Lanceri uste kõlarite suurused

Auto audio, videoga ja navigatsiooniga seotud küsimused ja probleemid.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Laurei
liige
Postitusi: 175
Liitunud: E Mär 07, 2005 2:52 am
Asukoht: Tallinn

Lanceri uste kõlarite suurused

PostitusPostitas Laurei » T Dets 13, 2005 6:37 pm

Huvitaks ,et mis suurus kõlarid on 96a universaal lanceri esiustes tahaks paremad osta hetkel seal originaalid. ja oleks keegi kes teeks taha pagasikatte vms?
Paadunud Mitsubishist
Tahan mitsut tagasi...

Laurei
liige
Postitusi: 175
Liitunud: E Mär 07, 2005 2:52 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Laurei » E Jaan 02, 2006 6:11 pm

Ise küsin ise vastan. Niisiis tehase kõlarid on omakorda mingi plastmassist korpuse sees ,selle keerasime ka maha ja panime diagonaalis 17cm suurused kõlarid usteisse! Kõikidele teadmiseks sisi ennem kui ust lahti kiskuma hakkate ,et 17cm diagonaalis läheb täpselt sinna.
Paadunud Mitsubishist

Tahan mitsut tagasi...

Kasutaja avatar
dexada
huviline
Postitusi: 61
Liitunud: T Nov 08, 2005 10:03 pm
Asukoht: Tallinna külje all
Kontakt:

Re: Lanceri uste kõlarite suurused

PostitusPostitas dexada » E Jaan 02, 2006 7:42 pm

Laurei kirjutas: ja oleks keegi kes teeks taha pagasikatte vms?


endal meistertasin valmis puidust.
aga mis mõõtutes soovid?
Do what you have to do!

Laurei
liige
Postitusi: 175
Liitunud: E Mär 07, 2005 2:52 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Laurei » E Jaan 02, 2006 11:55 pm

Tegelikuklt enam ei tahakski seda katet aga tahaks ovaalidele kaste saada küll
Paadunud Mitsubishist

Tahan mitsut tagasi...

Vipp
klubi liige
Postitusi: 879
Liitunud: R Apr 23, 2004 12:28 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas Vipp » T Jaan 03, 2006 1:05 am

Mis ma kuulen ? Kastid ? 8)

http://www.zone.ee/vipp/tehtud.htm :wink:
Eritellimisel mööbel. Köögid, kontorid, eluruumid jms.
[url]http://www.marklai.ee[/url]

Laurei
liige
Postitusi: 175
Liitunud: E Mär 07, 2005 2:52 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Laurei » T Jaan 03, 2006 3:05 am

Häbi aga taha ovaalidele muud kohta välja ei mõtle kui teha neile eraldi kastid. Kui oled kibekäsi neid tegema ütle hind:) 3 ribalised Pioneerid või /////ALPINE-d lähevad kindlasti
Paadunud Mitsubishist

Tahan mitsut tagasi...

Vipp
klubi liige
Postitusi: 879
Liitunud: R Apr 23, 2004 12:28 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas Vipp » T Jaan 03, 2006 6:10 pm

Hind oleneb konkreetsest ideest. Saada mulle PS´i, mismoodi ja kuhu sa neid kaste plaanid - põhjast kuni istmete kõrguseni ?
Eritellimisel mööbel. Köögid, kontorid, eluruumid jms.
[url]http://www.marklai.ee[/url]

mattu
liige
Postitusi: 32
Liitunud: L Aug 12, 2006 11:40 am
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas mattu » L Aug 12, 2006 11:43 am

kas 95 sedaan lanceril on ka esiuste augud 17(16.5)cm, mul praegu ustes tühjad kohad, ja kõlarid on armatuuris, ja kas tagumised kõlarid on ka 16.5 cm?

mattu
liige
Postitusi: 32
Liitunud: L Aug 12, 2006 11:40 am
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas mattu » N Sept 14, 2006 11:27 am

keegi pole ustesse pand? tahaks sinna 6,5 midabasse panna, aga ei tea kas mahub ja kas seal on mingi konstruktsioon olemas või peab ise aretama.

Galancer
liige
Postitusi: 594
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:00 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Galancer » N Sept 14, 2006 7:45 pm

esiustes mul kah need plastikjullad sees javäiksemad kõlarid...peaks kah proovima 16,5 panna, kas plekk kolisema ei hakka? peaks äkki siis pigimati ka sinnna ukse sisse panema?!
Ei pretendeeri absoluutsele tõele!!!:-)

Nüüd peres ainus mitsu : Lancer `94 1,6 AT
Minevikust veel:Galant 2,5 Wagon `01 Tiptronic, Lancer 1,3 `98 manual, Galant 1.8 `88 manual,Lancer 1,5 `91 manual jmt

mattu
liige
Postitusi: 32
Liitunud: L Aug 12, 2006 11:40 am
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas mattu » R Sept 15, 2006 8:44 am

Galancer kirjutas:esiustes mul kah need plastikjullad sees javäiksemad kõlarid...peaks kah proovima 16,5 panna, kas plekk kolisema ei hakka? peaks äkki siis pigimati ka sinnna ukse sisse panema?!


mul pole ustes mingeid külarid on armatuuris vaid, ustes on siuke koht mis pole päris ring ega ka ovaal, siuke ümar kujund on, et ei tea kas seal polstri taga ka mingi kinnitus on, et saaks panna sinna mide. aga pigimatt oleks hea kindlasti, ustes pole veel vahetand, aga pagass koliseb nii mis jube.

Vipp
klubi liige
Postitusi: 879
Liitunud: R Apr 23, 2004 12:28 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas Vipp » K Sept 20, 2006 7:30 pm

mattu kirjutas:
Galancer kirjutas:esiustes mul kah need plastikjullad sees javäiksemad kõlarid...peaks kah proovima 16,5 panna, kas plekk kolisema ei hakka? peaks äkki siis pigimati ka sinnna ukse sisse panema?!


mul pole ustes mingeid külarid on armatuuris vaid, ustes on siuke koht mis pole päris ring ega ka ovaal, siuke ümar kujund on, et ei tea kas seal polstri taga ka mingi kinnitus on, et saaks panna sinna mide. aga pigimatt oleks hea kindlasti, ustes pole veel vahetand, aga pagass koliseb nii mis jube.


Seal taga on neljakandiline auk, kuhu tuleb vineerist või MDF´st vaherõngad teha. 6,5" mahub vabalt sinna sisse ära.

Endal just polstrite tegemine pooleli. :)
Eritellimisel mööbel. Köögid, kontorid, eluruumid jms.
[url]http://www.marklai.ee[/url]

Kasutaja avatar
zilliver
liige
Postitusi: 61
Liitunud: E Sept 25, 2006 9:45 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas zilliver » P Okt 15, 2006 9:36 pm

Ega keegi juhtumisi ei tea 93a Lanceri taga olevate aukude suurust, ehk kui suuri ovaale max saab panna?

mattu
liige
Postitusi: 32
Liitunud: L Aug 12, 2006 11:40 am
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas mattu » P Okt 15, 2006 11:14 pm

zilliver kirjutas:Ega keegi juhtumisi ei tea 93a Lanceri taga olevate aukude suurust, ehk kui suuri ovaale max saab panna?

peaks 6,5 tolli olema, ovaalide jaoks pead suuremaks lõikama

Kasutaja avatar
zilliver
liige
Postitusi: 61
Liitunud: E Sept 25, 2006 9:45 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas zilliver » P Okt 15, 2006 11:30 pm

mattu kirjutas:
zilliver kirjutas:Ega keegi juhtumisi ei tea 93a Lanceri taga olevate aukude suurust, ehk kui suuri ovaale max saab panna?

peaks 6,5 tolli olema, ovaalide jaoks pead suuremaks lõikama



Hmm....kui ma ümarad sinna panin siis oli seal nagu ovaalne plekk mis oli kruvidega kinni....ehk nagu saab sinna panna ovaale 2 mõõdus: suuremaid ja väiksemaid....ma tahaks teada, et mis see kõige suurem mõõt oleks....unustasin mõõta, kui lahti lahti kiskusin.

mattu
liige
Postitusi: 32
Liitunud: L Aug 12, 2006 11:40 am
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas mattu » R Jaan 19, 2007 12:38 am

zilliver kirjutas:
mattu kirjutas:
zilliver kirjutas:Ega keegi juhtumisi ei tea 93a Lanceri taga olevate aukude suurust, ehk kui suuri ovaale max saab panna?

peaks 6,5 tolli olema, ovaalide jaoks pead suuremaks lõikama



Hmm....kui ma ümarad sinna panin siis oli seal nagu ovaalne plekk mis oli kruvidega kinni....ehk nagu saab sinna panna ovaale 2 mõõdus: suuremaid ja väiksemaid....ma tahaks teada, et mis see kõige suurem mõõt oleks....unustasin mõõta, kui lahti lahti kiskusin.


oled teada saanud?

