Mida arvata sellest makist "Lanzar" 7" ekraan

Auto audio, videoga ja navigatsiooniga seotud küsimused ja probleemid.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

sasszz
klubi liige
Postitusi: 1216
Liitunud: R Veebr 22, 2008 11:46 am
Asukoht: Tallinn

Mida arvata sellest makist "Lanzar" 7" ekraan

PostitusPostitas sasszz » L Mai 31, 2008 10:54 am

Kuna viimasel nädalal alati juhtus midagi halba siis ka eilne päev oli täiuslik. Pillasin oma maki paneeli maha ja enam ei taha töötada, või siis vahelduva eduga, aga display ei tööta.
Väga suurt summat uue ostmiseks kulutada ei taha aga tahaks midagi sellist:
http://www.streetrace.org/foorum/viewto ... 25&t=92984
Mida sellest arvata? Kas tootja on normaalne? (mina isiklikult olen ainult kuulnud sellest firmast)
Müüa väitel isegi kile peal, ehk suht uus. Aga mida arvate, soovitate, sest ei taha osta, et selguks, et asi pole seda väärt. :roll:

aLLaN
klubi liige
Postitusi: 792
Liitunud: P Aug 05, 2007 10:31 am
Asukoht: Pärnu

Re: Mida arvata sellest makist "Lanzar" 7" ek

PostitusPostitas aLLaN » L Mai 31, 2008 2:29 pm

No kui asi maksab 8000 uuena siis peab ju ta ka midagi ikka väärt olema, firma nimi kuidagi tuttav kuid endal kogemusi pole. Kuna praegune hind on 2700 siis see palju nagu polegi aga seal kirjas, et vaja võimendit mängimiseks siis pead 4 kanalise võimu peale ka paraja summa investeerima(vähemalt 1000-2000 eeku).
Minu teada kui lõppvõim läbi siis on ikka korralikult vatti saanud ilma lisavõimendita ja kasutades maki väljundvõimsusest tunduvalt kõrgemate näitajatega kõlareid, niisama ei tohiks nagu asi peesse minna, olen ise katsetanud neli 200W kõlli taha ühendanud ja siis kõvasti kuulanud, makk läheb ikka parajalt tuliseks selle tõttu ning kui lükkasin 4 kanaliga võimu vahele oli teine tera, makk läks lihtsalt natuke soojaks. Aga kui pikka aega niimoodi ilma võimuta kõvasti mängib siis võibki lõpptulemuseks juhtuda see mis antud isendil on aga seal võib ka muu põhjus olla, võibolla ka mingi tehase praak selles osas. Eks see sinu enda otsustada muidugi mis sa teha tahad. Üritasin lihtsalt oma tarkusi/kogemusi jagada, kindlasti oskab keegi midagi informatiivsemat ka asja kohta öelda.
1982 Opel Ascona C 1.6 55kw (müüdud)
1996 Mitsubishi Lancer 1.6 83kw (müüdud)
1999 Mitsubishi Galant 2.0 100kw (müüdud)
1998 Volvo S40 T4 1.9 147kw (hetkel)

Kes viimasena pidurdab on kauem kiire!

sasszz
klubi liige
Postitusi: 1216
Liitunud: R Veebr 22, 2008 11:46 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas sasszz » L Mai 31, 2008 3:54 pm

Homme lähen piiluma. Omanik ütles, et ühendatud ja mängib, aga kui muud pole viga, kui ainult võim, siis arvan, et see ei ole üldsegi suur mure 4 kanalist võimu juurde osta....Eks homme näeb mida otsustan, sest kardan, et sellise hinnaga ostetakse ennem ära.

