www.pood.audiofookus.ee/114-murasummutus


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist