taga kölarite all olev aknalaua plekk pläriseb

Auto audio, videoga ja navigatsiooniga seotud küsimused ja probleemid.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

taga kölarite all olev aknalaua plekk pläriseb

PostitusPostitas morgan » K Juun 23, 2004 10:27 pm

praegu on kõlarid keeratud tuugalt poltidega aknalaua külge. aga passiga võtab selle pleki päris hästi plärisema pinda käib. Mida teha kas panna kogu aknalauale mingi material ja siis kõlarid alles selle peale ja mis material peaks see olema? ah ja veel see et aknalaua originaal kate ei jää kõlarite ja pleki vahele selles olevad augud on täpselt sama suured kui kõlarite välismõõt.
Tihtipeale liiga kriitiline !

Vipp
klubi liige
Postitusi: 879
Liitunud: R Apr 23, 2004 12:28 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas Vipp » N Juun 24, 2004 1:05 pm

Kui pläriseb plekk ise, siis aitab ilmselt ainult pigimatt. Kui pläriseb see nö. originaalkate, siis mina teeksin selle asemele uue, paneksin pleki ja uue plaadi vahele vatiini vms poorset materjali ning keeraks kõlarid poltidega läbi plaadi ja aknalaua kõvasti kinni. Plaat ise tuleks ka loomulikult pleki külge kinnitada. :)
Eritellimisel mööbel. Köögid, kontorid, eluruumid jms.
[url]http://www.marklai.ee[/url]

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » N Juun 24, 2004 1:53 pm

jah vot ega ei tea küll kumb pläriseb kas kate või plekk. Proovin siis seda pigimatti sinna vahele installeerida vaatame mis siis saab.
Tihtipeale liiga kriitiline !

Kasutaja avatar
Moger
klubi liige
Postitusi: 530
Liitunud: R Apr 23, 2004 1:48 pm
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas Moger » L Juun 26, 2004 7:01 pm

morgan kirjutas:jah vot ega ei tea küll kumb pläriseb kas kate või plekk. Proovin siis seda pigimatti sinna vahele installeerida vaatame mis siis saab.


Pigimatti pannakse suurtele plekipindadele, et teha seda raskemaks ja seega vähem vibreerivaks.
Aga ma kah pakun, et see kate pläriseb hoopis.
Ei, nohh, teoorias olen ma tugev :P

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » E Juun 28, 2004 12:06 am

vot ei tea täpselt igatahes kui topin midagi altpoolt pleki ja katte vahele ajutiselt, siis on vakka, pinge saavad loomulikult mõlemad nii plekk kui kate. arvan et sikutan katte paarist kohast kruvidega pleki külge vaatame mis tulemuse annab.
Tihtipeale liiga kriitiline !

martinjev
liige
Postitusi: 285
Liitunud: L Jaan 08, 2005 2:13 am
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas martinjev » P Jaan 30, 2005 10:41 pm

mina kleepisin sinna plekile kõlariaukude vahele pool pigimatti ja matitykkidega kleepisin muud yleliigsed augud plekis kinni.tulemus sai kõvasti parem-plekk ei vibreeri enam bassitaktis, on jäigem ja kuna auke pole siis allapoole suunduv bass ei summuta ylestulevat enam. aga pläriseb ikka kui piisavalt valjuks keerata. ja tegelikult mitte aknalaua kate vaid c-piilarite plastkatted ja mingid istmeseljatoe taga olevad plastmasskatted. sedaan galandil võib plärinat põhjustada ka pagassiluugi väändevedrud.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 42 külalist