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

Re: Mida arvata sellest makist "Lanzar" 7" ek

PostitusPostitas Zafari » L Mai 31, 2008 3:54 pm

aLLaN kirjutas:No kui asi maksab 8000 uuena siis peab ju ta ka midagi ikka väärt olema, firma nimi kuidagi tuttav kuid endal kogemusi pole. Kuna praegune hind on 2700 siis see palju nagu polegi aga seal kirjas, et vaja võimendit mängimiseks siis pead 4 kanalise võimu peale ka paraja summa investeerima(vähemalt 1000-2000 eeku).
Minu teada kui lõppvõim läbi siis on ikka korralikult vatti saanud ilma lisavõimendita ja kasutades maki väljundvõimsusest tunduvalt kõrgemate näitajatega kõlareid, niisama ei tohiks nagu asi peesse minna, olen ise katsetanud neli 200W kõlli taha ühendanud ja siis kõvasti kuulanud, makk läheb ikka parajalt tuliseks selle tõttu ning kui lükkasin 4 kanaliga võimu vahele oli teine tera, makk läks lihtsalt natuke soojaks. Aga kui pikka aega niimoodi ilma võimuta kõvasti mängib siis võibki lõpptulemuseks juhtuda see mis antud isendil on aga seal võib ka muu põhjus olla, võibolla ka mingi tehase praak selles osas. Eks see sinu enda otsustada muidugi mis sa teha tahad. Üritasin lihtsalt oma tarkusi/kogemusi jagada, kindlasti oskab keegi midagi informatiivsemat ka asja kohta öelda.


:arrow: maki lõppvõim ei lähe läbi kui panna mängima suurema nominaaliga kõlarid.

:arrow: sellel lanzaril lihtsalt ei ole lõppvõimu kuna see on juhtseade lihtsalt. on aint väljundid.

:arrow: lanzar peaks olema minu teada ameerika firma ja päris korralik
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

sasszz
klubi liige
Postitusi: 1216
Liitunud: R Veebr 22, 2008 11:46 am
Asukoht: Tallinn

Re: Mida arvata sellest makist "Lanzar" 7" ek

PostitusPostitas sasszz » L Mai 31, 2008 5:06 pm

Ehk, kui 4 kanalist võimu oleks sinna tarvis, kas sellisest piisaks?
http://www.streetrace.org/foorum/viewto ... 25&t=92765

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Zafari » L Mai 31, 2008 5:44 pm

4x80 nominaalvõimusust on piisavalt minumeelest.

ausalt öeldes ei sööbinud sügavalt sellesse kui palju erinevaid väljundeid sellel lanzaril võimu kanalite jaoks on aga eks omanik selgitab sulle.

vaata aga seda et ega see ameerika mudel ei ole - st. fm sageduse stepper käib paaritu arvu kaupa ja meie raadiokanaleid ei saa kõiki puhtalt kätte....
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

aLLaN
klubi liige
Postitusi: 792
Liitunud: P Aug 05, 2007 10:31 am
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas aLLaN » L Mai 31, 2008 7:58 pm

No selge ega ma polegi mingi audio spets, ju ma siis sain valesti aru, arvasin et see lõppvõim lihtsalt ei tööta :lol: . Ma vist liialdasin jah selle "ülekoormuse" kohta, enne juhtub et läheb kaitse läbi või midagi...vist. Palun halastust :P .
1982 Opel Ascona C 1.6 55kw (müüdud)
1996 Mitsubishi Lancer 1.6 83kw (müüdud)
1999 Mitsubishi Galant 2.0 100kw (müüdud)
1998 Volvo S40 T4 1.9 147kw (hetkel)

Kes viimasena pidurdab on kauem kiire!

sasszz
klubi liige
Postitusi: 1216
Liitunud: R Veebr 22, 2008 11:46 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas sasszz » P Juun 01, 2008 6:24 pm

Käidud, vaadatud ja näeb välja nagu uus :)
Hetkel töötab läbi 4 kanalise võimu.
Muidu võtaks kohe ära, aga pani mõtlema see, et paneeli ära ei saa võtta... Siis tuleks mingit katet leiutama või juba parem parklasse autot panna... Eks annab mõelda veel.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 41 külalist