Miks heli kaob aga makil toide olemas.KORRAS

Auto audio, videoga ja navigatsiooniga seotud küsimused ja probleemid.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
Elts
Uus Kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: N Okt 13, 2005 1:52 pm
Asukoht: Tallinn

Miks heli kaob aga makil toide olemas.KORRAS

PostitusPostitas Elts » P Juul 15, 2007 10:09 pm

jama selline. Makk mängis kaks kuud peale auto ostmist korralikult. Ükspäev lihtsalt peale mängima panemist kadus hääl 5-10 seki pärast ära. lülitasin maki välja ja mõne hetkepärast jälle sisse kuid siiski 10 seki pärast kadus hääl ära. makk ise jääb mängima ja võim on ka sees.
Viisin siis võimu esindusse üle vaatusele. Pidavat korras olema ja kaks päeva oli mänginuda seal. Panin peale oli hääl olemas kuid nüüd jälle kuu poolteist kaks sama jama
Makk on ka nüüd uus . RCA juhtmed ka üle kontrollitud. Minul kahtlus ikka võimus. Kas nokia autosüsteem on kuidagi makiga seotud(ühes helitehnikaga tegelevast firmast öeldi et viga vb selles)
Aga oskab keegi head nõu anda.
Kogu süsteemi on paigaldanud carsec.
Viimati muutis Elts, P Mai 02, 2010 10:00 am, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
cartman
Tegija
Postitusi: 2017
Liitunud: E Jaan 23, 2006 8:47 pm
Asukoht: viljandi, Eagle Talon tsi awd, Mitsubishi Eclipse gsx

PostitusPostitas cartman » P Juul 15, 2007 10:39 pm

mul hakkas ka makk umbes samamoodi jamama, natukle mängis siis jälle mitte...lõpux andis lõppvõimu kivi otsad. Mul mingeid systeeme pold lihtsalt vool läx valesse kohta. pilt ja kõik oli a häält mitte
Mitsubishi eclipse GSX 1992a
Ford F-250 6.0 TDi (450hp, ca 1000Nm) 2005a.
Skoda superb TSi 2012a.

Kasutaja avatar
Elts
Uus Kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: N Okt 13, 2005 1:52 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Elts » E Juul 16, 2007 10:31 pm

Ehee...
ma olena paljud firmad läbi käinud kes tegelevad audioga. Keegi ei osanud midagi kosta. Küll võimus viga ja siis makis.
Täna otsustasin kõik seest tyhjaks võtta. Aga siis tuli mõte, et vaataks aku juhtmed üle ning nii ma laidsingi vea võibolla. Võimu toite kaitsme pesa oli täitsa roostes. Ju võim ei saa vajaminevat pinget ning kustub ära. homme panen uued jupid külge ,,,,, eks näis kas oli viga selles.



vastus lukku: sain eile korda- mängib ja lööb trummi ka


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 55 külalist