Kasutaja avatar
Aap
Tegija
Postitusi: 1500
Liitunud: R Nov 17, 2006 3:44 pm
Asukoht: Võru -09 Lancer, -00 Avance

PostitusPostitas Aap » K Mai 16, 2007 12:02 pm

mattu kirjutas:keegi pole ustesse pand? tahaks sinna 6,5 midabasse panna, aga ei tea kas mahub ja kas seal on mingi konstruktsioon olemas või peab ise aretama.


ehk täpsustad seda nö. tagat, kui uste sisse, siis ei tohks väga palju vaeva olla, ainult augud, siis ümber raudklambrid, kruvid sisse ja anna aga hagu, kui taha, siis ei oska öelda. ps infot uste kohta sain enda toyotast, millel oldi nii tehtud. praegu mürtsub nii, et maa must. Raudklambrid saad igast autopoest. :wink:

Kasutaja avatar
Aap
Tegija
Postitusi: 1500
Liitunud: R Nov 17, 2006 3:44 pm
Asukoht: Võru -09 Lancer, -00 Avance

PostitusPostitas Aap » K Mai 16, 2007 12:05 pm

zilliver kirjutas:Ega keegi juhtumisi ei tea 93a Lanceri taga olevate aukude suurust, ehk kui suuri ovaale max saab panna?


minu teada pole originaalaugud üldse ovaalidele mõeldud, aga võta katted pealt ja vaata järele, kui muud üle ei jää :wink:

Kasutaja avatar
ylts
huviline
Postitusi: 87
Liitunud: T Sept 26, 2006 8:09 pm
Asukoht: tallinn:nõmme

PostitusPostitas ylts » P Mai 20, 2007 8:34 pm

carismaomanik kirjutas:
zilliver kirjutas:Ega keegi juhtumisi ei tea 93a Lanceri taga olevate aukude suurust, ehk kui suuri ovaale max saab panna?


minu teada pole originaalaugud üldse ovaalidele mõeldud, aga võta katted pealt ja vaata järele, kui muud üle ei jää :wink:


jah. kui "taga" all mõeldakse tagumist aknalauda, siis need augud pole tõesti ovaalidele mõeldud. augu kuju on seal ebamäärane, aga auku suuremaks lõigates saab sinna 9x6 tolli ovaalid panna. ise olin sunnitud selle töö tegema, kuna sain just seda mõõtu kõlarid parima hinnaga. kuna plekk ise on seal ebasobiva profiiliga, soovitan eelnevalt varuda ka 5mm vineeri (ise kasutasin veekindlat vineeri), millest välja lõigatud tükk plekki süvendisse kinnitada, et kõlari enda saaks ilusti sileda pinna peale kinnitada tugevasti...
ja kui lancerile ovaalid taha panna, siis tuleb ka aknalaua kate uus teha, sest originaalis katavad ebamäärase kujuga auke plastikust kõlarikatted, mida ovaalidele enam peale panna ei saa ja seega jääb ovaalide ümbert seda polstrit puudu.

segane jutt aga kui kellelgi peaks küsimusi tekkima eks ma siis proovin täpsemalt end väljendada.
95' lancer 1.6 83kw

vihmabuss
liige
Postitusi: 188
Liitunud: P Aug 20, 2006 12:17 pm
Asukoht: Loo

PostitusPostitas vihmabuss » E Mai 21, 2007 10:47 am

ise panin 97a lancerile fly 200W kõlarid ma enam mõõtu ei mäleta aga tegin metallst rõngad, kõlari lasin neetidega metalli külge ja panin sinna originaal kõlari kinnituste külge. :wink:


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 47 külalist