colt z30 müraisolatsioon

Auto audio, videoga ja navigatsiooniga seotud küsimused ja probleemid.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
rakett
Uus Kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: K Okt 31, 2007 2:37 pm
Asukoht: Tln

colt z30 müraisolatsioon

PostitusPostitas rakett » R Mai 02, 2008 1:35 pm

Tere, sai kätte võetud ja Colt tükkideks lammutatud.
Põhjuseks oli liig-suur müra autos. Soovitav tulemus vaiksem auto.
Kahjuks ei juhtunud pildiaparaati kaasas olema ja isegi telefoniga ei teinud pilte. Üldjuhul oli aga üsna kerge autot laiali lammutada... kui jätta välja seik, et esiistmed käivad 11-se tähikuga lahti ja selle pärast oli vaja paar korda poevahet sõita.
Selle Coltiga on üldiselt väga lihtne süsteem, heliisolatsiooni on paigaldatud VAID "tunneli esimese osa peale, 30cm pikkusele alale + tulesein on kaetud pehme materjaliga.
Mina jõudsin ära teha esimesed uksed ja põhja (täies ulatuses). Uuel kaatsel püüan jagu saada tagumistest porikoobastest ja tagumistest piilaritest (C). Tagumised piilarid seepärast, et need tunduvad olevat jubedad "mürasillad" kannavad rehvimüra "tunnelina" sõitjateruumi.
näis mis ma selleks suudan teha, et see peatada. Esmase tulemusega võib rahule jääda, raadiot saab tunduvalt vaiksemini kuulata ja maantel kuulen nüüd mõelda kah :)

Kui kellelgi on koemusi selle aparaadiga, jagage neid minuga palun.

Uute väljakutsetena on plaanis kõlarite ring väljaa vahetada ja võimendi + parem HU panna :) mõttes mõlgub Alpine IVA W202R.
Enne aga pean välja mõtlema originaaldisplay juhtimise meetodi sest see on ühendatud stereosse ja Alpinel minu teada ei ole sellele vahetükki olemas.

Colt ise on see mida hakati tootma alates 2003, kui ma ei eksi :)

Kasutaja avatar
MK
liige
Postitusi: 119
Liitunud: L Mär 01, 2008 4:51 pm
Asukoht: Tartumaa

PostitusPostitas MK » R Mai 02, 2008 2:14 pm

Displayd jah vast juhtida ei saa aga, selline tükk on küll olemas mis info originaal displaysse juhinb ja rooli nuppude jaoks ka tükk olemas.

Kasutaja avatar
rakett
Uus Kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: K Okt 31, 2007 2:37 pm
Asukoht: Tln

PostitusPostitas rakett » N Juun 05, 2008 1:27 pm

Nii, tänase seisuga on auto matitatud, lähiaegadel püüan kellegi "tehaseseades" colti istuda, et saaks võrrelda. Raadiot saab küll oluliselt vaiksemalt kuulata :)
Tegemata on veel katus, seda ei taha aga oma tarkuses maha kiskuma hakata, vaatab mis saab.
Nagu mulle kohane, ei teinud ma sellest üritusest ühtegi pilei(tagantjärgi tark olles oleks ju telefonigagi võinud teha).
See võimalus aga jääb alles sest helisüsteemi paigaldus ootab veel ees.

Otsesest tulemusest rääkida ei saa sest süües kasvab isu ja tee seda isolatsiooni kuipalju tahes, ikka kuuled mingeid helisi (hääled minu peas ütlevad mulle, et minuga on kõik korras).
Samas karistab 16" ratas kohe ja muud toredad asjad kah mis selle autoga olen teinud :)

jaan mmc
klubi liige
Postitusi: 1157
Liitunud: N Mai 05, 2005 3:56 pm
Asukoht: pärnu

PostitusPostitas jaan mmc » N Juun 05, 2008 8:36 pm

Jälgi siis ka rehvide müra indekseid milliseid uuematel mudelitel kuskil tootja kodulehel vms. lugeda peaks saama. Need võivad olla seinast-seina.
Mitsubishide töökoda Pärnus 5178647

Kasutaja avatar
rakett
Uus Kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: K Okt 31, 2007 2:37 pm
Asukoht: Tln

PostitusPostitas rakett » N Nov 27, 2008 11:04 pm

rehvi müraindeksit pole mul praegu küll mõtet jälgida, pean enne uued ikka ribadeks sõitma. Sellise tempoga läheb veel paar aastat aega :)

Kasutaja avatar
Ducati
liige
Postitusi: 355
Liitunud: R Juul 04, 2008 7:57 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ducati » N Juun 25, 2009 10:59 pm

Palju see matitamine muidu kaalu lisas? Ja mis mootoriga isend on? Et kas küttekulu/minek ka kannatas?:P

Kasutaja avatar
rakett
Uus Kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: K Okt 31, 2007 2:37 pm
Asukoht: Tln

PostitusPostitas rakett » E Juul 06, 2009 11:24 pm

Ei kaalunud matte. Kasutuses on 3. eri paksusega matte... sepärast on kaalu raske määrata. Mineku kohta ei usu, et väga vahet oleks.
Edasi veab 70kW mootor.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 38 külalist