Võimu maandus

Auto audio, videoga ja navigatsiooniga seotud küsimused ja probleemid.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
Moger
klubi liige
Postitusi: 530
Liitunud: R Apr 23, 2004 1:48 pm
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Võimu maandus

PostitusPostitas Moger » K Apr 28, 2004 7:42 pm

Hakkan lähiajal ome esimest võimu installi tegema ning praegu on veel küsimused teoreetilies, aga siiski ... kuhu oleks kõige parem maandust teha? Kas selleks peaks mingi poldi leidma, mille alt värv maha kraapida ja sinna või on mõni teine geniaalne lahendus?

M-Sigma
liige
Postitusi: 139
Liitunud: P Apr 25, 2004 10:53 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas M-Sigma » K Apr 28, 2004 8:40 pm

Njha,mina panin ka oma esimese maanduse poldiga autokerre,kraapisin värvi maha jne,aga ostsin endale üsna võimsa võimu ja peale ühendamist kärssas võimu lõppvõim läbi.Viga oli selles,et see polt oli küll korralikult kinnitatud jne,aga põhjus oli see et poldi ümber olev plaat oli veel mõnest kohast keevitatud ja seega ei olnud maandus piisav.
Praegu on mul paras juhe toodu akult,mis kindlasti kõige lollikindlam maandus.
aga jah,enamus - pannakse ikka kuhugi kere külge.

Vipp
klubi liige
Postitusi: 879
Liitunud: R Apr 23, 2004 12:28 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas Vipp » K Apr 28, 2004 10:57 pm

Väga hea koht on polt, kuhu kinnitub pagasnikulukk. Seal pole vaja värvi maha kraapida ja see asub kindlalt kere küljes, ilma keevituste jms jamata. :)
Aku pealt maandusjuhtme vedamine on hirmus raharaiskamine, kui korralik kaabel panna.
Eritellimisel mööbel. Köögid, kontorid, eluruumid jms.
[url]http://www.marklai.ee[/url]

Kasutaja avatar
galant_EXE
liige
Postitusi: 103
Liitunud: K Mai 19, 2004 8:24 pm
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas galant_EXE » K Mai 19, 2004 10:59 pm

mul on ka pagasniku luugi(inge kinnituse) küljes.Olen ka kuulnud sellist juttu, et mida lühem juhe seda parem.

Kasutaja avatar
Olku
Uus Kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: K Nov 05, 2008 9:44 am
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

PostitusPostitas Olku » R Nov 07, 2008 12:33 pm

Mina panin enda maanduse tagaistmete mingi kinnitus poldi külge. Vaatasin sellise vöimalikult lähedal ja vöimalikult jämeda poldi ja siis sinna külge surtsti vöimu maandus

Kasutaja avatar
Janar
Vana olija
Postitusi: 340
Liitunud: K Okt 17, 2007 5:36 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas Janar » P Nov 09, 2008 6:27 pm

Minu autol on ta tagumise turvavöö poldi alla keeratud. Oleneb sellest ilmselt kuhu sa täpselt võimu panna tahad. Kas tagumisse või esimesse pakiruumi ossa. Minul on ta tagaistme küljes näit. Juhe ikka võimalikult lühike ja jäme. Peene juhtmega võib kõvasti kuulates hakata võimu välja lülitama.
Edu!


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 56 külalist